Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Podlaska ósemka


emjarek

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem , jak zwykle z wielkim zainteresowaniem. Moim zdaniem świetnie sprawdzasz się jako lektor. W tym roku spędzam urlop w okolicy, więc nie wykluczam objazdu śladem Jarka.....Gratuluję wycieczki, filmiku i czekam na kolejną część.

 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, czemil napisał:

Obejrzałem , jak zwykle z wielkim zainteresowaniem. Moim zdaniem świetnie sprawdzasz się jako lektor. W tym roku spędzam urlop w okolicy, więc nie wykluczam objazdu śladem Jarka.....Gratuluję wycieczki, filmiku i czekam na kolejną część.

 

Zachęcam. Podlasie i Suwalszczyzna są piękne, trochę jeszcze dzikie o bardzo przyjazne jeśli chodzi o infrastrukturę. Miłe Agro gdzie można postawić namiot, zapalić ognisko i spotkać podobny sobie. Trzeba. 

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam te klimaty💪 a Twój przekaz bardzo mi odpowiada: spokojnie, merytorycznie i.. dostojnie😉.. aaa☝️ i muzyczka też dobrana ( nie moje klimaty🤷‍♂️ ale... , ale lubię różnorodność tj. jadąc przez Bawarię wolę radio, gdzie "jodłują" niż stare obeznane lub najnowsze nuty😜

Zbieram te opisy/ filmiki/ zdjęcia, bo są cenną nie sztampową wiedzą😃👍

Czekam na cd☝️☝️☝️

Odnośnik do komentarza

Bardzo lubię te klimaty. Ten kawałek kraju zwiedza się tak samo dobrze na piechotę, rowerem, skuterem, motocyklem. Zasada jest tylko jedna - bez pośpiechu, bo im szybciej, tym gorzej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Klimaty fajne dla wyciszenia... Prośba, byś kontynuował poprzedni wątek, bo jak każdy odcinek będzie nowym tematem, to się zrobi spory bałagan na forum... Administrator pewnie połączy oba tematy...

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na Podlaska ósemka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...