Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Do Kielc nie tylko w sezonie :)


Gość Maja

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon zakończony, ?niegiem sypie, a My w domach schownani z gor?c? herbatk?.

Czy każdy dzień tak ma wygl?dać, smutno i ponuro i w my?lach kr?ż?ce wspomnienia przejechanych kilometrów letni? por??

Oj chyba nie....

Jest na to wyj?cie!!!

Zapraszamy do Kielc nie tylko na spotkania czwartkowe u Banata w sezonie. ;)

Słodki i ciachem pachn?cy klimat z pewno?ci? rozweseli nam Nasze wspomnienia.

Wszyscy pamiętaj? z |RM 2007 przepyszne Tiramisu, które jest tam dostępne każdego dnia.:P

A tu małe co nie co poniżej dla niedowiarków, czyli fotosy.!OK

Kawiarenka

Testowały ciacha Maja I Dzastinka !happybth

Ps. Pychota. Mniam jami.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kurcze i na mojej nie ma ;)

Odpalam navi... może co? znajdzie !OK

Odnośnik do komentarza

JEST!!! NAPRAWDĘ JEST!!! ZNALAZŁEM... !TAZ

Jak będziecie chcieli tam trafić dajcie znać... !happybth poprowadzę Was... ;)

Ale moment moment... :) jest jaka? "gwiazdka" przy nazwie miasta... !piwko co ona oznacza... !tut sprawdzę w legendzie... !kiss

O cholera... !tut w legendzie jest tak:

* - dojazd/wyjazd do/z miasta możliwy wył?cznie w godzinach 6.00 - 22.00. Pomiędzy godzinami 22.00 a 6.00 asfalt jest zwinięty żeby nie ukradli.... !tut !OK

!tut ;):P:):);):P:)

Odnośnik do komentarza

No Panowie !happybth

Toż to takie miasteczko w pobliżu Oblęgorka ;)

Z trójmiasta będzie to raptem parę kilometrów.

Je?li Wasze GPSy nie znaj? Kielc, dzwońcie do mnie. Wytłumaczę Wam jak tam dojechać ;)

Maj?c na względzie to co napisał Dragon o asfalcie, dzwońcie raczej jutro rano !OK

Odnośnik do komentarza
Wła?nie patrzę na mapę Polski... gdzie s? te Kielce...??? no gdzie one s?...????

kurcze blade na tej mapie nie ma... ;)

No to Dragusiu chyba masz jak?? mapę przedwojenn?, albo czytasz do góry nogami... a może to nie mapa Polski !OK

MariuszBurgi  napisano 17-11-2007, 22:12

  Kurcze i na mojej nie ma

Odpalam navi... może co? znajdzie wink.gif

Artix  napisano 17-11-2007, 22:15

  Hmm Kielce, Kielce, nie ma takiego miasta jak Kielce, jest Köln.

Chłopaki wiemy, że koniec sezonu, ale żeby mieć tak? sklerozę, Możliwe, że "TOWAR" ;) macie jaki? przeterminowany, albo Wam cukru brakuje !piwko

Abach  napisano 17-11-2007, 22:57

  Panowie, st?pacie po kruchym lodzie... wink.gif Delikatnie mówi?c, Maja Wam wpie...li

..I tu się z Tob? Abach zgodzę w 150%, będzie manto jak nic, przy pierwszej lepszej okazji, a mam takiego Bodyguard'a co mi pomoże ( M@rkiz liczę na Twoj? pomoc )

Dragon  napisano 17-11-2007, 23:43

  JEST!!! NAPRAWDĘ JEST!!! ZNALAZŁEM... thumbup.gif

Jak będziecie chcieli tam trafić dajcie znać... rolleyes.gif poprowadzę Was... scooter.gif

Ale moment moment... dry.gif jest jaka? "gwiazdka" przy nazwie miasta... dry.gif co ona oznacza... ph34r.gif sprawdzę w legendzie... dry.gif

O cholera... blink.gif w legendzie jest tak:

* - dojazd/wyjazd do/z miasta możliwy wył?cznie w godzinach 6.00 - 22.00. Pomiędzy godzinami 22.00 a 6.00 asfalt jest zwinięty żeby nie ukradli.... mad.gif wallbash.gif

Gwiazdki Dragonie możesz zobaczyć jak Ci M@rkiz lutnie i już się nie wywiniesz tak jak w Ryni.

