Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cisza


Tomekgdz

Rekomendowane odpowiedzi

Może lockdown?🤣 A tak naprawdę jeszcze parę stopni ciepła trzeba na ruch w regionach. Cierpliwości👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak widać się zgłaszają, tylko trzeba coś sensownego zaproponować i zorganizować. I utrzymywać aktywność na forum regionalnym także.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzam tylko co tu się dzieje . Lata temu kujawsko-pomorskie to była potęga i siła .

 

 

Edyt. Panowie brać się do roboty wódeczka sama się nie wypije😀

Odnośnik do komentarza

Witam. Zrobi się cieplej sprzęty odtają , to polatamy .Ps. grzybek ( chyba ,że w Bydzi ma jeszcze ktoś taką samą piękną maszynę)  widzieliśmy się na jesień podczas zjazdu z tego pięknego wiszącego a zamkniętego mostu  , objechałeś mnie spod świateł aż milo😉  .Pozdrawiam Wszystkich w regionie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
28 minut temu, wuja69 napisał:

Ps. grzybek ( chyba ,że w Bydzi ma jeszcze ktoś taką samą piękną maszynę)  widzieliśmy się na jesień podczas zjazdu z tego pięknego wiszącego a zamkniętego mostu  , objechałeś mnie spod świateł aż milo😉

Ojej, przepraszam, że tak szybko odjechałem ,ale ta maszyna to tak ma🤣. Ale miło mi by było spotkać się razem w realu- oczywiście z naszymi sprzętami! Pomyśl nad tym i daj znać

Odnośnik do komentarza

Jak już wyciągnę z worka(dosłownie jest zamknięta w plastykowym worku) Jamajkę to dam znać, pojedziemy 

gdzieś na kawkę albo ... ,no polatamy. Jeszcze zrobię serwis olejowo- filtrowy, zamontuję trochę dodatkowego ,,żelastwa,, i gotowe.

 

Odnośnik do komentarza

I ja chętnie się dopiszę do takiego spotkania. Zasadniczo jestem nowicjuszem, bo zeszły rok to był mój pierwszy na kółkach, ale bardzo chętnie się przyłączę do jakiegoś spotkania. Niech trochę cieplej się zrobi to można się gdzieś umówić i poznać. Z tego co widzę to grzybek na tym forum jest aktywny. Ech, trzeba coś wymyślić, jakieś miejsce, jakiś mały wypad na kawkę , jakiegoś grila na wynos. Czekamy na lepszą aurę pogodową , może po świętach.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2021 o 08:51, Tomekgdz napisał:

Sprawdzam tylko co tu się dzieje . Lata temu kujawsko-pomorskie to była potęga i siła .

 

 

Edyt. Panowie brać się do roboty wódeczka sama się nie wypije😀

Co do wódeczki - porażka ,po korona wirusie u mnie brak smaku , wielce ciekawe uczucie ,pijesz i nic nie czujesz 😉 .  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, wuja69 napisał:

Co do wódeczki - porażka ,po korona wirusie u mnie brak smaku , wielce ciekawe uczucie ,pijesz i nic nie czujesz 😉 .  

A może tak w nowym towarzystwie powróci smak!?🍻🍷

 

 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Bobas napisał:

Oj Panowie, Tomek gdz ma rację. Kiedyś kujawsko-pomorskie było bardzo aktywnym regionem. Bardzo !!!

Dalej jest byłem wczoraj😃   i jestem jutro .

Chętnie bym z wami czwartkowe zrobił ale jestem przelotem na Warmie .Ostatnio jakoś to mój rejon sie zrobił. 😁

Pozdrawiam Kujawiaków i okolice 

Byle do normalności do jazdy i spotkań w normalnym wiekszym gronie.

Nawet 6pkt załapałem 🙁

20210323_105059.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 24.03.2021 o 15:11, Bobas napisał:

Oj Panowie, Tomek gdz ma rację. Kiedyś kujawsko-pomorskie było bardzo aktywnym regionem. Bardzo !!!

Oj prawdę powiadacie, zamierzchłe czasy, ale miło się wspomina 🙂

Jak już kiedyś pisałem , ' to se ne wrati ' 😗

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Se wrati.

Tylko trzeba samemu wziąć się do roboty i organizować wycieczki i pojeżdżawki.

Bez aktywności nawet paru osób nic się nie zmieni. 

Trzeba być twardym i upartym. Robić pomimo tego że czasem nie ma chętnych. 

W końcu będzie  sukces (czego wam życzę)

 

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie,  cisza tu niestety żądzi nadal.  Kiedyś tyle ludzi było miło i sympatycznie a teraz kicha:( Pozdrawiam serdecznie wszystkich 

 

Odnośnik do komentarza

Juz nie taka cisza. Dzisiaj spotkanko w Zamartem 5 maszyn z Burgmanii na otwarciu sezonu. Zapewne będzie relacja fotograficzna. Paul z Olsztyna był gościnnie u nas. Z tego co wiem planowane kolejne spotkanie kierunek Toruń. Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
21 godzin temu, arturo-bb napisał:

Se wrati.

Tylko trzeba samemu wziąć się do roboty i organizować wycieczki i pojeżdżawki.

Bez aktywności nawet paru osób nic się nie zmieni. 

Trzeba być twardym i upartym. Robić pomimo tego że czasem nie ma chętnych. 

W końcu będzie  sukces (czego wam życzę)

 

Artur,robimy co możemy.

Tylko ja zostałem sam ze starej gwardii, ale są jeszcze młodzi entuzjaści w nich nadzieja, co pokazał dzisiejszy spontan😁

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...