Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co? nie tak...


ultras

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie macie wrażenia, że jest co? nie tak? :D

Jako? Ľle rozpoczęli?my sezon - czy jak? :D

Trochę mi się w robocie przedłużyło, bo byłem na zakupach na Bemowie, teraz wróciłem wła?nie do domu. To tylko jakie? 40 kilometrów. My?lałem, że jak wracali?my z Pisza było słabo. Bo to grudzień i w ogóle... A może jako? nie chc?cy zaczęli?my wtedy sezon i jak powszechnie wiadomo jaki pocz?tek - taki i cały.

Na termometrze -2 stopnie... nie macie wrażenia, że co? nie tak?

Gdzie jest wiosna?

:D

:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No tez czekam z utesknieniem kiedy jadac do pracy zamienie ciuchy motocyklowe na garnitur :D innymi slowy nie bede musial sie przebierac w pracy. Zreszta "gejer" i skuter to w sumie najbardziej podoba mi sie najbardziej w jezdzie na skuterze :D bo taka wlasnie byla w sumie idea skutera. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

Wy kochani tam w wawce jakas dziwn? pogodę macie. My w małopolsce niedo?ć, ze mamy SUPER pogodę, to (teraz was zagnę) dzi? byli?my na wyjeĽdzie do Zakopca, całodniowym, od rana do wieczora w siodle...

Było pięknie i mam nadzieję, ze jeszcze wiele takich okazji będzie...

Wam także życzę tak ładnej pogody i szansy na wyjazd...

Pozdrowionka, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oj Kubo, mimo ze mamy zimno temp. max 12 C nie znaczy ze nie nabijamy km. Ale ja wolal bym zamienic te cyferki i zeby bylo 21 C :D choc tyle. Poprostu chodzi o to ze najwyzszy czas zeby naprawde bylo cieplo i mozna jechac spokojnie bez ubierania na cebulke jechac gdzies w traske 500 km i zebym mogl powiedziec ze naprawde bylo mi za goraco niz po calym dniu jazdy stac 30 min pod goracym prysznicem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...