Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2021 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

No i czerwiec ... a w czerwcu powinno zawitać do nas lato , piszę powinno bo nie wiem czy tak będzie ... ale mimo wszystko mam taką nadzieję. Co prawda meteorolodzy nie prognozują wysokich temperatur ale może to i lepiej bo ukryte w skorupach kasków głowice nie będą nadmiernie się grzać . No dobra, jak by na to nie spojrzeć lato zbliża się wielkimi krokami a przed nami czas częstszych polatanek na 2oo. Wiem, wiem, co niektórzy już od dawna kulają skuty ale są zapewne i tacy co dopiero sezon rozpoczynają .

Nie ma to jednak znaczenia, zarówno jednym jak i drugim chciałbym życzyć tylko słonecznych i ciepłych dzionków, deszczu jak najmniej oraz mnóstwa udanych wypadów w teren na swoich ulubionych 2oo, no a przede wszystkim szerokości i przyczepności.

Miesiąc czerwiec uważam za otwarty, pozdrawiam i do zobaczenia w trasie, LwG ...

Odnośnik do komentarza

Elvis mam nadzieje ze w czerwcu spotkamy się na jakiejś polatance. Daj znać zawsze się spróbuję dopasować. Narazie znalazłem boisko w lesieBilety weź się za to.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka





20210531_193036.jpg20210531_192546.jpg

Odnośnik do komentarza

Witajcie, jutro jak pogoda pozwoli{ teraz burza i leje] jedziemy na Pobierowo, Niechorze,Bzdziochy może tez obiad w Trzebiatowie i jeszcze coś innego. Wyjazd około południa. Zapraszamy do zabawy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, wd40 napisał:

Witajcie, jutro jak pogoda pozwoli{ teraz burza i leje] jedziemy na Pobierowo, Niechorze,Bzdziochy może tez obiad w Trzebiatowie

Dawajcie do Ślesina!!! 

Odnośnik do komentarza
Spakowany.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka


A gdzie jedziesz?

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, Rzelu napisał:

Widać że mieliście dobrą atmosferę. Wszyscy uchachani. Super!

 

Uchachani bo byli goście z kaszub coś mieli i pytali się o ciebie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chętnie bym do Was z Bydzi zleciał, aby wasze przyjazne gęby znowu zobaczyć🤣. Tylko ten czas.....

Pozdrawiam Was🍻🤚

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...