Skocz do zawartości
Forum Burgmania

kiepskie warsztaty


Gość przemek

Rekomendowane odpowiedzi

uwaga na pseudo warsztat. firma M B MOTOR ŁódĽ ul Wydawnicza 5 . Ostatnio naprawiali (wymiana zewnętrznej tarczy wariatora 270pln i wymiana paska napędowego 120 pln naprawa 60pln ) mojego hexa niestety po ich interwencji skuter zrobił 500 km i niestety znów awaria. Jak się okazało pasek który założyli był używany a co do tarczy to niejestem pewien czy była założona nowa. Po złożeniu reklamacji stwierdzili ze nie s? autoryzowanym serwisem i nie naprawi? tego w ramach gwarancji. Ich teretyczn? wymówk? było to ze tym razem rozsypały się rolki wariatora które podobno były wymienione przy pierwszej naprawie . jedyny problem w tym ze za pierwszym razem za naprawe zapłaciłem 450 pln. czy oni kupuj? i wymieniaj? czę?ci w gratisie

Odnośnik do komentarza

Kurcze sam jestem handlowcem, prowadzę własn? firmę i nie miałbym odwagi oszukać klienta czy "wcisn?ć mu kity". Czy tzw. "dorabianie się" musi odbywać się zawsze kosztem klienta -nie rozumiem tego ? Ja bym tego nie potrafił !

Jak takie firmy utrzymuj? się na rynku - zagadka ?

Pozostaje współczuć Tobie, natomiast co do serwisu ...należy im "podziękować".

Tylko jak tak dalej będzie, to zacznie brakować serwisów tych dobrych, sprawdzonych i uczciwych.

Odnośnik do komentarza
Po złożeniu reklamacji stwierdzili ze nie s? autoryzowanym serwisem i nie naprawi? tego w ramach gwarancji.

Każdy Sprzedaj?cy, prowadz?cy działalno?ć gospodarcz?, odpowiada przed Kupuj?cym za sprzedany towar czy usługę. I nie ma tu żadnego znaczenia czy serwis jest autoryzowany, czy nie!!!

Delikatnie mówi?c, próbuj? zrobić Ciebie w .... sam wiesz w co. Nie daj się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...