Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co potrafi Kymco Downtown dla niedowiarków 125 po przeróbkach.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jakieś szczegóły. 

Co zmodyfikowano. 

Fakt jest szybki ale co z mocą w dwie osoby?

Odnośnik do komentarza

wstawiony jest silnik 300i. Dodatkowo zmapowany i lepsze rolki. Dziewczyna, Sakwy, Kufer, Namiot i stała przelotowa 120km/h bez męczenia silnika da się nawet jeszcze rozpędzić go do 135km/h ale to już szkoda silnika na to by tak jechać na oporze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czyli to nie żadna super 125 tylko zwykła 300 🤔

Z ciekawości zapytam : w papierach też zmieniłeś pojemność   ? 

Bo to tak mi pachnie nielegalną przeróbką pod prawko kat.B 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, arturo-bb napisał:

Czyli to nie żadna super 125 tylko zwykła 300 🤔

Z ciekawości zapytam : w papierach też zmieniłeś pojemność   ? 

Bo to tak mi pachnie nielegalną przeróbką pod prawko kat.B 

Ktoś jak kupi to się ucieszy ja przesiadam się na większy. Dałem mu nowe życie i bardzo doinwestowałem. Gdy go Kupiłem ledwo biedaczek jeździł i był bardzo zmęczony. włożyłem w niego kupę kasy by sprawiał radość i zaskakiwał Motocyklistów szczególnie w mieście. 

Odnośnik do komentarza

Nie daj Pannie w razie jakiegoś wypadku , wiesz co to regres  , biegli momentalnie dojdą do tego że masz większy silnik niż w papierach , przybiją ci wszystko nawet jak nie będzie  to twoja wina  , już nie jeden płakał jak miał  kilka set tysięcy  złotych  do zapłaty poszkodowanym w wypadku . Głupota i jeszcze raz głupota  a nie powód do radości   ręce opadają . Jak ktoś to kupi  to po pierwszym przeglądzie motor ci zwróci  bo to niezgodność towaru z umową  . No chyba że na umówię wpiszesz że sprzedajesz 125 z silnikiem 300 cc  to wtedy sam się wykładasz  ,  przegrasz w każdym sądzie ,   sam na siebie gruby bat  kręcisz . Vin motoru 125  , Ubezpieczalnia wytknie każdą przeróbkę  i regres  powodzenia .

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Paul napisał:

Nie daj Pannie w razie jakiegoś wypadku , wiesz co to regres  , biegli momentalnie dojdą do tego że masz większy silnik niż w papierach , przybiją ci wszystko nawet jak nie będziesz  to twoja wina  , już nie jeden płakał jak miał  kilka set tysięcy  złotych  do zapłaty poszkodowanym w wypadku . Głupota i jeszcze raz głupota  a nie powód do radości   ręce opadają .

witam kolegę w wózka inwalidzkiego co chciał po winklach się ścigać hahaha. Zmiana na 300 w papierach nie jest prosta i tania oraz szybka. ale od 21,04,2021 jest 300i co prawda tworzy się pewien lapsus. Kto przerejestrowywał ten wie. Tak czy inaczej to Nadal dla wszystkich tylko 125. jeden rzut oka i mówią ci masz 125 hahaha nikt mi w papiery nie zagląda a ja nimi nikogo z błędu nie wyprowadzam lubię patrzeć na ich miny jak gdzieś lecimy.

Paul Nie gniewaj się za ten niewybredny żart. Tak się droczę sam się zastanawiam nad MP3

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Wiedzmin_wawa napisał:

witam kolegę w wózka inwalidzkiego co chciał po winklach się ścigać hahaha.

Widzę że kolega jest dobry no to zapraszam polatamy po winklach tyle co kolega na prostej  .

Wybieramy  trasę  na neutralnym gruncie tylko poszukam takiej  która będzie  krętą i motocyklową   bez prostych o długości 30-50  km. możesz ze skuterów dosiąść co chcesz  jak nie masz to są wypożyczalnie i do dyspozycji : 500 cc 650 cc 750 cc a nawet 850 cc  Ta sobota pasuje ? .

Grzybek proponowałeś mi w sobotę spota a kolega chce polatać i mi dupsko skopać   to może ty nam trasę  znajdziesz ? 

