Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pyra zawita w środę nad Soliną


ZYBEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witajcie, zmierzam do Was w słynne rejony Bieszczadzkie z domkiem na haku. Planuje zawitać w Polańczyku na Cyplu.Patrząc  na jeziora suwalszczyzny i podlasia to pustki co dla mnie znaczy super. Czy „morze” Bieszczadzkie kipi w turystów? Czego mam sie spodziewać? 
 

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie byłem w ostatnią sobotę i ludzi było sporo niestety. Pozdrawiam Piotr

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Polańczyk to taki Sopot w Bieszczadach. Osobiście unikam. Ale co kto lubi. Byłem w zeszłym tygodniu bo znajomi się uparli. Tłumy. Zwialiśmy po 5 minutach 🤣

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ZYBEX napisał:

Ok-dzięki -a ma ktoś do polecenia inną miejscówkę z dostępem do wody?

Cześć. Sorki za brak odzewu, ale u nas ostatnio burze, huragany i podtopienia 😞 i w związku z tym sporo roboty.

Co do Polańczyka, to tak jak koledzy piszą.  Cypel i obok wyspa Energetyka to taka mekka żeglarzy, a sam Polańczyk sanatoriami stoi 🙂 tłumy pewne. Podobnie Solina i Jawor - po drugiej stronie zapory.

Jeżeli w planie jest Jezioro Solińskie, to może spróbuj ominąć Polańczyk, a dalej masz Wołkowyja .  Chyba trochę mniej uczęszczane miejsce.

Ewentualnie można jechać dalej wzdłuż linii brzegowej 🙂 i szukać:   Zawóz ,  Werlas  itd. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I załatwione !!! Dziękuje Endriu ! Pani miła -spokój i cisza poleca na wypoczynek w tygodniu. Jak co to mnie tam znajdziesz😜🍺

Odnośnik do komentarza

Wołkowyja ?   A do kiedy tam zamierzacie być ?   Burgman na razie w rozsypce. Dopiero dzisiaj dotarł do mnie pasek z IT, a roboty jeszcze mnóstwo, ale samochodów kilkanaście pod blokiem stoi 😉 niektóre nawet moje 😀

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jednak Polanczyk na cyplu - Wojkowyje woda kiepska i mało miejsca na przyczepę - do środy goszczę na polu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Taaaaaa szczególnie drużyny. Najlepiej jak będzie  tak z +30C 🤣

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, ZYBEX napisał:

.... Wojkowyje woda kiepska i mało miejsca na przyczepę - do środy goszczę na polu.

eee tam 😀 woda raczej taka sama , to raptem jedna, czy dwie zatoki dalej.  Może linia brzegowa i dno inne - to by się zgadzało 😀  nie byłem tam ze 30 lat, ostatni raz na JAWIE 350 🙂  ale jak przejeżdżam obok to miło wspominam i widzę jak się rozwijają.  Dawniej były tam tylko dwie drewniane latryny i  trzy krany z zimną wodą 🤣

14 godzin temu, arturo-bb napisał:

Taaaaaa szczególnie drużyny. Najlepiej jak będzie  tak z +30C 🤣

"drużyny"  ?? 🤔  Artur, co ty pijesz ?? 😂

Odnośnik do komentarza

Tylko że browar i drezyny to dwa różne kierunki 🙂  ale OK - dacie radę.    A Muczne i żubry jus zaliczone ?   Czy nie tym razem ?  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...