Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sylwester - jakie? plany?


Mamuśka

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nieubłaganie czas szybko ucieka chciałam spytać czy może s? jakie? plany coby wspólnie spędzić gdzie? tegorocznego Sylwestra? S? jacy? jeszcze nie zaplanowani sylwestrowo którzy mieliby ochotę na burgmaniowe poszuranie nóżk? i przywitanie nowego roku?

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

Dla chętnych pozostaj?cych w Wawie będę miał ciekaw? ofertę na spędzenie wspólnego sylwka w jednym z warszawskich klubów.Szczegóły juz wkrótce.

Ew. pytania i sugestie proszę na PM.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

juz dawno o tym bylo mowione ..

probowalem zagadac z klientem z Klamr - dla tych co nie pamietaj?, to tam gdzie popisy wokalne sprzedała nam Marzanna !scooter (dziękujemy jej bardzo) - jednak byłaby to impreza z jakimis znajomymi Pana Zbysia no i z jego "orkiestr?" .... takze temat urwałem.

Odnośnik do komentarza
juz dawno o tym bylo mowione ..

Mówione? Gdzie? Z kim? (ja nie uczestniczyłam w tych rozmowach) Pisane nie było ... chyba że w zeszłym roku !scooter dlatego ten w?tek...

probowalem zagadac z klientem z Klamr - dla tych co nie pamietaj?, to tam gdzie popisy wokalne sprzedała nam Marzanna smile.gif (dziękujemy jej bardzo) - jednak byłaby to impreza z jakimis znajomymi Pana Zbysia no i z jego "orkiestr?" .... takze temat urwałem.

???? no to skoro nie kontynuowałe? tematu to po co to piszesz? No i ja nie pytam o co? co było w latach ubiegłych i do tego znane jedynie dla garstki tylko o ten rok i co? w czym mogliby uczestniczyć wszyscy którzy chc?. Ponadto chodziło o Sylwestra "miejscowego" bo nie każdy może wyjechać.

Prawdę powiedziawszy to my?lałam nawet o tym że je?li by się zebrała większa grupa (+ ewentualni nasi/wasi znajomi/rodzina) to można by jaki? lokal/sale zaadoptować tylko dla nas. Przemy?lcie sprawę, pogadajcie z rodzinami/znajomymi i dajcie znać. Mogę zaj?ć się znalezieniem odpowiedniego miejsca i dograniem wszystkich szczegółów. Musz? jednak być chętni... Przypominam również że czasu też jest niewiele... Czekam na ewentualne zgłoszenia do końca przyszłego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
juz dawno o tym bylo mowione ..

Mówione? Gdzie? Z kim? (ja nie uczestniczyłam w tych rozmowach) Pisane nie było ... chyba że w zeszłym roku !scooter dlatego ten w?tek...

probowalem zagadac z klientem z Klamr - dla tych co nie pamietaj?, to tam gdzie popisy wokalne sprzedała nam Marzanna smile.gif (dziękujemy jej bardzo) - jednak byłaby to impreza z jakimis znajomymi Pana Zbysia no i z jego "orkiestr?" .... takze temat urwałem.

???? no to skoro nie kontynuowałe? tematu to po co to piszesz? No i ja nie pytam o co? co było w latach ubiegłych i do tego znane jedynie dla garstki tylko o ten rok i co? w czym mogliby uczestniczyć wszyscy którzy chc?. Ponadto chodziło o Sylwestra "miejscowego" bo nie każdy może wyjechać.

Prawdę powiedziawszy to my?lałam nawet o tym że je?li by się zebrała większa grupa (+ ewentualni nasi/wasi znajomi/rodzina) to można by jaki? lokal/sale zaadoptować tylko dla nas. Przemy?lcie sprawę, pogadajcie z rodzinami/znajomymi i dajcie znać. Mogę zaj?ć się znalezieniem odpowiedniego miejsca i dograniem wszystkich szczegółów. Musz? jednak być chętni... Przypominam również że czasu też jest niewiele... Czekam na ewentualne zgłoszenia do końca przyszłego tygodnia.

ze bylo mialem na mysli, ze poruszany byl temat w wolnych rozmowach ...

a BTW to czemu sie pienisz ?? napisalem ze jedno miejsce, znane burgmaniakom odpada - na wypadek gdyby komus do glowy wpadło własnie tamto miejsce - znane nie garstce a wszystkim chetnym - własnie po to pisze !!

niezauwazylem tylko ze temat nie jest w ogolnym dziale spotkan, ale ograniczony do mazowieckiego - z tym ze sylwester burgmani, raczej był ogolny, ale to juz Twoja rybka ...

