Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sylwester 2007/2008


Mamuśka

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, po rozważeniu wszelkich za i przeciw uzgodnili?my z mężem że tegorocznego Sylwestra jeste?my w stanie spędzić również wyjazdowo. Na t? chwilę udało nam się wyszukać w internecie takie miejsca:

Hotel Filmar Toruń

Hotel Faleza Jastrzębia Góra

O?rodek Wczasów MSWiA Kaper Jurata

Pensjonat Lazur Mielno

Z czego na ten drugi jeste?my bardziej na tak.

Czy kto? z was byłby zainteresowany któr?? z opcji? Może kto? ma ciekawsze propozycje?

Dzwoniłam do obu hoteli i s? miejsca. W Falezie jest jeszcze wolnych 8 pokoi 2 osobowych.

Dzwoniłam też do tego O?rodka MSWiA - tam cena za Sylwestra jest porównywalna do propozycji Abacha a o niebo lepsze warunki lokalowe. S? też wolne miejsca. Jutro będę wiedziała ile kosztuje nocleg na wypadek gdyby kto? miał ochotę wcze?niej przyjechać.

W Pensjonacie Lazur jest miejsca na 60 osób i wszystkie jeszcze wolne.

Pozdrawiamy

Mamu?ka z Emiksikiem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a'propos Hotelu Filmar w Toruniu - miałem ostatnio NIEPRZYJEMNO|Ć spędzić w tymże kilkana?cie godzin ( szkolenie ) i szczerze nie polecam . dlaczego - już wyja?niam , obsługa fatalna ( zachowuj? się jakby byli tam za karę ) no przede wszystkim żarcie mocno poniżej ?redniej , a hotel jakby nie było 3*** . bywałem w hotelach podobnej klasy i stwierdzam stanowczo - Filmar porażka , choć sam sam budynek i lokale w nim niczego sobie

Odnośnik do komentarza

My jak najbardziej jeste?my chętni spędzić sylwestra poza Warszaw?, lecz my?leli?my raczej o wyjeĽdzie w stylu poprzednich -sylwester 2006 Kosewo !bicz (mazury) lub 2005 Augustów.

Sylwester we własnym gronie a nie na jakim? balu.

Kasia

Odnośnik do komentarza
lecz my?leli?my raczej o wyjeĽdzie w stylu poprzednich

Kasiu, z całym szacunkiem ale na my?lenie to już teraz nie ma czasu. Teraz trzeba działać i to baaaardzo szybko bo miejsca się kończ?...

Bardzo proszę o konkretne propozycje. Może kto? z was może sprawdzić/obdzwonić inne opcje/miejsca. Wspólnymi siłami może znajdziemy co? co zadowoli większo?ć. Fajnie jakby?my gdzie? się zebrali większ? grup? - taki mały zlot po sezonie !bicz

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie mogę w sylwestra opu?cić miejsca zamieszkania ale może Wam pomogę w poszukiwaniach.

Spójrzcie tutaj miejsce nazywa się Karczma w Władysławowie.

Bawiłem się tam 2 lata temu i było rewelacyjnie. Następnego dnia organizuj? poprawiny sylwka za 50 -60 zł od osoby.Można będ?c większ? grup? negocjować ceny i dostać własn? salę .... nieopodal można wynaj?ć cał? willę po 25-35 zł od osoby/dobę i wtedy wszyscy razem w jednym domku ..... och chętnie bym tam raz jeszcze pojechał a tym bardziej z Wami.

Pozdrawiam

PS. A spali?my bodajże w Justynce ... oczywi?cie cała willa Nasza

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bal sylwestrowy !bicz

No coz jeden lubi bal inny imprezy na zewnatrz a jeszcze inny na codzien lubi wpasc w niezly kanal !w00t

Tak czy inaczej ja jak zwykle odpadam bo raczej wywieje mnie gdzies na ulice kawalek za Warszawa :angry: hmm moze Moskwa albo inne miejsce niedaleko Warszawy, moze ktos skusi sie spedzic sylwka z dala od domu. Koszty podobne albo taniej niz bal sylwestrowy w knajpie whist

Kanały Warszawskie

:lol:

Odnośnik do komentarza
My jak najbardziej jeste?my chętni spędzić sylwestra poza Warszaw?, lecz my?leli?my raczej o wyjeĽdzie w stylu poprzednich -sylwester 2006 Kosewo  !bicz (mazury) lub 2005 Augustów. Sylwester we własnym gronie a nie na jakim? balu.