Pleban  napisano 18-11-2007, 0:21

  No Panowie wink.gif

Toż to takie miasteczko w pobliżu Oblęgorka wink.gif

Z trójmiasta będzie to raptem parę kilometrów.

Je?li Wasze GPSy nie znaj? Kielc, dzwońcie do mnie. Wytłumaczę Wam jak tam dojechać biggrin.gif

Maj?c na względzie to co napisał Dragon o asfalcie, dzwońcie raczej jutro rano biggrin.gif

Hmmm...Wspomnienia ze szkolnych lat Oblęgorek i nie jaki Polski wieszcz ( dla niewtajemniczonych mówimy tu o Sienkiewiczu)

Ja jako? nie mam problemu z poruszaniem się po tych przepięknych terenach. Nasz GPS jest non stop aktualizowany. Widocznie te wasze GPS'y szwankuj? i jeĽdzicie ci?gle polnymi drogami.

Trudno co zrobić, ja z tego powodu płakać nie będę.

Aaaa zapomniałabym u niektórych to wodę z morza spuszczaj? na noc, bo inni wiadrami wynosz? !happybth

Pozdr.

Maja i oczywi?cie wszystko czytaj?ca Dzastin.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
..I tu się z Tob? Abach zgodzę w 150%, będzie manto jak nic, przy pierwszej lepszej okazji, a mam takiego Bodyguard'a co mi pomoże ( M@rkiz liczę na Twoj? pomoc )

Gwiazdki Dragonie możesz zobaczyć jak Ci M@rkiz lutnie i już się nie wywiniesz tak jak w Ryni.

MAJU !!!

Ostatnio przybyło mi masy mię?niowej, bo od paru miesięcy każdego dnia "szarpię" sprzęty o wadze 210 kg... Tak więc taki Dragonik do "szarpnięcia" to będzie bułka z masłem... a nawet bez masła.... !kisss !happybth !piwko

Odnośnik do komentarza

Kielce to jest miasto ;)

i nawet ładne !piwko

a nawet poruszam się na moim excitingu :D

i jak tylko ?nieg na chwilę ust?pi jadę do serwisu !happybth

więc może będę jedyny na drodze :D oczywi?cie na 2 oo

chociaż wczoraj jadę Banacha w W-wie i oczom nie wierzę - go?ć na hondzie naked 500 jedzie sobie w?ród ?niegu :D

po prostu twardziel !happybth

Odnośnik do komentarza
Kielce to jest miasto ;)

i nawet ładne :D

Ładne mało powiedzane :D;):D To co jest widoczne na |RM to tylko namiastka tego tajemnczego miasta ;);)

Specjalnie przez to miasto yyyyyyyy jak to było yyyyyyyyyy aha już wiem - Kielce kupiłem nowego GPS-a tak aby tam trafić...

Udało się... takie miasto faktycznie jest lecz szkoda pisać więcej...

Majon - już wiem dlaczego byłe? kiedy? taki "sflustrowany"... Bałe? się najzwyczajniej, że Maja też tam nie trafi... Nie wiedziałe? jednak, że Maja też ma nowego GPS-a...

;):P;):P;):P;):P;)

Odnośnik do komentarza

Specjalnie przez to miasto yyyyyyyy jak to było yyyyyyyyyy  aha już wiem - Kielce kupiłem nowego GPS-a tak aby tam trafić...

Udało się... takie miasto faktycznie jest lecz szkoda pisać więcej...

Majon - już wiem dlaczego byłe? kiedy? taki "sflustrowany"... Bałe? się najzwyczajniej, że Maja też tam nie trafi... Nie wiedziałe? jednak, że Maja też ma nowego GPS-a...

