Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2021 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

skutkw.jpg.db859788f5221bb3df46dd6dd1fbe5a8.jpg

Kwiecień ... i co by tu powiedzieć ...

zakazy i ograniczenia dookoła, święta tuż tuż, wiosna pełną gębą właśnie się zaczyna i ... i sezon ... czas w trasę ... czas kulać 2oo gdzie tylko myśl poniesie ... jak zawsze przypominam o oleju ... nie tylko tym w silniku ale zwłaszcza tym w głowie .... a zatem .... bezpiecznego kulania i szerokości ... pozdrawiam wszystkich serdecznie ... do zobaczenia gdzieś w trasie ... LwG ...

Miesiąc kwiecień uważam za otwarty ... 😎

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Straszny czas dla motocyklistów 😞 Nic nie można zaplanować, pierwsze zloty i otwarcia sezonu odwołane... Ciekawe czy Burgmania będzie 🤔 Nawet wokół komina ciężko pojeździć, bo Niemcy zamknięte... Normalnie depresja mnie nachodzi, więc kupiłem nowe rękawiczki, by poprawić sobie humor, ale słabo pomogło, zatem poprawiłem butami... Trochę lepiej, ale jak tak dalej pójdzie, to zacznę przeglądać ofertę kasków... Jak się dłużej nie poprawi, to zapewne skończę na prospektach motocykli 🤣 Straszny to czas...

Odnośnik do komentarza

Mów to mi, w przeciągu 2 tyg dwa razy przebiłem tylna opone (za 1 razem naprawiana, teraz oczywiscie do zmiany). We wtorek zrobilem 500 km i ostatni odcinek autostrady do szcz cos mi sie wbiło, od centrum szcz totalny flak, ale jakos do serwisu dojechałem. Fragment trasy wtorkowej, jedyne pocieszenie że chociaż na koniec dnia i coś tam pojeździłem po za znajomymi terenami.

Screenshot_20210330-210919.png

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, bilety napisał:

Marzy mi się godzina na skuterze, tak między 11-12-ta, może Nowe Warpno.

Ktoś chętny?

Jak to zwykle bywa, człowiek zauważa takie wiadomości po fakcie 😕 Ja pewnie będe latał po okolicy od 14:30-15 pewnie do wieczora, jak ktoś chętny to można się zgadać.

Odnośnik do komentarza
Marzy mi się godzina na skuterze, tak między 11-12-ta, może Nowe Warpno.
Ktoś chętny?
W tych godzinach byliśmy w okolicach Morynia 230km pykło.20210417_113420.jpg20210417_113002.jpgIMG-20210417-WA0000.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Brawo Panowie 3M - Marek, Maciek i Michał. Do tego jeszcze Bractwo Miłośników BMW
Fajne zestawienie.
Pozdrawiam serdecznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Sobota na budowie więc próba latania w niedzielę. Miało być fajnie ale termometr Asiowej Mp3 pokazywał 7 stopni C. Po 30-tu kilometrach zawróciliśmy...........🥶😩

IMG_20210224_163643.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...