Kasia

Kasia ma racje. Sylwester tylko we własnym gronie byłby najlepszym rozwi?zaniem. Miło wspominamy poprzedni w Kosewie.

Znalazłem takie kameralne miejsce obok Jastrzębiej Góry. Niewielki Go?ciniec na 20-30 osób. Byliby?my tam zupełnie sami.

Go?ciniec http://www.sara.afr.pl/index.htm dysponuje 10 pokojami z łazienkami. Pokoje s? duże, dlatego można dołożyć łóżka. W razie, czego w rezerwie s? jeszcze dwa pokoje 2-osobowe niedaleko go?cińca.

Koszty:

Impreza Sylwestrowa 150 od osoby (bez alkoholu).

Nocleg 50 zł. (musz? być co najmniej dwa noclegi)

Dodatkowo można zamawiać ?niadania 10 zł. i obiadokolacje 20 zł.

Wstępnie chcemy wybrać się już w sobotę 29.12. Koszt takiej 3-dniowej imprezy wyniesie 150 noclegi, 150 impreza sylwestrowa, 30 - 3 ?niadania, 60- 3 obiadokolacje. Razem 390 zł. od osoby.

Lista chętnych:

1. Abach + Smerfetka

2. Pidżam + Mirka

3. Lechu + „plecak”

4. Kucharz + Beata

5. Mamu?ka + Emiksik

6. Kasieńka + Ciochin

7. Pilot + Smoczyca

Lista wahaj?cych się:

1. DeeJay + Magda

2. Mikee + Agata

Jeżeli kto? jeszcze byłby chętny, proszę o informację. W razie pytań, proszę dzwonić 602701392.

Odnośnik do komentarza

Hallo !!

- Jako sylwestrowy organizator ,,wyjadacz'' pozwole się delikatnie wtr?cić do Waszej dyskusji.

Niestety z wiadomych dla Was powodów !OKK nie będe mogła uczestniczyć w organizowaniu tegorocznego sylwestra Burgmanii - ale my?lę ,że moje poprzednie do?wiadczenia (Kosewo 2006,Augustów 2005 no i nie Sylwester (ale prawie jak sylwester Klamry u Zbysia ) trochę Wam pomog? !OKK

1. Do Mamu?ki - organizacja Sylwestra powinna odbywać się bez po?piechu (dzi? jest 5 listopada ) to naprawde jest dużo czasu - z tego co pamiętam ostatnie sylwestry ropoczynałam szukanie ofert pod koniec listopada :angry: i nie było problemu.

2. Do Abacha - Zaproponowana Przez Ciebie lokalizacja wygl?da ładnie - ale my?lę, że nie jest to chyba w 100% dokładnie ,,TO'' o co Wam chodzi, jest to ?wietne miejsce do zrobienia imprezki ,,siedz?cej'' a w Sylwestra chcemy potańczyć, po?piewać, itp.

Bardzo ważna informacja - miejsce przeznaczone na Sylwestra wyjazdowego Burgmanii musi być w 100% tylko do dyspozycji Burgmaniaków, niewskazane jest wklejanie na impreze osób z poza grupy znajomych gdyż taki Sylwester traci swój urok - więc jasne się staje, że powinien to być pensjonat na około 20-30 0sób :lol:

Moje rady:

1. Samodzielny pensjonat

2. Duża sala przeznaczona do tańca

3. Najlepiej oddzielna sala tylko z jedzeniem

4. Kominek z sofami, fotelami itp ( Ci co byli na poprzednich sylwestrach wiedz? najlepiej jak ważne jest takie miejsce na wspólne rozmowy w dzień po i przed sylwesterem)

5. Wcze?niej ustalone menu z wła?cicielem pensjonatu ( trzeba dokładnie dogadać ile będzie posiłków, za ile i dokładne menu nocy sylwestrowej ) Pamietajcie , że to cał? noc i nikt nie bedzie miał czasu na samodzielne robienie przek?sek.