:D  :D  ;)  ;)  ;)  :P  :D  :P  ;)

Tylko przez Kielce czy do Kielc. Co? ten GPS bierze t? miejscowo?ć jako przelotow? a łatwo tam trafić bez zbędnych nawigacji

;););) Maju a jak tam Twój GPS bo nic o nim nie wspomniała? w naszych rozmowach ;);)

Odnośnik do komentarza

Specjalnie przez to miasto yyyyyyyy jak to było yyyyyyyyyy  aha już wiem - Kielce kupiłem nowego GPS-a tak aby tam trafić...

Udało się... takie miasto faktycznie jest lecz szkoda pisać więcej...

Majon - już wiem dlaczego byłe? kiedy? taki "sflustrowany"... Bałe? się najzwyczajniej, że Maja też tam nie trafi... Nie wiedziałe? jednak, że Maja też ma nowego GPS-a...

:D  :P  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  :P  ;)

Hmmm, szkoda powiadasz Dragusiu, wiem, że nie wszyscy potrafi? zrozumieć klimat i uroki najstarszych Gór w Europie :D.

Wiem, że nie chcesz za mocno reklamować i zapraszać wszystkich, bo będzie to wygl?dało jak inwazja jeżdż?cych na ;)

Nie ma to jak pokazać r?bek, a potem odkrywcy i chętni wrażeń sami przyjad? obejrzeć.

Tak więc dziękuję za minimalizm informacji :D

Wracaj?c do tego sprzętu GPS. Wiesz, ja to mam dobry zmysł i koncentrację w terenie ;) Nie potrzebuję sztucznej inteligencji, ja pobudzam swoj? wyobraĽnie i my?lę na drodze.

Oczywi?cie nie neguję posiadania TEGO, bo wiem, że może być potrzebne. Ja wolę tradycyjne techniki jazdy z map? na kolanach ( nie tylko w samochodzie :D )

Tylko przez Kielce czy do Kielc. Co? ten GPS bierze t? miejscowo?ć jako przelotow? a łatwo tam trafić bez zbędnych nawigacji

:P  :P  :P  Maju a jak tam Twój GPS bo nic o nim nie wspomniała? w naszych rozmowach :rolleyes:  whist

Dziękuję Dzastinko za poparcie.

Co do mojego GPS'a to leży w szafce, po ost. wycieczce i złamaniu przepisów ( Naszej wspólnej wycieczce ) stwierdziłam, że nie jeżdżę z t? "Elektroniczn? Jadzi?"

Pozdrawiam Maja

Odnośnik do komentarza

Co do mojego GPS'a to leży w szafce, po ost. wycieczce i złamaniu przepisów ( Naszej wspólnej wycieczce ) stwierdziłam, że nie jeżdżę z t?  "Elektroniczn? Jadzi?"

Masz rację Maju te elektorniczne stwory czasami wprowadzaj? ludzi w bł?d już miały?my tego dowód poruszaj?c się po mie?cie ,jak i ja jad?c z "Elektronicznym Kaziem"który doprowadził mnie do jakiej? polnej drogi dopominaj?c się jeżdz prosto, gdzie za kilkana?cie metrów był las ( poprostu koniec ?wiata),z jednej strony mogłoby być ciekawie ale po co wywoływać wilka z lasu :rolleyes:.

Więc się nie dziwię Moja Droga że wyl?dował w szafie.

A do pewnych miejsc łatwo trafić bez nawigacji b?dz map. No coż czegóż to nie potrafi kobieca intuicja whist

Odnośnik do komentarza

:rolleyes:whist !OK Oj Smoczku NIE TYLKO !!!

PARKOWAĆ TEŻ NIE UMIO !

