Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sezon moto uważam za otwarty :-)


emjarek

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie tu jakaś jazda jest ja się pytam ? 🤔 aby wypić sobie energetyka to wcale nie trzeba wyprowadzać skutera z garażu i ubierać kurtki moto 😉 🙂 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, EndriuBis napisał:

A gdzie tu jakaś jazda jest ja się pytam ? 

tu:

 

🤔 aby wypić sobie energetyka to wcale nie trzeba wyprowadzać skutera z garażu i ubierać kurtki moto 😉 🙂 

to cola

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś i bez coli pojeździmy skuterkiem. Piękne słonko od rana. Na prawdę  można sezon uznać za otwarty :scooter:🌞

Odnośnik do komentarza

27.02.2021r czas przewietrzyć rumaka , pogoda  + 5'C, słonecznie z wiatrem  , czas na otwarcie sezonu i inspekcję Warmińsko Mazurskich asfaltów  . taki mały spot i 325 km w siodle ,
Podsumowując  w lasach i miejscach zacienionych zalega jeszcze sporo śniegu a temperatura nie przekraczała 5 stopni , trochę lepiej jest w otwartym terenie śniegu już prawie nie ma a w słońcu jest przyjemnie po mimo że na zegarze tylko 7 stopni . 
 

eb7f83e3a5a143b6aa3dee6b90e95f4a.jpgebcf8081df61d420fa807ab55e460de5.jpg

4f9c0a063119a4320373ef00193bba56.jpg
 

b6b5572ef1d1a8b1d760196dbaf7435b.jpg

 

.821b930cedf3cfa724a797dbb64fe926.jpg09e8be69298ec41f0d3ae1e3ff22f302.jpg



 

Odnośnik do komentarza

Otwarcie sezonu u nas przesunięte conajmniej do 10.04. Przyplątało się cholerstwo. Trzeba odsiedzieć swoje. A tu za oknem już 15 st. C.

Wysłane z Nokii 5110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
No to pech.
Ja od jutra już na "wolności "
Lepiej teraz niż później. Będziemy mieć temat za sobą.

Wysłane z Nokii 5110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, tomekstw napisał:

Otwarcie sezonu u nas przesunięte conajmniej do 10.04. Przyplątało się cholerstwo. Trzeba odsiedzieć swoje. A tu za oknem już 15 st. C...

Ale odsiedzieć bo ?  Tym razem test pozytywny, czy tylko kwarantanna z kontaktu ?   Jak to pierwsze do dużo zdrowia życzę i dla Ciebie i dla Beaty ?   Generalnie nic nie tracicie. Od jutra całe PL zamknięte 🙂 

36 minut temu, arturo-bb napisał:

.... Ja od jutra już na "wolności "

to tylko Ci się tak wydaje 😜  co to za wolność jak nie można pójść w niedziele na spacer do galerii 😉 🤣 

Odnośnik do komentarza
to tylko Ci się tak wydaje   co to za wolność jak nie można pójść w niedziele na spacer do galerii   
Odsiedzieć bo... Beata pozytywny a ja kwarantanna przez kontakt. Co najciekawsze izolacja o tydzień krótsza jest od kwarantanny. Mnie już test nie przysługuje i trzeba dłużej siedzieć. Na szczęście bez gorączki, mamy tylko utratę węchu i częściowo smaku.

Wysłane z Nokii 5110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 minut temu, EndriuBis napisał:

co to za wolność jak nie można pójść w niedziele na spacer do galerii 😉 🤣 

Gdyby nie Kino to nie wiedziałbym co to jest galeria i gdzie się znajduje w moim mieście .

Taki ze mnie "galerianek" 😜

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tomekstw napisał:

..... Co najciekawsze izolacja o tydzień krótsza jest od kwarantanny. ....

to nie izolacja jest krótsza, tylko kwarantanna jest dłuższa 🙂  dlatego jak u mnie żona miała pozytywny, to ja się modliłem aby też mieć pozytywny, tylko ja (jeszcze w listopadzie) nie miałem problemu z tym aby dostać skierowanie na test. 🤔 dziwne to co piszesz. No ale "Polska to bardzo dziwna kraj"  jak mówił Zulu Gula 😀

Godzinę temu, arturo-bb napisał:

Taki ze mnie "galerianek" 😜 

nie tylko z ciebie.  Ja jak muszę iść to biorę mapę, aby nie pobłądzić  😀

Odnośnik do komentarza
to nie izolacja jest krótsza, tylko kwarantanna jest dłuższa   dlatego jak u mnie żona miała pozytywny, to ja się modliłem aby też mieć pozytywny, tylko ja (jeszcze w listopadzie) nie miałem problemu z tym aby dostać skierowanie na test.  dziwne to co piszesz. No ale "Polska to bardzo dziwna kraj"  jak mówił Zulu Gula 
No tak jest. Dziś rozmawiałem z rodzinnym potwierdziłem że mam objawy jak B. I dupa testować mnoe nie będą, kwarantanna. I "zulu gula".

Wysłane z Nokii 5110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Tomek, powiem tak.  Jak się będziesz dobrze czuł to w ramach wolnego czasu możesz planować jakieś wypady na weekend.  Nawet takie jedno dniowe 🙂  ale jak by się pogorszyło (wysoka gorączka, bóle głowy itp. ) to nie lekceważ 😞   

Jeszcze raz dużo zdrowia życzę . 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 minut temu, EndriuBis napisał:

Tomek, w ramach wolnego czasu możesz planować jakieś wypady na weekend.  Nawet takie jedno dniowe 🙂 

 

Ooooooooooo i to jest dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, tomekstw napisał:

Odsiedzieć bo... Beata pozytywny a ja kwarantanna przez kontakt. Co najciekawsze izolacja o tydzień krótsza jest od kwarantanny. Mnie już test nie przysługuje i trzeba dłużej siedzieć. Na szczęście bez gorączki, mamy tylko utratę węchu i częściowo smaku.

Zdrówka i duuużo witaminy D - tej od słońca☝️😉

Odnośnik do komentarza
Zdrówka i duuużo witaminy D - tej od słońca
No stoję dzis cały dzień na balkonie w sloneczku, tyle ile mogę legalnie wyjść z domu. Dzięki

Wysłane z Nokii 5110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...