6. Napoje - utalcie z wła?cicielami, że napoje będ? własne ( wtedy macie pewno?ć, że to co dolewacie do wódki to nie s? landrynki z kranów? a na rano macie zapas w pokoju)

7. Wła?ciciele - personel pensjonatu ( kto? musi być do Waszej dyspozucji 24 godziny na dobę !!!) to ważne gdyż nigdy nie wiadomo co się stanie - może np skończyć się pr?d w całej wsi, drewno w kominku - a Wy nie bedziecie wiedzieli gdzie znale?ć ?wieczki.

8. Zaliczka - gdy znajdziecie już miejsce sami zaproponujcie przelanie zaliczki na poczet Sylwestra ( będziecie bardziej wiarygodni dla wła?cicieli)

9. Podajcie wła?cicielowi adres strony Burgmanii z linkiem na temat organizacji tego Sylwestra - niech wie, że jeste?my poważnymi ludzmi i chcemy miło spędzić czas a sprawdzone miejsca chętnie odiwedzamy ponownie w przyszło?ci.

Dla przypomnienia podaje linki do poprzednich lokalizacji, wiem że nie ma tam aktualnie miejsc ale niech będ? pogl?dow? wskazówk? czego powinni?cie szukać :

Pensjonat Hubertus 2006

Augustów 2005

Klamry 2005 pre Sylwester 2005

Jak co? mi się przypomni to dopisze,

życzę powodzenia i wspaniałej zabawy

Dacja KO wiec whist

Odnośnik do komentarza

Drogi do?wiadczony KaOwcu Dacjo

to:

organizacja Sylwestra powinna odbywać się bez po?piechu (dzi? jest 5 listopada ) to naprawde jest dużo czasu - z tego co pamiętam ostatnie sylwestry ropoczynałam szukanie ofert pod koniec listopada smile.gif i nie było problemu.

zaprzecza temu:

Dla przypomnienia podaje linki do poprzednich lokalizacji, wiem że nie ma tak aktualnie miejsc ale

Ale dziękujemy za jakże cenne rady !OKK . Zapewniamy że weĽmiemy je sobie do serca i zastosujemy w praktyce !OKK Na pewno nam ułatwi? znalezienie odpowiedniego miejsca.

Pozdrawiam

Mamu?ka

prywatnie kaowiec różnych imprez - nie sylwestrowych :angry:

Odnośnik do komentarza
Drogi do?wiadczony KaOwcu Dacjo

to:

organizacja Sylwestra powinna odbywać się bez po?piechu (dzi? jest 5 listopada ) to naprawde jest dużo czasu - z tego co pamiętam ostatnie sylwestry ropoczynałam szukanie ofert pod koniec listopada smile.gif i nie było problemu.

zaprzecza temu:

Dla przypomnienia podaje linki do poprzednich lokalizacji, wiem że nie ma tak aktualnie miejsc ale

Mamu?ka - nie rozumiem ? a co ma jedno do drugiego ? Moje rady do wytykania zaprzeczeń ???

Stwierdzenie, że jedno zaprzecza drugiemu jest niesłuszne - Polska jest pełna pięknych miejsc, które tylko czekaj? aż je odnajdziecie ... nie musicie spędzać Sylwestra w poprzednich lokalizacjach...

A po?piech... to nie zawsze dobry doradca...

Z rad je?li skorzystacie to Wasza sprawa, je?li nie to zostan? tu na forum dla innych na następne lata !OKK

życzę Wspaniałej Sylwestrowej zabawy - ja mam przed sob? kolejne organizacyjne wyzwanie, które mam nadzieje że będzie sukcesem ..

Odnośnik do komentarza
Mamu?ka - nie rozumiem
chyba istotnie nie zrozumiała? ale to nie ma w tej chwili znaczenia. Nie wiem tylko czemu się tak obruszyła?. Ja stwierdziłam tylko fakt. Czasu jest już mało niezależnie od twoich czy innych osób do?wiadczeń w zakresie organizacji tego typu imprez. Obdzwoniłam kilkadziesi?t miejsc (o których nawet nie pisałam) na różnym poziomie cenowym i w różnych zak?tkach Polski i w 90% miejsc już nie było. Najczęstsza odpowiedĽ brzmiała: "proszę pani jakby pani zadzwoniła w paĽdzierniku" "spóĽniła się pani jakie? 2 tygodnie/jaki? tydzień".

