Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2021 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

nowyrok.thumb.jpg.f0517bf869aeb732b1dad7b840994b66.jpg

… New Year, Urteberri, Urtats, Новы Год, Нова Година, Nový rok, Nytår, Novjaro, Uusivuosi, Nouvelle Année, Makahiki Hou, Año Nuevo, Nieuwjaar, Baro a Tawen, nýárn, נײַיאָר , жаңа жыл, Naujieji metai, Neujahr, Nyttår, Πρωτοχρονιά, Ano-Novo, Новый год, Anul Nou, Нова Година, Nový rok, nyårsdagen, Нови́й Рік, Noüy Jür, Anno Nuovo

 

Nic dodać nic ująć … nastał rok nowy i mam nadzieję że dla wszystkich będzie lepszy o stokroć od tego który stał się historią …

Życząc wszystkiego naj ... pozdrawiam Was serdecznie … nowy rok i miesiąc styczeń uważam za otwarty … LwG …

Odnośnik do komentarza

Wszystkim życzę dużo zdrowia, 20 st. ciepła od lutego, dużo wolnego czasu i nakręcenia co najmniej 21000 km w Nowym 2021 Roku

3019ebf1f9c3b4e67fff502383652cd5.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Okazało się, że w nowym roku mam chyba "parcie na szkło" (a raczej papier), bo Świat Motocykli (najnowszy, styczniowy numer) o mnie wspomniał w artykule Szymona Septika... z Grupy Wielkopolskiej 🤣

 

136110434_225488489138846_2220954355453971029_n.jpg

Odnośnik do komentarza

👍

Z drugiej strony to trochę przykro że takie czasopismo omija NAS szerokim łukiem. No chyba że akurat nie mam tego numeru w którym jest jakaś wzmianka - lecz testy skuterów i maxi są.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
21 minut temu, cris76 napisał:

👍

No chyba że akurat nie mam tego numeru w którym jest jakaś wzmianka...

No to leć do saloniku prasowego, bo numer ten dziś dopiero wszedł na półki...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SlawoyAMD napisał:

136110434_225488489138846_2220954355453971029_n.jpg

Teraz to już pójdzie z górki: kwiaty, wywiady, autografy, występy w telewizjach śniadaniowych, honoraria, piękne kobiety, szybkie samochody...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
57 minut temu, Rzelu napisał:

Teraz to już pójdzie z górki: kwiaty, wywiady, autografy, występy w telewizjach śniadaniowych, honoraria, piękne kobiety, szybkie samochody...

Chcesz autograf??? 🤣 O filmy sam zadbam z nową kamerką GoPro 8 i gimbalem od Robssona (po zminaie uchwytu, bo od 5-ki nie pasuje)...

 

20210105_155409.jpg

20210105_155442.jpg

Odnośnik do komentarza

Z racji braku możliwości jeżdżenia (ZIMA ), zrobiłem spis inwentarza. Wygląda to całkiem dobrze. Nie możemy z Asią doczekać się gorącego Marca.

Ps. przeglądałem forum  styczeń, luty 2020 a tam foty z polatanek. W tym roku posucha, co najwyżej na sankach można poganiać chociaż weekend intensywnie ganiałem rowerem po lasach, nie ma CVT ale też było zaj....biście.

IMG_20210116_104858.jpg

IMG_20210116_105107.jpg

IMG_20210116_105255.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A u mnie spis zawartości garażu na razie bez zmian, więc pora zmienić garaż 😆 Zamówiony nowy domek dla Hondzi... Ale pewnie dojedzie pod koniec lutego dopiero...

 

garaz_moto.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
38 minut temu, cris76 napisał:

Ale żeby ze spadem w lewo? 

👍

U mnie jak najbardziej politycznie 😄 "Zlewo" się dobrze kojarzy 

A tak poważnie, będzie stał względem ściany budynku, więc tak ma być 🙂 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, SlawoyAMD napisał:

U mnie jak najbardziej politycznie 😄 "Zlewo" się dobrze kojarzy 

A tak poważnie, będzie stał względem ściany budynku, więc tak ma być 🙂 

OK. Czyli będzie zlewoł sie z budynkiem.😜

A tak zapytam garazio dla Integry nie JAZZ?😁

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
20 minut temu, cris76 napisał:

A tak zapytam garazio dla Integry nie JAZZ?😁

Tak, dla Integry...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W dniu 19.01.2021 o 21:34, SlawoyAMD napisał:

"Bejca" musi poczekać 

Poczekać? Myślałem, że odpada. Wszak nie lubisz zmieniać biegów, chyba że o 650 GT tu mowa 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, KriSSo napisał:

Poczekać? Myślałem, że odpada. Wszak nie lubisz zmieniać biegów, chyba że o 650 GT tu mowa 🙂

No nie lubię zmieniać biegów 😜 Pośpiechu nie ma, ale coś większego do turystyki by się przydało... Może za dwa lata F750 GS z salonu... Doposażyć lekko w gmole, szybę i kufry i można fruwać. Wbrew nazwie pojemność 853 ccm/77 koników, duże koła... W Alpach i tak jadę na manualu, bo automat nie daje rady. Na Afrikę z DCT to raczej nie dam rady, więc wyboru dużego nie ma. X-ADV, to jakby zamienił stryjek... No taka mała jakaś 🤣

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
5 minut temu, SlawoyAMD napisał:

W Alpach i tak jadę na manualu, bo automat nie daje rady

RC89 z regulowanymi 3 poziomami "Sport" i daje radę 💪

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, MariuszBurgi napisał:

RC89 z regulowanymi 3 poziomami "Sport" i daje radę 💪

No baaaa... Nie mam tego udogodnienia niestety. Zwykły Sport, jest za "nerwowy" dla mnie i nie używam go w ogóle...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...