Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZAPISY :: KALENDARZ Burgmanii na 2021 rok


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
16 godzin temu, grzybek napisał:

Artur, próbowałem wczoraj i dziś wysłać Tobie wiadomość z adresem na Pm ale jest komunikat Aruras nie może przyjąć wiadomości. Zerknij proszę co blokuje. Pozdrawiam

Już naprawione 🙂 miałem przepełnioną skrzynkę

Lista zaktualizowana!

Odnośnik do komentarza
  • Ten temat został podpiął/eła i promował(a)
  • Klubowicze

2x duży poproszę - wysyłka Zybex- nie spiesz się może   ktoś  z GW się zdecyduje to razem do mnie wtedy poproszę.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Poproszę 1 szt plus 1 extras odbiór osobisty

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Witam, mam nadzieje że wreście uda mi się załapać na pierwszy rzut : 1 duży + 3 małe , wysyłka PP (powinno zmieścić się w jedną paczkę, bo tak co roku zamawiam) zaraz robię przelew jutro do południa dojdzie, na PM podam dane do wysyłki (lub z przelewu tez mogą być, jak się wyświetlą), region łódzkie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
13 minut temu, atat13 napisał:

Witam, mam nadzieje że wreście uda mi się załapać na pierwszy rzut

Tak, załapałeś się w ostatniej chwili 🙂

Zamykam na tą chwilę zamówienia kalendarzy z 1 rzutu. Kalendarze ruszają na produkcję, a następnie pośpiesznie do swoich właścicieli!  Ohohooo!🌲 ŚWIĘTA!
Od tej chwili, jeśli ktoś będzie deklarował chęć otrzymania kalendarza, już na spokojnie - listę ew. 2 rzutu będę prowadził do 12 stycznia i kalendarz powinien otrzymać w 2 połowie stycznia.

Zweryfikowałem listę i brakuje dosłownie kilku wpłat.
Kalendarze tych osób, na tą chwilę umieszczam w "zamrażarce"

Odnośnik do komentarza

Witam, ale się zagapiłem. Proszę 2 szt. extrasa, odbiór indywidualny. Gdyby duży był  trójdzielny...Już puszczam przelew.

Poszło, swoją drogą trójdzielny extras...cóż marzenia pchają ten świat do przodu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hey 🙂 Grupa MAZOWSZE 🙂 odbiór osobisty kalendarzy będzie nieco utrudniony z uwagi na obecną sytuację (brak spot'ów)

W uzgodnieniu z Piootrem, kalendarze będzie można odebrać do 12 stycznia w biurze Metrohouse Kabaty w godzinach pracy biura (edit: od 18 grudnia).
Warszawa-Ursynów - Wąwozowa 2 lok.1/C, Pn-Pt 10-18, a w najbliższą - przedświąteczną sobotę, tj. 19.12.20 w godz. 10-12

Po 12 stycznia proponuję już bezpośrednią wysyłkę, i tu proszę pisać do mnie na priv - koszty przesyłki jak wcześniej.
Lokalizacja dogodna do zaparkowania i blisko stacji metra. Tutaj ukłony dla naszego @Piootr (a)

🌲🌲🌲 Wesołych Świąt !🌲🌲🌲 🙂 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, arturas napisał:

Zweryfikowałem listę i brakuje dosłownie kilku wpłat.

Kalendarze tych osób, na tą chwilę umieszczam w "zamrażarce"

Zapłacone, przepraszam za opóźnienie.

proszę mnie wyjąć z zamrażarki bo zimo strasznie 😉 ❄️

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już mogę się cieszyć pięknym kalendarzem, wykonanie i jakość najwyższa.  Dziękuje Artur kalendarz pierwsza klasa 👏

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...