Dacja ja nie poddaję w w?tpliwo?ć twoje umiejętno?ci organizatorskie i tak jak napisałam twoje rady s? dla nas cenne ale musisz zrozumieć że im póĽniej się za to weĽmiemy tym mniej opcji będzie do wyboru. Rok rokowi nie równy. W tym już nie jest łatwo znaleĽć odpowiednie miejsce i to na wył?czno?ć.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za twoj? jakże ważn? imprezę i życzę żeby ci się udała w 100%.

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
2. Do Abacha - Zaproponowana Przez Ciebie lokalizacja wygl?da ładnie - ale my?lę, że nie jest to chyba w 100% dokładnie ,,TO'' o co Wam chodzi, jest to ?wietne miejsce do zrobienia imprezki ,,siedz?cej'' a w Sylwestra chcemy potańczyć, po?piewać, itp.

Bardzo ważna informacja - miejsce przeznaczone na Sylwestra wyjazdowego Burgmanii musi być w 100% tylko do dyspozycji Burgmaniaków, niewskazane jest wklejanie na impreze osób z poza grupy znajomych gdyż taki Sylwester traci swój urok - więc jasne się staje, że powinien to być pensjonat na około 20-30 0sób !OKK

Powiem tak. Go?ciniec "U Sary" to nie jest jaka? tam przypadkowa oferta znaleziona w internecie. Jest to oferta z polecenia, dlatego j? zaproponowałem. Mamy tam wył?czno?ć, że tylko my i nikt więcej oraz dużo swobody. Wszystko możemy poukładać tak, jak będziemy chcieli. Faktem jest, że sala nie wygl?da na potężn? ale s?dzę, że pomie?cimy się bez problemu. Zaznaczam, że nie jedziemy tam tylko na bal sylwestrowy, ale na 3 dni i spędzimy tam trzy wieczory przy kominku !OKK

Odnośnik do komentarza

Pilocie spokojnie dla was znajdzie się miejsce. Jakby miało się zrobić ciasno to nie mamy jeszcze współlokatorów do pokoju !OK więc zawsze się możemy pointegrować w jednym :)

Wpisujcie się na listę chętnych. Przed wyjazdem do Jastrzębiej oczywi?cie zapraszamy do nas ale o tym to już wiecie !scooter

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

!piwko Sorry ale :D kołderka mocno chory-przyjmuje tylko płyny (z apteki )We wrze?niu byłem w Szklarskiej Porębie (oczywi?cie z wnuczk?)Przesympatyczni wła?ciciele i było bardzo super i nie drogo jak dla klasy pracuj?cej w budżetówce. Co do sylwestra -nie podejmowałem tematu -wszystko możliwe.Nie potrafię podac stony www.cos kojarzę jerzy korycinski biuro sniezynka szklarska poręba.Jeżeli kto? będzie zainteresowany to wykopie z podziemia adres. Pozdrawiam.temperatura jest też(sory)

Odnośnik do komentarza

Korzystaj?c z doskonałej pogody wybrali?my się dzisiaj do Go?cińca „U Sary”. Pensjonat mie?ci się dokładnie w dzielnicy Jastrzębiej Góry – Tupadły. Pozycja GPS N54o49’15” E18o18’56” Budynek nowy (może 2-3 lata) i czysty. Okolica bardzo cicha i spokojna. Do sklepu z napojami mamy kilkadziesi?t metrów, gdyby co? zabrakło :P Do morza ok. 1500 m.

Go?ciniec dysponuje 10-cioma pokojami 2-osobowymi z łazienk? i telewizorem. Każdy pokój wyposażony jest również w czajnik i szklanki. Do dyspozycji go?ci jest duża lodówka na korytarzu z wydzielonymi i zamykanym boxami, przyporz?dkowanymi do każdego pokoju. :rolleyes: Pierwszy raz taki sprzęt widziałem na oczy. Ale najważniejsze, że flaszki będ? bezpieczne :P

Menu imprezy sylwestrowej jest już ustalone, (zainteresowanym wysłałem wcze?niej) :

Start imprezy godz. 20.00

Zaczynamy gor?cym rosołkiem z makaronem,marchewk? oraz zielon? natk? pietruszki.