Odnośnik do komentarza

No na Expresówce można dlatego ten filmik z takiego miejsca. Ty się tak już nie złość. Wiem że to twoje MP3 ładnie się trzyma i ładnie składa mam tu Kumpla z MP3 często z nim latam no na winklach zawsze zostaję coś za coś. Znam to twoje Moto na wylot bo mu je często naprawiam. Ostatnio wymieniałem mu sprzągło zaraz wrzucę filmik co zrobił.

O to palenie Gumy MP3 ciekawy jest końcowy fragment z paleniem sprzęgła

 

sprze.jpg

mp3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czyli jednak nielegalna przeróbka 😡

Nie ma tu nic do chwalenia 

No i tak jak Paul napisał: w razie W będą mega problemy.

Dla mnie koniec tematu 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, arturo-bb napisał:

Czyli jednak nielegalna przeróbka 😡

Nie ma tu nic do chwalenia 

No i tak jak Paul napisał: w razie W będą mega problemy.

Dla mnie koniec tematu 

I tu się mylisz Przeróbki dokonał serwis wystawiając odpowiednie zaświadczenie, to oczywiście nie wystarcza jeszcze biegły i hamowania komplet dokumentów diagnosta wydział komunikacji diagnosta wydział komunikacji. Zmiana statusu pojazdu i po wielkich bólach jest. NIE OPŁACA SIĘ NIE WIEM CO MNIE PODKUSIŁO ! NIGDY WIĘCEJ SZKODA CZASU NERWÓW I PIENIĘDZY WSZYSTKIM ODRADZAM

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ok znaczy jest teraz legalnym pojazdem z silnikiem 300 cm w budzie ze 125.

To zmienia postać rzeczy. 

Są kwity nie ma tematu.

 

Odnośnik do komentarza

Niewarta skórka wyprawki ale jak zacząłem nie wiedziałem, że to tak będzie wyglądało, a nie można z tej drogi już zawrócić jak się zacznie. Dlatego odradzam wszystkim kiedyś było to łatwiejsze składaki itp. Teraz droga przez mękę a oni sami nie bardzo wiedzą co i jak tak naprawdę, człowiek chce być w porządku a słyszy daj sobie spokój. I dałbym tylko oj dałbym gdybym wiedział wcześniej jeździłbym nielegałem naprawdę ! Ten skuter kosztował mnie tyle co nie jeden porządny Motocykl nie licząc nerwów.

Miało być w sumie śmiesznie i chciałem was trochę zaczepić i sprowokować a dzięki temu się tu trochę wkręcić. A tu temat zszedł na poważne sprawy. Strasznie taki zasadniczy się zrobił. Taki Mentorski hahaha a ja mam 50 lat na karku i już to wszystko wiem. Nie można czasem odpuścić i nie drożyć ?

Wiem że mam skromny skuterek i blado wypada na tle innych. Byłem w Slesinie na zlocie piłem z Paul-em piwo i nie tylko z nim słyszałem jego fajne opowieści. Serdecznie cię pozdrawiam Paul 🙂

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Wiedzmin_wawa napisał:

Byłem w Sleszynie na zlocie piłem z Paul-em piwo i nie tylko z nim słyszałem jego fajne opowieści. Serdecznie cię pozdrawiam Paul 🙂

Spoko luzik foto przy profilu i widzę co to za łobuziak krył się pod autorstwem posta 🙂  ,sorki za trochę szorstki język .🤪

Tak na zamykając temat , kilka lat temu mój bratanek uczeń samochodówki wraz z kolegami  wsadził do swojego skuta 50 cc tłok od 80 cc i pech chciał że ktoś mu wymusiła  w konsekwencji uszkodził  inną puszkę no i  zaczęło  się regres . Brat miał bardzo poważne problemy i koszty . Nie warto szkoda kasy i nerwów .

Odnośnik do komentarza

Hahaha nie była szorstkiego języka Ale dzięki małej prowokacji namierzyłem jednego znajomego. A na Mazury przyjadę obowiązkowo i będę cię ścigał zobaczysz 🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cieszę się , że się dogadaliście.  Mogę jedynie dodać , że jazda z Paulem w zakrętaszkch to cuś superowego.. 👍 ale i z zachowaniem rozsądku. Bo na tym polega zabawa,byś Wiedźminie zawsze mógł jeździć z : "Dziewczyna, Sakwy, Kufer, Namiot" -jak wyżej pisałeś.    Szerokości

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...