Skocz do zawartości
Forum Burgmania

SYM - brak dystrybutora w Polsce


Patryk1974

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna Tajwanska marka jednosladow nie ma oficjalnego dystrybutora w Polsce. Inter Cars nie jest juz ofocjalnym partnerem. Kontaktujac sie z glowna siedziba otrzymalem odpowiedz, zebym spr. z Sym Grecja... szkoda, bo to b. solidne i niedrogie w eksploatacji skutery...

Odnośnik do komentarza

Kilka lat temu, jak Inter Cars został partnerem Sym-a pisałem tu o tym, że z takim podejściem jakie prezentują nic z tego nie będzie 😞  niestety - miałem racje.

Odnośnik do komentarza

Coś ten SYM ma pecha do naszego rynku. Wszyscy dotychczasowi dystrybutorzy chyba traktowali tę firmę jak taniego chińczyka i dlatego kończyło się to klapą. Szkoda, bo to dobre sprzęty i mnóstwo ich widać w Grecji, Italii, Hiszpanii czy nawet w Czechach.

Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem czy  nie ma klopotu z czesciami, spr. na stronach , swiece, filtry sa ale np. lusterka juz nie taka latwo...znalezc, kolega z pracy jezdzilem malym fidele 125, przebieg 15.000km jazda caly czas 0-1, full gaz non stop, twierdzi, ze bez awarii...

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Patryk1974 napisał:

...... twierdzi, ze bez awarii...

bo sprzęt raczej uchodzi za trwały, ale ......   części eksploatacyjne trzeba wymieniać.  15 000 km przebiegu to nie wynik. Wydatki, jak w większości innych modeli skuterów zaczynają się przy przebiegu 20 lub 25 tys. km. Z tego co tu na forum ktoś pisał, części są dostępne, tylko czasem trzeba na nie czekać. 

Odnośnik do komentarza

sprawdzalem na ul. Gorczewskiej - Scootracer, wczesniejszy dealer Sym-a, powiedzianano mi, ze wiekszosc czesci moze byc sprowadzona z Holandii, koszt kilkanascie Euro / wysylka / + czesci, czyli jest ok...bede szukal z  malym przebiegiem Cruisyma 300...

Odnośnik do komentarza

Witam. Nowym Importerem marki SYM jest MYMOTO Polska sp. z o.o. Tarnów ul Braci Saków 4, e-mail: kontakt@sympolska.pl  tel. 48 513 445 789.

Miejmy nadzieję że tak szybko nie spakują walizki jak to zrobiły poprzednie firmy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...