Skocz do zawartości
Forum Burgmania

[']Wojtecki odszedł


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mam Wam do zakomunikowania niestety smutną wiadomość. W dość niespodziewany sposób odszedł nasz kolega @Wojtecki. Pogrzeb odbył się pod koniec kwietnia ale dopiero teraz dotarła do nas informacja od rodziny Wojtka.

W ostatnim czasie mniej aktywny ale starsi stażem Klubu Burgmania z pewnością go dobrze pamiętają. Obecny na wielu zlotach, wyjazdach oraz spotkaniach mazowieckich. Skromny, zawsze uśmiechnięty i towarzyski. Ostatni raz widziany w grupie na spotkaniu Wigilijnym 2019.

SDC12945a.thumb.jpg.4fd4b2bee09d6cd2f8b0c4425ee1ae3c.jpg 1623867939595.jpg.54ced05865396bb3a86edfedc2102395.jpg

 

Wojciech Furmański został pochowany w Warszawie na cmentarzu Czerniakowskim, sektor 5, rząd 20, grób 22.

Spoczywaj w spokoju [']

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo mile wspominam pogawędki z Wojtkiem. Pozytywny gość. Niech go cieszą niebieskie trasy tam na górze.

Przykra wiadomość... 😥

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rano dostałem wiadomość, że Wojtek odszedł ...

Nie mogłem uwierzyć, jeszcze tak niedawno gadaliśmy ze sobą ☹️
Pozytywny, koleżeński, przyjacielski gość. Czekał na osiągnięcie wieku emerytalnego i nie doczekał. Zabrakło kilka miesięcy ☹️.

Strasznie mi smutno. 
Spoczywaj w spokoju przyjacielu.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo przykra wiadomość, jeszcze do mnie nie dociera. Wojtek zawsze uśmiechnięty, chętny do pomocy, takiego serdecznego człowieka rzadko się spotyka. 

Żegnaj przyjacielu i do zobaczenia gdzieś tam na błękitnych autostradach.

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak sięgnę pamięcią to przypominam sobie spot Mazowiecki na którym uciąłem sobie pogawędkę z Wojtkiem. Przed pierwszym wyjazdem przeze mnie organizowanym w Alpy i Dolomity. Wojtek udzielił mi kilku dobrych rad i deklarował pomoc w razie „Niemca”. Miły, uczynny, swój chłop. 
Odpoczywaj w pokoju i do zobaczenia [*]
7c7606ec05ad1f7c4d905264bc1ea4d9.jpg

32d7b8afaed4990e40f264174823bf13.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale smutna wiadomość 😞 

Wojtek, taki spokojny, życzliwy człowiek.

Bardzo miło wspominam chwile z Nim spędzone gdy wracałam z jednej z wypraw w Alpy. Oprowadził mnie po "swoich" terenach w okolicy Neusiedler See

Wojtek.JPG

 

Albo gdy oprowadzał nas po okolicy Wiednia gdy całą grupą wracaliśmy z wyprawy po Alpejskich przełęczach.

P1050028.JPG

P1040991.JPG

 

Spoczywaj w spokoju kolego . [i]

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie mogę się jeszcze otrząsnąć po tej jakże smutnej wiadomości. Rzadko spotyka się tak ciepłych, bezinteresownych i fajnych ludzi.

Żegnaj przyjacielu.

 

SAM_0656.thumb.JPG.bcea3f3558aec6d7b6c9597611fc501c.JPG

DSC_1187k.thumb.jpg.63049ddb47b6b588657c0205bfadfd53.jpg

DSC_1186.thumb.JPG.bd80af858519693f4057423c276e8587.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...