Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zdjęcia naszych skuterów


ADMINISTRACJA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 581
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    18

  • marek_m

    18

  • dr.big

    13

  • RONIN

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

A ja dziś wypucowałem i dwie foty dla przypomnienia wrzucam. I naklejki odblaskowe na felgach widać.

41611162227a6f924495814184f947b8.jpg

f3b49c628c026b72ca0eba02275e81fc.jpg

Odnośnik do komentarza

https://www.dropbox....141421.jpg?dl=0

https://www.dropbox.... burgi.jpg?dl=0

To nie jest temat do prób i do linkowania zdjęć ani przeznaczony "do nauki" wklejania zdjęć- istnieje taki odpowiedni na forum. Trzy posty już usunąłem, za ten czwarty dostajesz 20%. Dalej nie ma zdjęcia skutera.

Administracja

Kolego kto tu linkuje zdjecia - prubowałem dozucic zdjecia swojego Burgmana do tego tematu - wzucalem zdjecie do edytora po prubie wyslania wyswietlala sie informacja ze - Musisz podać treść posta...pomimo tego ze zdjecie bylo w edytorze nie dalo sie wyslac.

Co do "nauki" wklejania zdjec to nie wypilem tego z mlekiem matki - a ze istnieje odpowiednik na forum..tak tylko tam nie bylo nic co by bylo pomocne - zamiast rozdzielac PROCENTY powinienes nowym forumowiczom Pomuc w takich problemach.

To pomogę wskazówką w innym problemie- pisz w przyszłości z edytorem, bo błędy są rażące.

Administracja

Pisze nie na polskiej klawiaturze tak ze nie mam polskich liter - wydaje mi sie ze wyrazilem sie zrozumiale po polsku bo mnie zrozumiales - pierwsze Forum na ktorym bledy maja az takie znaczenie bo glownie chodzi o tresc.27 lat nie pisania po polsku moze usprawiedliwic male uchybienia ale jezeli to taki problem to bede musial zmienic forum . Szerokosci i gumowych slupow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...