Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Na Cyberscooter też s? znani polscy skuteromaniacy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Burgmania i inne fotki z Polski s? widoczne na jednym z największych portali skuterowych...

Polacy nie gęsi... swoje maxi też maj? :D

http://www.cyberscooter.it/sx/cartoline05.htm

Odnośnik do komentarza

A tak wła?ciwie to w czym my jeste?my gorsi od makaronów??? My jako polscy motocyki?ci jeste?my lepsi w technice jazdy od nich, bo my nie do?ć że prowadzimy to jeszcze lawirujemy pomiędzy dziurami z drogach :lol::P:P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Byc w klubie skuterowym a jezdzic skuterem to 2 rozne rzeczy. W Italii skuter to srodek lokomocji, a tylko czesc traktuje go jako ulubiony pojazd i nalezy do jakiegos klubu skuterowego. W Polsce skuter to glownie wlasnie ulubiony pojazd a tylko w malym procencie jest traktowany jako zwyczajny srodek transportu. Akurat w moim przypadku jest to jedno i drugie. Ale sympatycznie ze jestesmy zauwazani w srodowisku skuterowym gdzies tam w slonecznej Italii. Np wczoraj na rynku w Chelmnie Ermi rozmawial z goscmi na chopperach i okazalo sie ze Burgmania to nie jest obca nazwa i ja znaja i wiedza co to za klub, to naprawde mile. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dokladnie było tak jak pisze Artix. zacz?lem rozmawiać z go?ciami i odpowiedzialem, że przyjechali?my zwiedzic doline Wisły na sqterach i że jeste?my z Burgmanii. :lol: Dyplomatycznie odczekalem chwilkę i posypały sie teksty typu "....znamy to grupa maxiskuterów", "...a to wy jezdzicie na takich ładnych turystycznych skuterach". :P

Nitk nie patrzył dziwnie i nikt ne robił zdziwionej miny, z której mozna by odczytać, że nie wie o kogo chodzi :):):) a grupa była sporawa. Towarzystwo opu?ciłem w momencie jak zaczeli między sob? gdakać o aspektach technicznych skuterów - czyli "tam się tylko odkręca r?czke z gazem, " a tobie .(NICK). to by dał taki skuter popalić na prostej " itp. :P Mało tego zostali?my zaproszeni do wspólnej turystycznej jazdy a póĽniej na zabawe- ale nasze plany były troszkę inne.

Dodam jeszcze, że tego samego dnia, wyl?dowałem u nich na imprezie (niestety już sam) i bawiłem sie przednio. :P

Okazało się, że wielu zna i zagl?da na nasz portal. Wyprawa burgmaniaków do chorwacji była znana. Choć sam w niej nie uczestniczyłem, musiałem coraz to rosnacej grupie słuchaczy, bajdużyć na jej temat. :) Pytali się również z ciekawo?ci? o inne nasze wyprawy, zloty i plany na wycieczki.

Jeste?my odbierani, jako DUŻA zorganizowana ekipa :)

ERMI

Dodam jeszcze ,że byłem niemal sil? wci?gany do pami?tkowych fotek i jakim? dziwnym trafem, ustawiano mnie tak, aby było dobrze widać Nasz "Niebieski owal" , który z sympati? noszę na ramieniu :)

Odnośnik do komentarza

Hm, skoro rozmawiamy o grupach, to ja troche zbocze z tematu ale bedzie tez o "grupie". Ostatnio "uaktywnila" sie belinska "grupa" maxiskuterowa. Mialem nadzieje ze cos sie tu ruszy i bedzie jakies wieksze towarzystwo do wyjazdow weekendowych. Na forum Burgmana650 kraza glownie osoby po 50- ce i tematy forumowe oraz spotkania sa utrzymywane oczywiscie w "tych klimatach :lol: ". Mialem delikatna nadzieje, ze berlinska "ekipa" bedzie troche bardziej zblizona do mojego, nie najmlodszego juz zreszta, wieku. Niestety okazalo sie ze 90% grupy stanowia wlasnie "emeryci i rencisci :P " i tak tez przebiegaja spotkania berlinskich "skuteromaniakow :P ". Hilfe!

