Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Yamaha T max 530 / 2017-2020/, Kymco X Citing S 400 / 2019-2021, Kymco Ak 550 / 2019-2021 / Czy warto kupic?


Patryk1974

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

 

Planuje zakup duzego maxi skutera. Czytalem o roznych wadach fabrycznych m.in. : awarie sprzegla/ T max 2017-2017, Kymco 2017/ , urwany pasek /T Max 2017-2018,/,  problem z rozruchem  AK 2017-2018-2018... Bylbym wdzieczny za wszystkie informacje dot. tych 3 skuterow. 

szerokiej drogi,

pozdrawiam, Patryk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miałem T Maksa 530 rocznik 2015 kupiony w salonie od nowości w 2016. Przejechałem 15tyś.zero kłopotów. Ja już nic więcej nie dodaję, znajdzie się przeciwnik procesowy który powie że ten mój był do dup... Powód zmian na BMW. Zabrzmi brzydko. Mam kasę. Mieszkam w bloku. Motoryzacja to moja pasja. Zmieniam auta co 5 lat. A BM!W to komfort, wygoda, chroni super przed deszczem wiatrem. Pakowny bardzo pod siedzeniem, osiągi. Itp. I uwaga: tu znajdziesz przeciwników BMW jak drzew sosen w lesie.  Kropka

Odnośnik do komentarza

Jak jest teraz nie wiem, jednak kilka lat temu przy odwiedzinach montowni moto BMW w Berlinie (z ramienia DEKRY) sam widzałem układy napędowe wyciągane ze skrzyń transportowych i montowane do GT oraz Sporta, przedstawiciel zręcznie omijał temat moich zapytań 😉 . Filmowanie też było zabronione, o czym się sam przekonałem 🙂 .

PS. Później BMW weszło w kooperację z Chinami (na pewno nowe skutery jednocylindrowe), jest taniej, ale co do miejsca produkcji silników dwucylindrowych niech się wypowiedzą koledzy mający aktualną wiedzę na ten temat.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
30 minut temu, Patryk1974 napisał:

witaj,

 

dziekie za info, czy prawda jest ze silniki do BMW produkuje Kymco ?

 

Pat

tak. 

Odnośnik do komentarza

Miałem AK550 i na pytanie czy kupił bym ponownie odpowiedź brzmi: 

T A K !!!!!

Rewelacyjny sprzęt pod każdym względem!.

Rzeczywiście o baterię trzeba dbać,  ale już trochę mniej!

Zdecydowanie polecam!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...