Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Polesie - Podlasie - Mazury - Wybrzeże - Mazury - Galicja - lato 2020


emjarek

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek gratuluję wyprawy i wytrwałości. Faktycznie niektóre drogi (szczególnie te z 4 cz.) do dla skutera hardcor. Ale dla chcącego Twój film pokazuje nie ma rzeczy niemożliwych.👍

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jarek, tym razem Lektor zrobił robotę na 5+, musisz mu za to postawić piwo 😉. Fajna wycieczka. 👏

Drogi takie są mi znane, jak na minionym Leniwcu 🤣, z tą różnicą, że gdyby Koledzy jackm i GrzechoCnik nie pomogli, to mój skuter nadal by tam był.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wyprawa i filmiki super .

P.S   Grzesiu ,a żeby Iwonka nie upamiętniła tego filmikiem bez narratora ???

Zapomniałeś o mojej lepszej połowie ( jak to Saper mówi )🤣😄😀

Odnośnik do komentarza

Oj, upamiętniła, upamiętniła 😘, jednak nie posiadam praw autorskich, żeby go upubliczniać.

Chociaż z drugiej strony - jest na co popatrzeć. 😇

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, emjarek napisał:

 

Playlista na YouTube:

 

Jarek - jednym tchem łobocyłem!! 💪

I oczawiśnie zapodałem dali... - kumpel w Ąngli pisze, że to jest trasa, którą chce przejechać!! a po Twoim filmiku to i przebiec🏃‍♂️ ( bo ma parę🌬️ w nogach). 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jarek lektor znowu dał radę, fajna wyprawa 👍. Szkoda, że po przeprawie promem od strony Korczewa (a przeprawiał Cie mój kolega Przemek - ten z portfelem) nie pokazałeś Drohiczyna, Góry Zamkowej..to malowniczo położone miasteczko z diecezją Drohiczyńską, którą odwiedził sam śp. Jan Paweł ll. Może uda się zorganizować w tym roku spotkanie w Drohiczynie (a jest tam muzeum motocykli, kajakarstwa, kilka ładnych kościołów, cerkiew i bunkry też się znajdą) z objazdówką okolic. Będąc na Podlasiu warto wybrać się na Grabarkę, do Mielnika czy Janowa Podlaskiego zobaczyć stadninę i "araby". Ale to czas i sytuacja zweryfikuje..

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, BUGI napisał:

Jarek lektor znowu dał radę, fajna wyprawa 👍. Szkoda, że po przeprawie promem od strony Korczewa (a przeprawiał Cie mój kolega Przemek - ten z portfelem) nie pokazałeś Drohiczyna, Góry Zamkowej..to malowniczo położone miasteczko z diecezją Drohiczyńską, którą odwiedził sam śp. Jan Paweł ll. Może uda się zorganizować w tym roku spotkanie w Drohiczynie (a jest tam muzeum motocykli, kajakarstwa, kilka ładnych kościołów, cerkiew i bunkry też się znajdą) z objazdówką okolic. Będąc na Podlasiu warto wybrać się na Grabarkę, do Mielnika czy Janowa Podlaskiego zobaczyć stadninę i "araby". Ale to czas i sytuacja zweryfikuje..

To wszystko o czym piszesz było ale innym razem. Wtedy było już blisko wieczora i jechałem dalej. Kilka tygodni później pojechałem nadbużanką i dalej promem do Mielnika. Z Grabarką (po raz 10 już chyba) i całym ruskim Podlasiem. Wkrótce filmy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to Jarek  jesteś prawie  jak z Podlasia (10 razy) 🙂👍! Mój Tata pochodzi z Drohiczyna, a ja sam już nie wiem czy "pochodzę" z Warszawy czy z Drohiczyna bo wychowywałem się na dwóch "frontach" 😉

Ps.czekam na kolejne filmy 👍

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...