Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Hungaroring 2008.


Gość Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Chciałbym tylko przypomnieć i u?wiadomić zainteresowanym, że 3.08.2008 już za pasem (prawie)... tylko dotkn?ć... :P

W zwi?zku z tym, Ci którzy będ? chcieli w przyszłym roku zobaczyć formułę 1 "Live" musz? już (niestety) my?leć o zarezerwowaniu i kupieniu biletów...

Bilety można kupić TUTAJ.

Oczywi?cie Banat (rycz?ca dupa) i ja jeste?my obecni...

Odnośnik do komentarza
Jaka opcja transportowa ?

Katamaran/Sqt/Samolot

pozdr.

Wył?cznie sqter...

Tam nie da się jeĽdzić samochodem !guns a dojazd 6 km od autostrady do toru trwał by około 7 godzin i w wielu przypadkach kończy się przegrzanym silnikiem... !placz Wiele aut stało "ugotowanych"... :lol:

Motocykl daje tam niesamowit? wolno?ć i gdybym miał jechać samochodem - zrezygnował bym :lol: wiedz?c co tam się dzieje i wiedz?c, że jak już raz podjechałem pod tor to muszę siedzieć na tyłku i już... Wyjazd wygl?da podobnie chociaż wydaje mi się, że był on sprawniej zorganizowany...

Zainteresownych wyjazdem chciałbym poinformować, że już jest bardzo krucho z hotelami... w większo?ci jest "sold out"...

Bilety będę zamawiał we ?rodę, we ?rodę również będę rezerwował miejsca w hotelu...

Cena biletu - 270 euro (trybuna Silver 3 wkd) + 5% obsługa za transakcję + 15 euro kurier (bilet i gadżety przysyłane s? do Polski)

Cena hotelu - od 120 euro za trzy noclegi do 210 euro za trzy noclegi / osoba. Pokój dwu osobowy. Nie wiem jaki hotel uda się zarezerwować...

Jest szansa, że w cenie będzie ?niadanie...

Do tego wszystkiego należy doliczyć koszt przejazdu - z tego co pamiętam zrobili?my z Ja?kiem rycz?c? dup? :lol: 1200 km TOTAL ale nikt nie patrzył na licznik km... jechać to jechać i już...

Trzeba również pamiętać o wykupieniu jakiego? rozs?dnego ubezpieczenia.

Aha - kieszonkowe... minimum 100 euro...

Wiem, nie jest to mało kasy ale ZAPEWNIAM Was, że live jest zupełnie inaczej niż w TV...

Bilet jest na trzy dni: treningi, kwalifikacje i mistrzostwa. Nie dotyczy to tylko F1, podczas tych trzech dni można ogl?dn?ć np. F3, Porsche GT CUP itd...

P.S.

Do samolotu nie wsi?dę... ostatnio leciałem ze trzy tygodnie temu...w te największe wichury... wtedy kiedy mało nie rozbił się samolot Lufthansy... pory pełne mam do dzisiaj... brrrr...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...