Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Objechać Adriatyk


BURISMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W tym roku już coraz bliżej końca sezonu, ale mam jeszcze jeden plan na ten rok. Chciałbym objechać Adriatyk dookoła, zaczynając od strony Chorwackiej, następnie przeprawa na Włoską stronę i powrót drugim brzegiem do domu. Planu trasy jeszcze nie mam, dlatego piszę, bo może ktoś z Was ma jakieś rady, uwagi co do planowanej trasy. Sam wyjazd ma mieć charakter objazdówki, przeloty ok 300-500 km, noclegi na kwaterach, zwiedzanie w miarę możliwości czasowych, może jakiś krótki odpoczynek w ciekawym miejscu. Super by było zaliczyć kilka ciekawych Włoskich tras, tylko czy czasu wystarczy ?. Plan wyjazdu druga połowa Września, ostatecznie koniec Września, tylko obawiam się czy to już nie za późno ?. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Temat sprzed roku ale się nie rozwinął... Udało się zrealizować? Plan i termin sam w sobie bardzo atrakcyjny 👍

 

Edit: ok. Już znalazłem i doczytałem co i jak 👋😜

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Kacperki napisał(a):

Temat sprzed roku ale się nie rozwinął... Udało się zrealizować? Plan i termin sam w sobie bardzo atrakcyjny 👍

 

Edit: ok. Już znalazłem i doczytałem co i jak 👋😜

Witaj.

Niestety było kilka innych wyjazdów, lecz ten nie doszedł do skutku 😐. Jednak jakby znalazł się ktoś chętny na taki objazd, to ja bardzo chętnie. Od pewnego czasu często wyjeżdżamy z żoną  z powstałą grupą motocyklową ( 5-8 motocykli) w mojej okolicy na organizowane przez kolegę wyjazdy. Grupa powstała spontanicznie, a należący do niej kolega organizuje nam wyjazdy, układając trasy, planując noclegi, zwiedzanie, itp. Na ogół są to wyjazdy 10-14 dniowe, prawie wszyscy w grupie prowadzimy swoje małe "biznesy" firmy i z czasem nie jest u nas najlepiej, więc wyjazdy są planowane wcześniej by każdy mógł się do takiego wyjazdu przygotować czasowo, ułożyć i ustalić prace w firmie pod naszą nieobecność. W tym roku z tego co wiem plan jest na Toskanię, a po drodze wszystko co ciekawe i kręte ma drogi 😏. Ja jednak mam gdzieś w głowie plan objazdu Adriatyku, taki właśnie na 2-3 tygodnie i niech się nawet firma zawali, to trzeba to zrobić 🤪.

Pozdrawiam LWG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...