Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Odbiór KALENDARZY na 2021


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Hey ? Grupa MAZOWSZE ? odbiór osobisty kalendarzy będzie nieco utrudniony z uwagi na obecną sytuację (brak spot'ów)

W uzgodnieniu z Piootrem, kalendarze będzie można odebrać do 12 stycznia w biurze Metrohouse Kabaty w godzinach pracy biura (edit: od 18 grudnia).
Warszawa-Ursynów - Wąwozowa 2 lok.1/C, Pn-Pt 10-18, a w najbliższą - przedświąteczną sobotę, tj. 19.12.20 w godz. 10-12

Po 12 stycznia proponuję już bezpośrednią wysyłkę, i tu proszę pisać do mnie na priv - koszty przesyłki jak wcześniej.
Lokalizacja dogodna do zaparkowania i blisko stacji metra. Tutaj ukłony dla naszego @Piootr (a)

??? Wesołych Świąt !??? ? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Potwierdzam i zapraszam serdecznie. Jak mnie nie będzie w biurze osobiście to agent dyżurujący będzie poinformowany o sprawie. Aby zachować porządek w wydawaniu kalendarzy proszę was przed wizytą o telefon lub SMS 506 187 127

I jeszcze dodam. Najłatwiej wpisać w Google Maps „Metrohouse Kabaty Biuro Nieruchomości”. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapraszam do mojego biura w sobotę. Kto może i chce proponuję 10-12. Będę na Was czekał.
Będzie kawka i ciasteczka


Wyklepane na 11 Pro Max

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj zaszczycił mnie zwoją obecnością Marcin. Miło było poznać osobiście, bo na forum to my o nie jednym już gadaliśmy. Kawka wypita, a pogaduch było bez liku. Zapraszam wszystkich, którzy jeszcze nie odebrali swojego kalendarza 2021 cf6e0218a75ed2ed19bd2ba25ab347e2.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie!

kilka kalendarzy jeszcze zalega u @Piootr'a

1. .maniek /mazowieckie - 1x duży, odb. osobisty - WPŁACONE @.maniek
21. marcyś /mazowieckie - 1x duży, odb. osobisty - WPŁACONE @marcyś
33. MAKI - 1x duży, odb. osobisty - WPŁACONE @MAKI
37. Artix /mazowieckie - 1x duży, 1x extras, odb. osobisty - WPŁACONE @Artix
32. Sobier /mazowieckie - 1x duży, 1x extras, odb. osobisty - ? @Sobier

Proszę określcie się co z tematem robimy?
Będę wdzięczny za info czy odbierzecie czy może szykować przesyłki pocztowe? 🙂 W tej 2-giej opcji proszę o priv.

@Sobier jest chętny na twój kalendarz 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...