Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pierwsze rozpoczęcie sezonu 2021 ZAMARTE


grzybek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Hej wszystkim. Zapraszam do wspólnego wypadu!!! Na godz.13.00 do Zamarte za Kamieniem Krajeńskim, nad jeziorem.  Z Bydzi jest ok. 90km , godzinka z kawałkiem. :scooter:A  niedzielę ma być super pogoda🌞😎

 

 

zamarte.jpg

W najbliższą niedzielę 11.04.20121r.

 

Dodam jedynie jeszcze tyle, że ja będę jechać przez Koronowo - bo ruszę z działki w niedzielę.

 Zapraszam chętnych na Rynek w Koronowie o  godzinie 12.00, jak ktoś chce ze mną jechać.

Odnośnik do komentarza

Witam ,czemu nie ,jak będzie pogoda bez deszczu to chętnie się zabierzemy. Piszę zabierzemy ponieważ często jeżdżę z moją żoną .Dziękuję za propozycję  .

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i byłoby git!. Tylko proszę napiszcie w razie decyzji o wyjeździe czy jedziecie sami, czy ze mną o 12.00 z Koronowa!!!

Odnośnik do komentarza

Kawał drogi będzie w dwie strony wyjdzie 500 km.

Ile osób  zdeklarowało się ? może wdepnę żeby was odwiedzić takie mini  spotkanie regionów , cały dzień miał bym zagospodarowany.

 

 

Zrzut ekranu 2021-04-10 o 17.28.24.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapraszam. A ludzi to ja i jeszcze Ci chyba kolega z żoną. Tak już u nas w kujawsko pomorskim jest!

Teraz, grzybek napisał:

Zapraszam. A ludzi to ja i jeszcze Ci chyba kolega z żoną. Tak już u nas w kujawsko pomorskim jest!

Będzie miło się spotkać i pogadać. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, wuja69 napisał:

Było by miło się spotkać, co prawda 3oo to nie 2oo ale Paul to kawał drogi .

Wuja czy to 2oo czy 3oo. żadna różnica tak samo się śmiga i tak samo się składa , nie pamiętam czy mieliśmy okazję polatać razem gdzieś na zlotach ale 3oo w niczym się nie różni od 2oo .Jutro się spotkamy a jak będziesz chciał to sobie śmigniesz na moim szyszeniu , zobaczysz co to warte .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...