Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2021 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
3 godziny temu, ArtCho napisał:

W sobotę Motozające.

Nosz kur... Praca niestety, a bym się skusił...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ha, u mnie podobnie dzisiaj (no, może już wczoraj), z tym że doszła jeszcze kontrola luzów zaworowych, więc Hondzia została cała odarta z plastików... Przy stanie 59532 km, sprzęt gotowy na nowy sezon... Byle byłoby gdzie jeździć 🤨

 

20210322_193629.jpg

20210322_193645.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ładne słońce , trafił się dzień wolny i mała polatanka z kolegą Andrzejem i szwagierką Agatą. Było fajowo 😀👍

F76A41DD-04CA-4B48-AE1D-16FA9EAE18A7.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Andrzeja spotkałem w Lidlu... Ja na moto z pracy, a on już bez (w drodze z garażu)... Pogoda zacna, ale powietrze jeszcze polarne, bo nad kanałem mgła była...

Odnośnik do komentarza

Ja technicznie już jestem, w okolicy byłem i przerwe sobie zrobiłem 😄 narazie sam jestem ale nie wiem czy ktoś jeszcze dojedzie

Odnośnik do komentarza

Jutro ma być ładna pogoda zatem jest plan na małą przejażdżkę.

Wraz z żoną zamierzamy pojechać pooglądać pałace i ruiny.

Zatem start Kołobrzeg > Unieradz ( zabytkowy kościół ) > Resko > Strzemiele ( dwór ) > Żelmowo ( pałac ) > Dobra ( ruiny zamku ) > Bienice ( pałac Kennenbergów ) > Wierzbęcin ( ruiny pałacu ) > Płoty ( Nowy zamek Ostentów ) > Trzygłów ( pałac ) > Gryfice > Trzebiatów > Mrzeżyno > Kołobrzeg.

Długość trasy ok 200 km. Start po godzinie 10-tej. Moto 125. Jeżeli ktoś miałby ochotę dołączyć to zapraszamy 😉

 

Trasa 1.jpg

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Kacperki napisał:

Jutro ma być ładna pogoda zatem jest plan na małą przejażdżkę.

Wraz z żoną zamierzamy pojechać pooglądać pałace i ruiny.

Zatem start Kołobrzeg > Unieradz ( zabytkowy kościół ) > Resko > Strzemiele ( dwór ) > Żelmowo ( pałac ) > Dobra ( ruiny zamku ) > Bienice ( pałac Kennenbergów ) > Wierzbęcin ( ruiny pałacu ) > Płoty ( Nowy zamek Ostentów ) > Trzygłów ( pałac ) > Gryfice > Trzebiatów > Mrzeżyno > Kołobrzeg.

Długość trasy ok 200 km. Start po godzinie 10-tej. Moto 125. Jeżeli ktoś miałby ochotę dołączyć to zapraszamy 😉

 

Trasa 1.jpg

Wygląda zachęcająco ale niestety, do 16-tej JOB.

Szerokości.

Odnośnik do komentarza

Kołobrzeg obiad i dalej Polczyn i czaplinek na 20 powinnismy wrocic20210326_153845.jpgIMG-20210326-WA0012.jpg20210326_154611.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mały was widział jak wyjeżdżaliście. Boże co za czasy, że obiad w gazety zawijają 😉

Aha, jutrzejsze moto zające odwołane.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, romeo1971 napisał:

Kołobrzeg obiad i dalej Polczyn i czaplinek na 20 powinnismy wrocic

Twardziele z Was! 

 

 

My już w domu. Pyknięte ponad 200 km. Trasa zmodyfikowana nieco i docelowo dotarliśmy do Golczewa. Kilka ruin i pałaców. Fajny dzień choć troszkę pokropiło, a brak czystego słońca powodował mniejszą przyjemność. 

Zobaczymy jak będzie z pogodą jutro bo pomysł na trasę jest. 

Odnośnik do komentarza

Ogółem 450 km nakrecone i banan na mordzie. Dzieki Michał za wspólną lotkę i bardzo fajnie spedzony dzionek mimo że tyłek mnie boliIMG-20210326-WA0009.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nie do końca odwołane. Kto ma ochotę to podjedzie na Wały a pozniej gdzieś lecą. A My tak se dziś polatalim z Michałkiem Screenshot_20210326-222026_Maps.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...