Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Naszywki


mak

Rekomendowane odpowiedzi

Już mówię - przed ?więtami zaginęła paczka z naszywkami wysłana od producenta do nas. Ogólnie jak co roku Poczta Polska została zaskoczona ilo?ci? przesyłek, niemal jak drogowcy ?niegiem w grudniu, i mieli niezłe burdello. U Gosi w sklepie wiele paczek zostało dostarczonych dopiero teraz :P.

Na szczę?cie sytuacja z paczk? z naszywkami się wyja?niła i mam obiecane, że w przyszłym tygodniu powinna do mnie wreszcie dotrzeć! :D Dam znać, jak tylko dojdzie.

Następna tura jak najbardziej możliwa, ale dopisanie się do obecnej już nie...

Odnośnik do komentarza

Bardzo przepraszam za opóĽnienie. Niestety reklamowanie zaginionej przesyłki w Poczcie Polskiej to jaka? masakra, ciagn?ca się tygodniami. Dobra wiadomo?ć jest taka, że mam potwierdzone, że dzisiaj rano paczka została do mnie ponownie nadana. Mam nadzieję, że tym razem dojdzie bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Wczoraj naszywki dotarły!!! :D

Yes, ...yes, ...yes !!!

...czekamy na wysyłkę !OK

...ech już nie pamiętam czy każdy otrzyma osobi?cie czy wysyłka np. do grupy poznańskiej zbiorowa ???

Odnośnik do komentarza
...czekamy na wysyłkę  !scooter

...ech już nie pamiętam czy każdy otrzyma osobi?cie czy wysyłka np. do grupy poznańskiej zbiorowa ???

Ty zapłaciłe? za przesyłkę oddzielnie, pozostali we większo?ci też. Gosia nada paczki jutro/pojutrze.

Reszta do odbioru osobistego w Młynie lub w godzinach pracy koło Galerii Mokotów (piszcie na PM, żeby się umówić).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Naszywki dotarły i czekaj? na przyszycie do kurtki.

Dzięki!

Czytelne duże litery, naszywka wykonana estetycznie i dokładnie.

Odnośnik do komentarza

...przychodzi listonosz i ...jakis list polecony, tak sobie my?lę: kurcze co to :lol: ???

Otwieram i ...acha, bo oczywi?cie znów zapomniałem o naszywkach :D , kurcze jaka? skleroza :D czy za dużo pracy...

Super, naszywki s? super, teraz nie będzie problemów :D na zlotach w odgadywaniu: Kto to ?!

Mak dzięki wielkie za załatwienie, hee ...tym bardziej, że było "wesoło" ;) -na poczcie!!!

Pozdrwiam i do zobaczenia na zlatach ;) , hmm, oczywi?ciez naszywkami ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...