Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sylwester?


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kontakt mamy utrudniony, dlatego wykorzystam forum Regionalne na Burgmani :P

Czy oddział 3miasto ma jakie? pomysły na Sylwestra?

Kombinujemy co? w grupie, czy każdy na własn? rękę?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:)

Podpisuję się całym ciałem :) .

Także nie mam(jak zwykle od paru lat) planów na sylwka... Więc chętnie gdzie? doł?czę, je?li cu? wymy?licie...

Bajo :)

Odnośnik do komentarza

Witam no wreszcie Abach jakis porzadny skuterowy temat :( jestem jak najbardziej za wspólnym spędziem sylwestra w jak najwiekszym gronie. Proponuje u?miechn?ć sie do Pidzama, Ten go?ć wie jak zorganizować niezł? impreze (Gołubie)

:(

p.s.ja i gosiek tez pomyslimy nad miejscem, w którym mozna spędzic sylwestrai jak cos to damy znać

Odnośnik do komentarza

Przyzwyczailismy sie ,ze to Dacja organizuje wypad Sylwestrowy i nasza czujnosc zostala uspiona.Teraz to troszke po niewczasie.Moze zapodac temat w imprezach i sprawdzic ile osob chce ruszyc dupska ciut dalej niz dwie przecznice,a wtedy zaczac dzialac bardziej agresywnie.

Ja jestem gotow spedzic Sylwka gdzies dalej.

Odnośnik do komentarza
no to szkoda czasu ,Mamuska wrzucila propozycje w imprezach ,do dziela!

Samo miejsce (Jastrzębia Góra) bardzo mi się podoba. Natomiast jeżeli chodzi Mareze, nie jest to miejsce gdzie uda się zebrać duż? grupę skuterowców. Niestety :)

Jestem na etapie poszukiwań kontaktu z o?rodkiem gdzie byłem dwa lata temu. Nie był to hotel, tylko pensjonat, ceny przyzwoite a zabawa naprawdę udana. Jak tylko co? będę wiedział, dam znać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:lol: to Jest cudne Dacja !OKK

:( ale **** sprzatamy pokoje i wymieniamy reczniki co 3 dni, a posciel zmieniamy co 7 dni :angry: !OKK whist:)

Wasza Dacjowato?ć !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...