Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Blacha z nickiem pod tablicę rejestracyjn?


Mamuśka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Mamuśka

    6

  • MISIEK

    4

  • Waluś

    4

  • Pavulon

    3

Top użytkownicy w tym temacie

WAŻNA INFORMACJA!

Wszystkie osoby na li?cie z wyj?tkiem odbiorców osobistych (chyba że tak im wygodniej) i Kopajt'a proszone s? o przelanie przedpłaty za zamówione tabliczki na konto:

54 1090 1043 0000 0000 0504 4267

Ilo?ć zamówionych tabliczek przerosła moje możliwo?ci finansowe coby założyć kasiorkę. Z góry dziękuję za wyrozumiało?ć. Informuję również że na pieni?żki czekam do ?rody wł?cznie. W czwartek jadę zamówić tabliczki i ci którzy pieni?żków nie przelej? będ? musieli czekać na turę 3ci?.

Te wpłaty które zobaczę będę odnotowywała przy nicku tak żeby przelewca widział i się nie denerwował.

Pozdrawiam

Mamu?ka

p/s

Pełne dane je?li kto? potrzebuje do przelewu będę podawała na PM - proszę o sygnał kto.

Odnośnik do komentarza

Ważna informacja odno?nie blach.

Niestety ze względu na jakie? duże zamówienie które zostało złożone przed nami firma która będzie robiła dla nas te blachy poprosiła o złożenie naszego zamówienia dopiero po 10 grudnia. Tablice zostan? wykonane w drugim tygodniu grudnia.

W zwi?zku z tym na wszelkie zamówienia czekam jeszcze do tego terminu.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
Tablice zostan? wykonane w drugim tygodniu grudnia.

W zwi?zku z tym na wszelkie zamówienia czekam jeszcze do tego terminu.

Witam

W zwiazku z powyzszym chcialbym jeszcze zamowic 1 tablice z napisem "CRAZY"

Bede chcial blache odebrac osobiscie, wiec jesli bedziesz potrzebowala kaske wczesniej, prosze o informacje.

Odnośnik do komentarza

Blachy zostały zamówione. Ekipę z Poznania proszę o podanie jednego adresu na który mam wysłać blachy. Pozostałych którzy jeszcze adresu nie podali proszę aby to uczynili na e-maila, GG lub Skype'a (nie na PM'a!). Je?li jakie? osoby mieszkaj? w niedalekiej odległo?ci od siebie to bardzo proszę dogadajcie się cobym nie musiała robić zbyt wielu paczek. Uprzedzam też że wysyłka będzie firm? kuriersk? Masterlink nie poczt? więc przydałoby się gdyby?cie podali adres taki pod którym kurier będzie mógł kogo? zastać. Je?li paczka do nas wróci ponowna wysyłka nast?pi już na koszt odbiorcy za po?rednictwem poczty. Dam znać dokładnie kiedy nast?pi wysyłka. Osoby które chc? odebrać osobi?cie też zostan? powiadomione ale najprawdopodobniej w przyszły czwartek będ? do odbioru w Cafe66.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy podawałem adresik, ale poproszę na adres:

Kawiarnia CENTRUM

ul. Partyzantów 16

22-200 Włodawa

codziennie od godz. 12

Dzieki

Odnośnik do komentarza

napis: ZYGMUNT => 1 sztuka (wersja motorowerowa)

Mamu?ko jakby byly jakies problemy to pisz na gg (masz moj nr 8877277) !happybth

poozdro !happybth

=====================================

KASA WPŁACONA !happybth

Odnośnik do komentarza

Większo?ć blach odebrałam. Niestety kilka poszło do reklamacji i kilka do dorobienia - ich wysyłka nast?pi w nieco póĽniejszym terminie. Pozostałe od jutra będ? systematycznie wysyłane. Każda z osób do której wysyłana jest paczka jest informowana od dniu wysyłki. W pierwszej turze wysyłki (jutro tj. 08.01.2008) wychodz? paczki do następuj?cych osób (losowo wybranych):

Spike

Walu?

Paweł883

E--ndriu

Ja-rek

Neverest

Elysek

Czesiek17

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Foto z zamontowan? "blach?" nie mam ale z tego co zauważyłem u tych którzy wcze?niej nabyli i zamonowali sobie ten element wystroju skutera montaż odbywa sie zazwyczaj pod tablic? lub jeżeli jest to pod podkładk?, na zakładkę i tu szkoły s? dwie, albo za pomoc? kleju albo ?rubek z nakrętkami. W przypadku poprzedniej wersji "blachy" nie miały wypukłej ramki w górnej czę?ci więc powierzchnia do ewentualnego klejenia była cała płaska, w przypadku drugiej tury wydaje mi sie że bardzie wskazane będzie poł?czenie za pomoc? srub. S?dzę jednak że ponieważ nie ma jednej "obowi?zuj?cej" wersji montażu więc przykręcenie do błotnika też może zdać egzamin. Zastanawiałm się też czy na powierzchni powyżej napisu nie umie?cić naklejki Burgmanii bo akurat powinna się zmie?cić i mogło by to tworzyć ładn? i logiczn? cało?ć.

Odnośnik do komentarza
nie będę dziurawił oryginalnej blachy tylko ?rubami z cienkim łepkiem przykręcę ja do plastikowej ramki.

http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?u...486698799722866

...No i pięknie !!!

Wygl?da to całkiem przyzwoicie !YES , ...baa, co tam -po prostru super !!! !piwko

Nie pamiętam czy mam przykręcon? blachę rejestracyjn? na dwie czy na cztery ?rubki, ...hmm, je?li na cztery to blachę z nickiem przykręcę na dolne ?ruby dokładnie tak jak pokazałe? na zdjęciu.

...dzięki za zdjęcie !!!!

Ech, ...w takim razie czekam na przesyłkę, ...przynajmniej będzie jaki? przetekst by "pogrzebać" co? w skuterku....

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę Przesia (brak płatno?ci) o pilny kontakt. Je?li kto? z was ma do niego namiar proszę o info.

Reklamowane i dorabiane blachy odbieram w pi?tek i w pi?tek od razu będ? jechały paczki dla następuj?cych osób:

JUREK MWO

NIMAGO

BOBAS

PES:

- PAWKO

- GONZO

- MISIEK

- O'HARA

- CAPPO

- DAREK

- KASSSIA

- GóRAL

- METEK

- ZYBEX

- M@RKIZ

Przesyłki dotr? w poniedziałek - także nie czekajcie z nosami przy szybie w oczekiwaniu na kuriera w sobotę !piwko

Z wyj?tkiem jednej sztuki to już będ? wszystkie. Je?li kogo? pominęłam proszę o wiadomo?ć.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...