Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2021 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

 

falowanie-powietrza.jpg.f3ac14eb8fccb618ea1ffa54ae4b4065.jpg

Lipiec ... i choć w tym momencie leje jak z cebra 🌧️to w przewadze grzeje☀️, chwilami jest duszno a czasem parno … no i oczywiście pogodowe anomalie z aurą robią co im się podoba … a do tego wszystkiego magicy🧙‍♂️ od pogody podają że wciąż będzie gorąco i duszno, czyli sucho a czasami też burzowo i z możliwymi podtopieniami, czyli pogoda nieprzewidywalna … wniosek z tego że trudno im wierzyć … ale spoko, jak kto powiedział ruski filozof: „Taki mamy klimat” …

No dobra, koniec tego i tak krótkiego wstępu … jako że lato pełną gębą, życzę wszystkim udanych polatanek na 2oo:scooter:, jak najmniej ekstremalnych temperatur, twardych i przyczepnych nawierzchni pod kołami oraz dobrego samopoczucia i humoru każdego dnia ...

👍

I tym oto sposobem płynnie zmierzam ku końcowi … i kończę … i jednocześnie wszystkich pozdrawiam … miesiąc Lipiec uważam za otwarty … do zobaczenia w trasie ... pozdrawiam ... LwG ...

Odnośnik do komentarza

No ciekawie zaczął się lipiec. Szczecin wygląda miejscami jak Wenecja- współczuję. Koszałkowo - lekki deszczyk, dzisiaj standardowo T-max'em do pracy suchą oponą. Mam nadzieję że Wasze skuty nie ucierpiały.

W Kolasinie jest nas już dwóch na T-maxach - no chyba aktywujemy TST-max'a. Za dwa tygodnie z kontraktu wraca mój syn więc trzeci Maxio będzie ganiał.

Szczecin i zalana część Zach-pom 3-majcie się.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powoli koledzy wracają do domów, więc trzeba zrobić skuterowego spota w czwartek, może nie będzie znów ulewy jak ostatnio.  Czyli czwartek Pleciuga 18-ta, ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, hrabia napisał:

Obserwuję temat 🙂

Czyli Pleciuga czwartek 18-ta

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w Koszalinie mieliśmy małą Wenecję. Tak zalanego i sparaliżowanego miasta jeszcze nie widziałem. Koledzy w puszkach, mieszkajacy w K-linie wracali do domu ponad godzinę. Ja Maxem ogarnąłem zwyczajowo w 7 min ok. 5km. Deszczówka na stałe zagosciła pod siedzenie Maxa. No cóż zaczął się Lipcopad.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.07.2021 o 04:46, Elvis napisał:

 

falowanie-powietrza.jpg.f3ac14eb8fccb618ea1ffa54ae4b4065.jpg

Lipiec ... i choć w tym momencie leje jak z cebra 🌧️to w przewadze grzeje☀️, chwilami jest duszno a czasem parno … no i oczywiście pogodowe anomalie z aurą robią co im się podoba … a do tego wszystkiego magicy🧙‍♂️ od pogody podają że wciąż będzie gorąco i duszno, czyli sucho a czasami też burzowo i z możliwymi podtopieniami, czyli pogoda nieprzewidywalna … wniosek z tego że trudno im wierzyć … ale spoko, jak kto powiedział ruski filozof: „Taki mamy klimat” …

 

No dobra, koniec tego i tak krótkiego wstępu … jako że lato pełną gębą, życzę wszystkim udanych polatanek na 2oo:scooter:, jak najmniej ekstremalnych temperatur, twardych i przyczepnych nawierzchni pod kołami oraz dobrego samopoczucia i humoru każdego dnia ...

 

👍

I tym oto sposobem płynnie zmierzam ku końcowi … i kończę … i jednocześnie wszystkich pozdrawiam … miesiąc Lipiec uważam za otwarty … do zobaczenia w trasie ... pozdrawiam ... LwG ...

 

Nie zwróciłem uwagi na rok lipca aż do dzisiaj patrząc i ku mojemu zdziwieniu rok 2020, dlaczego ???

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, kunisz napisał:

ku mojemu zdziwieniu rok 2020, dlaczego ??

Przez pandemię jesteśmy rok młodsi🤣🤣🤣

Euro tez w tym roku było 2020😄

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na Lipiec 2021 w Zachodniopomorskim
  • Klubowicze

U mnie grafik napięty i mało czasu na jazdę wokół komina w tygodniu... Pomału żyję nadzieją na sierpniowy wypad w Alpy (Austriackie, Szwajcarskie, Włoskie i Francuskie), ale znów covidami straszą i do końca nie wiadomo co będzie z zaplanowaną już trasą... Na razie miło wspominamy z Markiem poBurgmaniowy wypad w okolice Jeleniej Góry, Świeradowa, Karpacza i Czech... Jak ktoś ma pomysł na jakąś lotkę w najbliższym czasie, niech daje znać...

 

 

Odnośnik do komentarza
Nie zwróciłem uwagi na rok lipca aż do dzisiaj patrząc i ku mojemu zdziwieniu rok 2020, dlaczego ???
Się pomyliłem karwasz kawka ale perspektywa odmłodnienia o rok bardzo mi się podoba
Odnośnik do komentarza
My dzisiaj Nowe Warpnob2ac5a0c3d60ddb7d9070c93e32472c4.jpg

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka


My? Ty !Melmscie i kto? Nie rozpoznaję Pana w białym obowiu

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, romeo1971 napisał:

My? Ty !Melmscie i kto? Nie rozpoznaję Pana w białym obowiuemoji1.png

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Piotr nasz nowy kolega na BMW.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro czwartek spot mnie nie ma ja na krótkim urlopie do poniedziałku na Ukrainie.


Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wracam w poniedziałek. Trzeba zrobić spota w czwartek.
0e0067269b5739f9d8666809ec4fc538.jpg

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...