Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dojazd do Świnoujścia na obcych blachach.


Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przepraszam, że zakładam temat nie związany ze skuterami ale w najbliższy piątek muszę dostać się samochodem do Świnoujścia, w okolicach popołudniowych.

Domyślam się, że na prom przy dworcu na Warszowie to nie mam się co pchać, bo mam obce blachy. W tej sytuacji muszę jechać na Karsibór i tu mam kilka pytań. Jakie tam są kolejki? Długo trzeba czekać na swoją kolej? Oczywiście patrzę na stronkę http://zegluga.swi.pl/kamery-1/ 

A może lepiej jechać przez Niemcy (jestem po pierwszej szczepionce)?

Pozdrawiam, Kamil.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ponoć tranzytem można bez problemu, ale nie można zatrzymywać się poza stacjami paliwowymi i w wyjątkowych sytuacjach... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacek nie jestem jednak całkiem pewny cytat z twojego artykułu,

 

Polak
2021-05-20 17:45:47
Co z tego, że Niemcy nie wymagają, jak wracając do Polski już trzeba poddać się kwarantannie. Jest fajna trasą przez Niemcy do Świnoujścia, gdzie nie trzeba się tłuc przez te zafajdane Kijewo, no ale trasa odpada bo wjeżdżając do Świnoujścia trzeba pokazać test co jest absurdem
Teraz, bilety napisał:

za dużo sprzecznych informacji.

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rozmawiałem z funkcjonariuszem Straży Granicznej u nas na przejściu granicznym w Świnoujściu. Sprawa wygląda tak :

Wystarczy mieć przy sobie ten mały kartonik informujący o przyjęciu dwóch dawek szczepionki lub zaświadczenie od lekarza że jest się ozdrowieńcem nie przekraczającym sześciu miesięcy od przebytego Covid 19 i można śmigać tam i z powrotem ile dusza zapragnie. 😀

Odnośnik do komentarza

Dzięki bardzo za wszystkie odpowiedzi.

Poczytałem, podumałem i wywnioskowałem, że na chwilę obecną mam tylko pierwszą część szczepienia a testów nie dam rady wykonać. Dodatkowo przepisy obu państw są niejednoznaczne i może być tak, że do Niemiec wjadę ale zatrzymają mnie na wjeździe do Polski. Trudno, lecę na prom.

Szerokości!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...