Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2021 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Ups .... zaspałem .... ale to tylko dlatego że jestem gdzieś na południu i pobyt tutaj raczej mi służy .... 😃

Maj .... no cóż ....pogoda słabiutka .... mokro, zimno, pochmurnie, tylko czasami słonko nieśmiało przebija się przez warstwy chmur .... w sumie nie mamy na to wpływu więc pozostaje tylko mieć nadzieję że taki stan szybko minie i słonecznych promieni oraz ciepełka będziemy mieli aż nadto .... ☀️

A tymczasem życzę wszystkim udanej majówki oraz mnóstwa wycieczek na 2oo .... oczywiście jak zawsze szerokości, przyczepności i udanej aury .... Do zobaczenia w trasie .... LwG ....

Tym samym, miesiąc maj uważam za otwarty .... 😎

Odnośnik do komentarza

Mirek dzięki Jak zwykle. Reszta chyba nie czyta wątka chociaż później wkleja posta

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czyta, czyta, tylko przez pogodę jakoś się tyłka z domu nie chce wystawić...

Odnośnik do komentarza

No to polatałem około 200km Elektrownia wodna na Drawie

Elektrownia, Borowo

Kiedyś tam byliśmy grupą w Środku Bogdan ze Złocieńca załatwił wejście. Później smażalnia w Lubieszewie Złocieniec i jakieś boczne drogi po poligonie .20210506_152717.thumb.jpg.39d405fb3862294a16b20f5f1272f386.jpg20210506_152712.thumb.jpg.0b53e3d6dcea415b2fb67b0c93562673.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka



20210506_155453.jpg20210506_155510.jpg20210506_161524.jpg

Odnośnik do komentarza

Brawo Romeo! Gdyby nie ten wiatr pewnie polatałbym z Tobą. W sobotę nadrobimy, 10 rano startuję z Lotosa (Przyjaciół Żołnierza) niedługa polatanka w okolicach Ińska, powrót koło 14.30. Chętnych zapraszam😉

Odnośnik do komentarza
Brawo Romeo! Gdyby nie ten wiatr pewnie polatałbym z Tobą. W sobotę nadrobimy, 10 rano startuję z Lotosa (Przyjaciół Żołnierza) niedługa polatanka w okolicach Ińska, powrót koło 14.30. Chętnych zapraszam
Dołączę w Święte przy sklepie motocyklowym startuję z Dominikany

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie aura nie pozwala na pełny oddech, dla tego każdy kilometr sprawia radochę👍.

Mam nadzieję że niedziela będzie taka jak zapowiadają. Szczerze mówiąc, mam już trochę dosyć wielowarstwowych, ciężkich ubrań.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 godzin temu, Michal G. napisał:

Brawo Romeo! Gdyby nie ten wiatr pewnie polatałbym z Tobą. W sobotę nadrobimy, 10 rano startuję z Lotosa (Przyjaciół Żołnierza) niedługa polatanka w okolicach Ińska, powrót koło 14.30. Chętnych zapraszam😉

Jadę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro ma być ponoć pierwszy przedsmak lata, więc z Markiem 62 (Siorbakiem) robimy lotkę na Nowe Warpno z przelotem przez posiadłość Czemila, który też dołączy do wycieczki, może coś pokaże ciekawego w okolicy (start z mojego garażu o 11.00)... Chłopaki od nas (Darecki, Andrzej, Robsson i Kuba), są ogólnie na tak (jeszcze jakieś rodzinne konsultacje)... Może Szczecin (i nie tylko), integracyjnie dołączy???

Lista chętnych:

1. Slawoy + Gosia - (potwierdzone)

2. Marek62 (Siorbak) - (potwierdzone)

3. Darecki - (potwierdzone)

4. Andrzej X - (potwierdzone)

5. Robsson  - (potwierdzone)

6. Kuba  - (potwierdzone)

7.

 

EDIT - Jako punk kontaktowy na ewentualne spotkanie ze Szczecinem proponuję Moto46 (pod salonem Yamahy)... Ewentualny kontakt 604 061 705.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
25 minut temu, Urbi napisał:

O której startujecie i o której planujecie być pod Moto46?

Lecimy na 11.20 na prom, ale będziemy jechać trasą widokową, więc zajedziemy tam wedle nawigacji na około 13.30 - 13.50...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
44 minuty temu, SlawoyAMD napisał:

Lecimy na 11.20 na prom, ale będziemy jechać trasą widokową, więc zajedziemy tam wedle nawigacji na około 13.30 - 13.50...

Trochę nam to komplikuje, właśnie się umówiliśmy że jutro startujemy o 10-tej. Lotos na ul. Przyjaciół Żołnierza i lecimy nad morze. Może jakoś spotkamy się po drodze (Wolin?) Dzwońcie z promu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oki Marku, może uda się jakoś spotkać... Jeśli ktoś myśli o dołączeniu, to niech da tu znać, bo jak nie będzie wpisów lub telefonu, to ominiemy Moto46 i polecimy bezpośrednio na Police i dalej...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Śledzę temat. Zobaczę czy uda mi się Wasz pobyt w Nowym Warpnie wkomponować między niedzielne plany rodzinne. Chociaż nie ukrywam, że fajnie byłoby spotkać kolegów ze Świnoujścia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Urbi napisał:

Śledzę temat.

Urbi, jak coś to dzwoń do mnie lub Robssona, bo będziemy na interkomach... Jak nie będzie chętnych na Moto46, to doprecyzujemy się już w trasie...

 

36 minut temu, Robsson napisał:

Ja potwierdzam jutrzejszy wyjazd razd z Qbą. 

Naniesione 🙂 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Postaram się dołączyć do wyprawy do Nowego Warpna. Ale moto 46 to dla mnie bez sensu. Skoro lecicie na Police, to pewnie koło wałów i dworca morskiego. To tam będę czekał, jeśli się zdecyduję. Wojtek, bądźmy w kontakcie. Robssonik zadzwonię do Ciebie jakby co. Albo do Ciebie Sławek. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Postaram się dołączyć do wyprawy do Nowego Warpna. Ale moto 46 to dla mnie bez sensu. Skoro lecicie na Police, to pewnie koło wałów i dworca morskiego. To tam będę czekał, jeśli się zdecyduję. Wojtek, bądźmy w kontakcie. Robssonik zadzwonię do Ciebie jakby co. Albo do Ciebie Sławek. 

Pozostajemy w kontakcie i łapiemy się gdzieś po drodze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...