Odnośnik do komentarza
a BTW to czemu sie pienisz ??

Zauważyłe? tam jakie? wykrzykniki że tak piszesz? Nie doszukuj się proszę. Napisałam posta w regionalnych z luĽnym zapytaniem o plany na Sylwka w Warszawie. Ty odpisałe? co? wła?ciwie nie wiadomo o co w twoim po?cie chodzi. Oczekuje jaki? propozycji albo zgłaszania się chętnych a ty mi zarzucasz pieniactwo. WeĽ Dee wrzuć na luz bo je?li kto? tu łapie napięcie to raczej ty.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
Prawdę powiedziawszy to my?lałam nawet o tym że je?li by się zebrała większa grupa (+ ewentualni nasi/wasi znajomi/rodzina) to można by jaki? lokal/sale zaadoptować tylko dla nas. Przemy?lcie sprawę, pogadajcie z rodzinami/znajomymi i dajcie znać. Mogę zaj?ć się znalezieniem odpowiedniego miejsca i dograniem wszystkich szczegółów. Musz? jednak być chętni... Przypominam również że czasu też jest niewiele... Czekam na ewentualne zgłoszenia do końca przyszłego tygodnia.

Mamu?ka wła?nie dlatego napisałem, że w przygotowaniu specjalna oferta dla znajomych w jednym z warszawskich klubów ( który nie mogę jeszcze na 100% powiedzieć ... chodzi o zajęcie oddzielnej sali VIP. tylko dla Naszej grupki + ew. bliskich znajomych).

Cena bedzie zależała w dużym stopniu od ilo?ci chętnych i menu jak również zaplecza alkoholowego !scooter na ten przykład orientacyjny koszt full wypasu z nieograniczonym open barem i jadłospisem na b.wysokim poziomie - nie do przejedzenia oddzieln? sal? i oczywi?cie muzyk? to okolice 250-400 zł od osoby (w zależno?ci od lokalu) oczywi?cie to cennik typowy dla ludzi z ulicy ... My mieliby?my oczywi?cie jakie? upusty cenowe .... .

Przedewszystkim musimy znać ilo?ć chętnych na tak? opcję ..... no chyba że my?lała? o składkowym party domowym.... choć wcale dużo mniej nie wyjdzie, a ile jest przy tym roboty.

Odnośnik do komentarza

My to moze bysmy sie gdzies bujneli...bo jestesmy w wawie...tyle ze ja tego dnia w pracy jestem bo gram z t.love na placu defilad...i jeszcze nie wiem o ktorej:)

Ale to najwyzej bym wyskoczyl popracowac i wrocil:)

Takze wstepnie jestesmy zainteresowani ale to czy sie zdecydujemy zalezy od tego co gdzie kiedy>>>

pozdr.Pollacco

Odnośnik do komentarza

Jarku, spoko. Wszystko jest do dogadania. W razie co przylecimy na Defiladę i ci pokibicujemy a potem razem wyruszymy coby się gdzie? konkretnie pokiwać i stukn?ć ze szkiełka o północy ;)

Odnośnik do komentarza

to chyba nie bedzie takie latwe, chociaz super bylo by gdzies razem isc sie pobawic.. ale dzis sie dowiedzialam, ze moj maz najpierw gra przed polnoca kilka numerow z orkiestra zygmunta kukli (jakies warszawskie piosenki), a po polnocy caly set, wiec my to bysmy pewnie dotarli ok 2 w nocy na balange

ale jeszcze duzo czasu do dogadania konkretnego co i jak:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...