Ugotowane ziemniaczki z pachn?cym ?wieżym koperkiem, schabowy w panierce, a do tego bukiet surówek(surówka z kapusty pekińskiej, z marchewki, a także na gor?co fasolka szparagowa zasmażana na masełku z tart? bułk?)

Po północy gor?cy barszczyk czerwony i kiełbaski z dorsza- króla Bałtyku. Sałatka wy?mienita, sałatka jarzynowa, półmiski warzyw ?wieżych i zamarynowanych, jaja w sosie tatarskim, upieczone skrzydełka na miodzie, srebrne ?ledziki w pikantnej zalewie, półmisy wędlin, przeróżnych serów pomieszanych, patery z owocami.

Słodko?ci z naszej cukierni i kawka z dodatkami. I oczywi?cie pieczywa wszelkie, masełko, smalczyk kaszubski, soki (1 l os), napoje: Szampan (1 but.-4 os) kawa, herbata z dodatkami.

Plotka niesie, że o?rodek znany jest z doskonałego jedzenia. Będziemy mieli okazje to sprawdzić :P

Sprzęt muzyczny jest. Gdyby kto? chciał, może zabrać jakie? swoje płyty.

Jeżeli pogoda dopisze w sobotę i niedzielę czy poniedziałek w ci?gu dnia możemy odwiedzić parę fajnych miejsc (kilka dzisiejszych zdjęć klik ) natomiast wieczorami tradycyjnie mamy zagwarantowan? sofę przed kominkiem na długie rozmowy :P

Wcze?niej pisałem o dwóch rezerwowych pokojach w pobliżu go?cińca, ale niestety już nieaktualne. Zostały zajęte. Dlatego mamy teoretycznie tylko 20 miejsc w dziesięciu pokojach.

Bior?c pod uwagę liczbę chętnych – 14 osób, zostało już tylko 6 miejsc.

Zaznaczam, że pokoje s? duże i jest możliwo?ć dostawienia łóżka czy nawet dwóch. Dlatego jeżeli kto? się zorganizuje w pokoju, miejsc będzie dwadzie?cia kilka. Niestety dostawka kosztuje tyle samo whist

Sprawy organizacyjne:

Go?ciniec jest już zarezerwowany, zaliczka wpłacona :P

Do 1 grudnia potrzebuje informacje, kiedy przyjeżdżacie (sobota czy niedziela).

Wszelkie pytania na PM lub 602701392.

Odnośnik do komentarza

Moi Drodzy, do Sylwestra coraz bliżej a ja muszę już powoli zamykać listę. Cały czas mamy 4 do 6 wolnych miejsc. Jeżeli ktos jeszcze jest chętny, proszę o informację do niedzieli.

Odnośnik do komentarza

I mamy po imprezie !piwko

Trzy dni, to tak jak zlot a nawet lepiej...

Bardzo dziękuję wszystkim, w towarzystwie których spędzili?my bardzo miło czas na przełomie 2007 i 2008 roku. W pierwszej kolejno?ci tym, którzy przemierzyli setki kilometrów, aby być w tych dniach z nami, oraz tym, na których zawsze można liczyć w naszej 3miejskiej rodzinie. Było bardzo miło i sympatycznie. Wszystkim Wam życzę jeszcze raz najpiękniejszych chwil w Nowym Roku 2008 :lol:

Kilka fotek z imprezy: http://www.labfoto.pl/dyna/myphotos.mhtml?...4929;gt=p;tid=0

Odnośnik do komentarza

Dziekujemy bardzo za miło sędzony czas przed i sylwestrowym w bardzo miłym gronie.Impreza było bardzo udana bo spędzenie czasu zw tak miłym gronie zawsze jest wspaniałym przeżyciem. Jednocze?nie składamy Noworczne Życzenia aby rok 2008 był dla wszystkich Burgmaniaków był Szczę?liwy i lepszy od 2007.

PS. Fotki bed? w póĽniejszym terminie ( cenzura)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...