Ale mężczyĽni też maj? wady tyle że do wybicia z głowy

Co do Kilelców czyli miejscowo?ci trudnej do znalezienia to ładnie tam jest tylko jak spotka się Dżastin z Maj? (kolejno?ć alfabetyczna) :D;)

A przypomniał mi się jeszcze dowcip o Kielecach:

Spotkali się Francuz, Anglik i Polak i po którym? tam pivie zaczęli gadać o żonach dokładniej o ich "myszkach" :

Francuz mówi: myszka mojej żony jest jak Paryż, zawsze otwarta i chętna do zabawy,

Anglik: a mojej żony jest jak Londyn zawsze wilgotna i nieco tajemnicza,

na co Polak, a mojej starej jest jak Kielce ...

Jak to Kielce ?!

Ano DZIURA po prostu DZIURA !

Pozdrawiam

RobB. :D

O Konstantynowie nie ma kawałów, więc nie szukajcie :D

Odnośnik do komentarza
QUOTE= ]

No coż czegóż to nie potrafi kobieca intuicja 

No tak lepsza kobieca intuicja niż kursy z obsługi GPS-a które nic nie daj? jak się nie wie do czego dana funkcja służy :D a miejscowo?ć s? tylko składni? literek i nie wiadomo czy to ma być jaka? wioseczka czy miasto a droga to obojętnie czy asfalt czy polna.Ale rozumiem że lepiej jeżdzić z elektroniczn? nawigacj? niż mieć kobietę za pilota. :D

Co do Kilelców czyli miejscowo?ci trudnej do znalezienia to ładnie tam jest tylko jak spotka się Dżastin z Maj? 

Maju,Rob-B dał nam do zrozumienia że musimy odwiedzić też inne miejscowo?ci skoro jest ładnie jak my tam jeste?my :rolleyes:whist !OK bo najwidoczniej Kielce nie s? jedynym naszym miejsce na spotkania.

A widziała? gdzie? t? dziurę ???? bo jak jako? nie mogę sobie jej przypomnieć, że jaka? była ;)

Odnośnik do komentarza

Co do Kilelców czyli miejscowo?ci trudnej do znalezienia to ładnie tam jest tylko jak spotka się Dżastin z Maj? 

Cóż za przemiła reklama Naszych osób. No no RobB zaimponowałę? mi tym zdaniem

Maju,Rob-B dał nam do zrozumienia że musimy odwiedzić też inne miejscowo?ci skoro jest ładnie jak my tam jeste?my :D  :D  :rolleyes: bo najwidoczniej Kielce nie s? jedynym naszym miejsce na spotkania.

A widziała? gdzie? t? dziurę ???? bo jak jako? nie mogę sobie jej przypomnieć, że jaka? była ;)

No tak napisać co? ciekawego, to zawsze będ? szukali "dziury" w całym.

Co do GPS'a to mi nie jest potrzebny jak się ma szofera osobistego whist

Jak mam ochotę gdzie? sama jechać to też nie potrzebuję w.w. sprzętu. W końcu poznajesz miasto i my?lisz, a nie Co? my?li za Ciebie.

RobB kawał można odnie?ć do każdej Polskiej miejscowo?ci, nawet Twojej. Co nie oznacza, że będę tak robiła, ale......

Odwiedzimy Twoj? mie?cinkę, żeby region roz?wietlić i trochę dodać popularno?ci !OK

Co Ty na to????

Ps. Dzasta jedziemy

Pozdr. Maja

Odnośnik do komentarza

odrobinka historii

- miasto prywatne należ?ce do biskupów krakowskich

- w póĽnym ?redniowieczu pojawiło się okre?lenie klerykowo ponieważ mieszkali tu głównie księża oraz...prostytutki

- przez długi okres rozwijało się w cieniu Chęcin, pobliskiego miasta królewskiego

- znane z kontrowersyjnego zachowania w czasie wej?cia Piłsudskiego do Kielc, sam marszałek ufundował w Kielcach Dom Kultury, twierdz?c, że został przyjęty przychylnie

- w okresie miedzywojennym miało utracić prawa województwa - obronili to legioni?ci

- w czasie wojny okolice miasta znane z partyzantki AK

- po wojnie wsławiło się pogromem Żydów

UWAGA - PRZED I PO WOJNIE W KIELCACH PRODUKOWANO MOTOCYKL SHL

czysto polska my?l techniczna - w muzeum miasta kielc stoi 1 egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Maju... tak się cieszę, że z Tob? wszystko OK... w końcu napisała? dlaczego jeste? z tym :rolleyes: !OK ;) a tak się wszyscy o Ciebie martwili... ;)

:D;);):D:D:D;)

Dragusiu.

