Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Okolice czterech łap i sierści.


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba regulamin nie zabrania dzielenia się pozytywnymi doświadczeniami, no i nie samą benzyną człek żyje. Jeśli nie ,to do kosza.

Zakupiłem wysyłkowo kuwetę dla sierściuchów, ładna, narożna. Zmiana koncepcji miejsca i chciałem zwrócić do sklepu . Teraz fakty. Zwroty na koszt sklepu, kurierem. Po kontakcie dostaję odpowiedź, żebym jeśli nie ma uszkodzeń ,oddał kuwetę do schroniska. Kasa wróciła na konto w ciągu pół godziny. Zawsze był miły kontakt, ale coś takiego po raz pierwszy mnie spotkało. Kuweta kosztowała ok.80zł. Zooplus, warto zareklamować.

Odnośnik do komentarza

Od kilku lat kupuje na zooplus
Jak zamówię karmę dla psa najpoźniej w południe to przesyłka jest na drugi dzień
Cena dobra a karmę którą daje mojemu szetlandowi w pl ciężko kupić
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ja miałem podobne doświadczenie z zoo+. Ostatnio zamówiłem kratki zabezpieczające przed kotem uchylone okno, ale nie zwróciłem uwagi, że są inne niż kiedyś. Zadwoniłem na infolinię, żeby zgłosić zwrot, a tam usłyszałem, żeby nie odsyłać tych kratek, mogę oddać komuś, do schroniska itp. Towar wart 48,16 pln, kasa wróciła na konto.

Odnośnik do komentarza

Kuweta z zoo+ spodobała się synowej. Do schroniska zawiozę wór żwirku i sporo dobrych, smacznych puszek z mięskiem. W smaku jak konserwa turystyczna z lat 80tych. Wspomnienia 😋 I oddaję punkty zakupowe na potrzebujace zwierzaki. Od razu samoocena wzrosła. Polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...