Tak wiec Panie i Panowie, moze i tutaj jezdzi wiecej tych maxiskuterow, ale co z tego :) ?

Gdyby ktos chcial obejrzec fotki, prosze bardzo, action pur: http://www.bigscooter.de/index2.htm

PS. A Wy dziwicie sie ze skuter jest zawsze od "dziadka" z chorym kregoslupem :P ...

Odnośnik do komentarza

Cóż Bigu :)

Hmmm jak to uj?ć - ujeła mnie ta Pani ( bo to chyba Pani :) ) co rozpoczeła walke z nieokiełzan? przez ni? rzecz? jaka znalazła sie na jej głowie :)

Image_DSC00664.JPG

Trzeba mieć tylko nadzieję , że będzie lepiej - lub też czę?ciej wpadać do Polski :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widze ze faktycznie wiek troche inny niz u nas mniej wiecej tak o polowe. Chyba jednak wole nasze Polskie biesiady i 30 latkow niz zjazdy emerytow. Jedno Jest pewne po skuter warto jechac do Niemiec, bo zadbane i nie katowane, choc pewnie troche zamulone. No a na imprezy zamiast torby piwa pewnie torba lekow.

Image_DSC00655.JPG

I laski takie troche przykurzone

Image_DSC00701.JPG

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

mnie to przypomina spotkania polskich żeglarzy :)

no i już wiem dla czego moja ypka nie chce jeĽdzić bardziej żwawo.

stetryczłem :) choć fryzurę mam nastolatka :)

Bigu - i wszystko jasne :))) :)

ERMI

ps:

ma kto? adres do lasi z foteczki? :)

Odnośnik do komentarza

Witam

A ja mam nadzieje , że za jakie? 25 lat na Burgmani będ? wła?nie takie zdjęcia z 25 Zlotu MaxiSkuterów , a młodzież ?migaj?ca na lataj?cych skuterach będzie się na?miewać jak to tetrycy maj? na spotkaniach :):)

Fajnie by było tyle lat ze sob? przejeĽdzić :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dokładnie pomy?lałem o tym samym co Szpak...

Sam w pierwszej chwili ob?miałem się z fotek (szczególnie tej z komentarzem o przykurzonej pani :) ) ale musimy pamiętać, że czas nie stoi. My też pewnie będziemy za pare, parena?cie lat wygl?dać nie jak "małolaci" :) a wtedy z nas będ? się ?miali... Np... <o to ten Artix co to "myszk? tr?ca"> :)

Taki lajf :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No pewnie za 30 lat sam sie oburze na moj post a propo dziadkow :) dobrze pamietam jak sadzilem ze 30 latek to juz stary gosc :) a dzis nie zupelnie tak uwazam :). Poprostu punk widzenia zalezy od punktu siedzenia :) Jedno mnie cieszy ze jesli im w tym wieku chce sie jeszcze jezdzic, to mam nadzieje ze i ja bede mial podobny zapal a nie bede siedzial z gazeta w kapciach przed TV narzekajac jak to mnie lupie w krzyzu. :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak, tylko jakie burgmany wtedy beda? Chyba na ogniwa albo baterie sloneczne :) ? Ja sie ze z grupy nie wysmiewam, bo naprawde milo popatrzec ze ludzie w tym wieku staraja sie cos zorganizowac i nie stekaja :) . Ale nadmienilem, ze jednak bardziej podchodza mi spotkania w Polsce, ktore sa jakby bardziej dopasowane wiekowo.

PS. Szkoda ze nie moge wstawic ankiety na forum, zaraz bym walnal jakas o wieku :) .

Odnośnik do komentarza
Gość Cie?lik

hehe można by policzyć ?redni? potem :) tak na serio to Bigu ma fajny pomysł z t? ankiet? no i trochę racji. w sumie mogę powiedzieć ze mam wkład w to też mały namawiam ojca na Apkę Leo 125 dla niego :) wiek pod 40 :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...