Ze mn? zawsze było jak najbardziej w porz?dku. Możliwe, że co po niektórzy my?leli, że NIE, maj?c swoj? połowę za whist;) - jak Wy to oznaczacie.

Nie mam zamiaru wszystkich u?wiadamiać, ani tłumaczyć jak jest, bo niektórzy tego nie zrozumiej?, ponieważ, "żeby zrozumieć drugiego człowieka, trzeba najpierw poznać siebie".

...potem za? starać się poznać drug? osobę. Od tyłu tego się nie da.

Ten temat w tym i innych w?tkach jakie, by nie powstały uważam za zakończony.

Wracaj?c do Kielc to miasto z duż? księg? przeszło?ci.

Kto ma ochotę to zapewne zagłębi się w tajniki historii, a w sezonie pozna "Organoleptycznie" to miasto.

Pozdr. Maja

;)

Odnośnik do komentarza

Odwiedzimy Twoj? mie?cinkę, żeby region roz?wietlić i trochę dodać popularno?ci :D

Co Ty na to????

Ps. Dzasta jedziemy

Pozdr. Maja

Ja jestem za, tylko ciekawe co na to RobB !OK

A ja tam sie nie boję, przyjeżdżajta ;);) Jak się Zołzy nie boita.

Choć i J? duży kawałek tiramisu by obłaskawił :D:rolleyes:

Co do "dziury" to odpowiedĽ dał Tomekmajesty:

"- znane z kontrowersyjnego zachowania w czasie wej?cia Piłsudskiego do Kielc, sam marszałek ufundował w Kielcach Dom Kultury, twierdz?c, że został przyjęty przychylnie"

Co trzeba było w pierwszej kolejno?ci Kielczanom ufundować - DOM KULTURY, ale widać NIE DZIAłA bo ze scyzorykami ganiaj? ;)

Jedyne co ciekawe w tej historii to:

"- w póĽnym ?redniowieczu pojawiło się okre?lenie klerykowo ponieważ mieszkali tu głównie księża oraz...prostytutki"

No to powiedzcie Kielczanie czego zostało więcej ?!

;);)

A co do:

Maju... tak się cieszę, że z Tob? wszystko OK... w końcu napisała? dlaczego jeste? z tym whist:D ,a tak się wszyscy o Ciebie martwili...

To już gorszego szofera nie było w całym ?więtokrzyskim, nie do?ć, że :D to jeszcze ze słuchawkami na uszach ;)

No dobra tak się się tylko droczę z nudów, ale jak już macie się gdzie? szwendać po dziurach to Konstantynów jest dla Was otworem.

Tylko tego tiramisu nie zapomnijcie ;)

Pozdrawiam

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak na marginesie dyskusji o dziurach....

Jedna dziura, druga dziura,

wokół same dziury pełne dziur....

Pełen jest ich stary wór

i zapewne niewie?ci chór...

Z młodo?ci pamiętam z podwórka

Co to podgl?dacza dziurka...

A na stare lata marzy się powtórka

by do dziury zajrzała rurka....

S? i na mapie dziury

Mniejsze, większe wichury

S? też i umysłowe dziury

Co jeno plot? bzdury....

Czy Twój ?wiat musi być dziur??

To zależy my?l? spojrzysz któr?....

Dla jednych dziura dziur to Kielce,

dla innych miejsce radosne wielce....

Pokochajmy swoje dziury czy też dziurki

To nic, że ich urok jak z dziecinnej laurki....

M@rkiz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...