Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie z Mareczkiem


Mamuśka

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ Mareczek przebywa w dniu dzisiejszym w Warszawie to mamy propozycję coby się z nim spotkać.

Je?li kto? ma ochotę to zapraszamy na godz. 18t? w dniu dzisiejszym do McDonalda na ul. Dzikiej (to ten niedaleko ronda Babka i Arkadii tzw. przedłużenie Pow?zkowskiej róg Okopowej).

Do zobaczenia

Mamu?ka i Emiksik

Ponieważ Mareczek przebywa w dniu dzisiejszym w Warszawie to mamy propozycję coby się z nim spotkać.

Je?li kto? ma ochotę to zapraszamy na godz. 18t? w dniu dzisiejszym do McDonalda na ul. Dzikiej (to ten niedaleko ronda Babka i Arkadii tzw. przedłużenie Pow?zkowskiej róg Okopowej).

Do zobaczenia

Mamu?ka i Emiksik

Edit:

na t? chwilę chęć spotkania zadeklarowali:

Mamu?ka i Emiksik

MariuszBurgi

Więcek

Worlan

Maki

Michalu

Arecki

Pablos

Odnośnik do komentarza

Nie będę obiecywał ale z Mareczkiem u?cisn?ć dłoń to wielka przyjemno?ć więc pomimo tego że od dwóch dni jeszcze spałem ł?cznie z 5 godzin a i dzi? idę do pracy na 20.30 ... postaram się zawitać choć na małego SHAKE-a.

Pozdrawiam Pablos

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Byłam , widziałam ,pogadałam, mordkę Mareczkow? ucałowałam...

Tylko szkoda że Marysię gdzie? po drodze zgubił , a Magduski wogóle ze sob? nie zabrał :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fajnie było choć na chwilkę zobaczyć Mareczkow? facjatkę :)

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Miło było się spotkać !OKK i pogadać !OKK .

Marek zapraszamy czę?ciej...

PS Arek,

jest ten korek :) , czyli byłe? na wła?ciwym tropie :) . Człowiek uczy się całe życie :)

Odnośnik do komentarza

Nam również było miło się spotkać z tob? Mareczku i oczywi?cie zapraszamy czę?ciej. Jak widzisz na biegu też potrafimy zmontować ekipę na spotkanie.

Dziękuję pozostałym za przybycie a tym co nie byli mogę jedynie powiedzieć że niech żałuj? :)

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

Jestem już w domu. Wielkie dzięki za to, że chcieli?cie spotkać się ze mn? w tak brzydk?, deszczow? pogodę. Mogę tylko Wam pozazdro?cić cotygodniowych spotkań w bardzo licznym miłym i zgranym gronie kolegów i przyjaciół.

Jeszcze osobne podziękowanie dla Mamu?ki, za błyskawiczne zorganizowanie, skrzyknięcie tylu członków klubu, żeby pogadać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...