Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jesienny przelocik


Paul

Rekomendowane odpowiedzi

Pobudka śniadanko  szybki przegląd prognozy pogody  brak opadów , zachmurzenie z przejaśnieniami temperatura w granicach 7-9 C' a więc czas na ostatnie kulano w tym roku i przewietrzenie bańki  zanim nie zamkną na dobre  kraju . Taki mały spontan , jadąc dowiedziałem się że szwagier zmarł dziś na Covid 19 a jeszcze tydzień temu nic mu nie dolegało i nic  nie wskazywało że to kurest...o go zabije 😞. Miałem przewietrzyć rumaka pyknąć kilka kilometrów i wrócić  ale jechałem jechałem  i rozmyślałem .....  Jurek miał 56 lat .12f6fb00065e0a31aa80dbf61a83d42f.jpge8607f7cadd9f7540b28c569aa80ab3f.jpg

 

 

65ed42f85fea422c30d8940371827729.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza

Dzięki .

Ponoć szwagier to nie rodzina  mimo takich stwierdzeń to i  tak szkoda poczciwe  było z niego chłopisko ,  do tej pory   nie  wierzyłem w to całe dziadostwo  no to już  jestem osra..y   po pachy  , do tego moja żona pracuje w służbie zdrowia a  jej  szpital przekształcają w Covidowy .

Od  2 tygodni  kiedy kilkukrotnie moja miała kontakt z covid nie mieszkam w domu tylko  koczuję u siebie w biurze i mam czarne myśli a cała ta sytuacja ryje mi czachę .

A tak na marginesie to dla służby zdrowia nie ma kwarantanny nawet po kontakcie  rozkaz dalej pracować  wymazy po ostatnim kontakcie robione są po tygodniu to informacje z linii frontu .

Mam tylko cichą nadzieję że  przejdziemy   suchą stopą  przez te ciężkie czasy   

Odnośnik do komentarza

Moje kondolencje jak napisałeś szkoda chłopa niech spoczywa w spokoju.
Dziś mam zamiar się pokrecić troszkę a co do zarazy to uważać trzeba.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Paweł wyrazy współczucia. A na wszelkie złe dni jest dobre lekarstwo na literę B. I nie jest to banan chociaż po wypiciu banan na gębie się pojawia. Jak nic się nie zmieni to będę koło 10-tego w Olsztynie to przywiozę :wine:

A ja dzisiaj też trochę ruszyłem z domu 2oo

Screenshot_20201101-164539.jpg

Odnośnik do komentarza

Pogoda piękna czas przewietrzyć głowę  , dziś jadąc  wspominałem bliskich których już z nami  nie ma .
Grobów nie można odwiedzić z rodziną ograniczone  kontakty  pogoda piękna. to co robić jak benzyna płynie we krwi .

Dzisiejszy przelot pozytywnie mnie nastawił 6b31f8c4fce3ccc29113c45c3aa84c90.jpg0bd33e5bc7c24184bea1d2ebb477fde5.jpg666f9d32af81967c8b395c6ffeccb055.jpgf155adbb57329556f268dcea7b76cb65.jpg276ca046038d2afd758a4b375b66a306.jpg6fe67986e2c5b4e2cddcd8f73ae9849c.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bargacz napisał:

Wyrazy współczucia. Co to za budowla i gdzie się znajduje?

Zrobię sobie konkurs😉

O ile mnie wzrok i pamięć nie zawodzą to jest to wieża karabinów maszynowych ( tzw bunkier wieżowy) obronny Ruciane Guzianka zaraz za stacją paliw przy moście kolejowym w Rucianym. Obiekt bardzo dobrze☝️ zachowany jak na okres budowy- 1900r.

Ciekawe czy trafnie rozpoznałem😜?

Odnośnik do komentarza

Bardzo dużo  jest u nas takich perełek  🙂.

Trzeba coś  zorganizować szlakiem  warmińsko mazurskim .

Trasy mamy kręte i malownicze a i jest co zwiedzać  

- Twierdza Boyen

- Wilczy szaniec 

- Szlak Kopernikowski 

- Kanał Elbląski 

- Kapituła Warmińska z Fromborkiem na czele 

- Grunwald

- Cała masa Zamków 

Zapraszam serdecznie wszystkich klubowiczów i użytkowników mogę przygotować fajne trasy 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, Paul napisał:

Bardzo dużo  jest u nas takich perełek  🙂.

Trzeba coś  zorganizować szlakiem  warmińsko mazurskim .

Trasy mamy kręte i malownicze a i jest co zwiedzać  

👍jestem za 

 

Ps. Moje kondolencje, w pamięci szwagier będzie na zawsze...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...