Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartek rolkowy


Gość rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskutowalismy o tym na ostatnikm spotkaniu, wiec tym co nie byli napisze.

W czwartek spotykamy sie normalnie na prymasa o 19 i mysle ze tak kolo 19:30 ruszamy do Wola Parku tam gdzie jest rampa :) na parkingu.

Kazdy kto ma rolki czy wrotki musi je w ten czwartek zabrac :) . Nio i bierzcie aparaty bo beda jaja :)

Do zobaczyska jutro :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Proponowal bym wyjazd o 20 a nie o 19:30 z pod CP. Na rolkowisko jest raptem jedno odkrecenie manetki :) Oj czuje ze bedzie zabawa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mniej wiecej tyle z reguly zajmuje zebranie sie wszystkich w czwartek, ale nie upieram sie oczywiscie jak dla mnie moze byc 19:30. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

Tak jak już wstępnie deklarowałam w zeszły czwartek, rolki zostan? zapakowane do skuterka. Całe szczę?cie, że mam dobre ubranie z porz?dnymi ochraniaczami :) to może choć trochę pomog? zniwelować obrażenia przy niekontrolowanych upadkach :)

Do zobaczenia w czwartek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uwaga w czwartek mam zamiar zameldować sie na spotkaniu ale niestety nie mam platformy do jeżdżenia na kółkach a niestety na dwóch nogach jeszcze nie dam rady. Więc jakie? taczki były by mile widziane :)

Odnośnik do komentarza

Idzie do Was deszczowa pogoda. Wczoraj jechalem(samochodem) przez 70km w takiej ulewie, ze musialem sie poruszac z predkoscia 60km/h po autostradzie, bo szybciej sie nie dalo. Wszystko przesuwalo sie w kierunku wschodnim, a z mapek radarowych wnioskuje, ze na czwartek moze sie toto zameldowac w Wawie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to kicha, bo mam juz po dzisiejszym dniu dosysc deszczu a jakos trzeba jezdzic do roboty :angry: Mozliwe ze sie nie wyrobie na 19 na spota wiec nie czekajcie na mnie dojade na rolkowisko no chyba zeby faktycznie lalo to jade do R66 bez wzgledu na godzine. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja będę katamaranem na bank. Wrzucam rolkersy do kufra. Nie wiem czy miejsce gdzie chcecie jechać jest zadaszone ale je?li nie to co? wymy?limy... Zawsze możemy pojechać na dw. Centralny :angry: ... co? wymy?limy.

Dobra... do 19 stej.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to teraz czekam juz na filmik i foty z rolkowych szlifow. Dzieki temu ze dzis zaliczylem szlifa na rolkach dowiedzialem sie jak marne mam rekawice motocylowe, zreszta jedne z moich pierwszych rekawic. Troche sie poobdzieraly razem z moja reka, ale bylo fajnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
:angry: Za tydzien mnie niestety nie bedzie na spotakaniu, szkoda, ale bede wam kibicowal ;) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Było fajnie , miło i ... czasami szybko ;)

Ci co byli wiedz? ... :o za tydzień cóż - jak ręka mi się wyleczy i załatam spodnie to pewnie wezme rolki :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Było bardzo sympatycznie... Dacja trochę za bardzo spięła się z Artixem, Kris za szybko nas ci?gał a muzyka grała za cicho :angry:

Musimy to powtórzyć ;)

Odnośnik do komentarza

Pogoda znow chyba nie dopisze na czwartek :D co sie dzieje z ta pogada B) . Srodek maja a tu taka zimnica :) .

Mam nadzieje ze moze za tydzien sie polepszy i bedzie mozna bez problemu posmiagac na rolkach :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...