Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Może by?my się gdzie? razem przejechali?


Mamuśka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kto? z was może zostaje w Warszawie na ?więta i miałby ochotę wykorzystać jeszcze resztki przyzwoitej pogody i np. w sobotę przejechać się gdzie? na !scooter !piwko !happybth? Może jaka? polana i ognicho albo inne bardziej cywilizowane miejsce z obiadkiem? Czekam na chętnych. Wspólnymi siłami co? wymy?limy.

Worlan - liczę na ciebie !piwko !piwko

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Worlan zachorzał - możliwe że nie może nawet podej?ć do kompa !scooter przeziębił się biedaczysko a jak wiadomo u mężczyzn najgorsz? ze znanych chorób jest katar !piwko

Jeżeli będzie pogoda w sobotę lub w niedzielę ja się piszę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z chęci? bym pojechał, nawet już co? uzgadniali?my z Kisielem !happybth . I tak jak Kisiel pisze, nie jestem w formie. Ale do soboty trochę czasu, może się wykuruję. Będę z Wami w kontakcie. A narazie -> czosnek, polopiryna, miód i cytryna. Tmaxem trochę jeżdżę mimo choroby !scooter po stole !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Też miałbym ochotę wykorzystać resztki ładnej pogody (o ile się utrzyma) i gzdzie? wyskoczyć, poczekamy może co? się wyklaruje. !scooter !piwko !happybth

Ps. Grzesiu, zdrowia życzę i jeszcze raz dzięki, jak się spotkamy to wyja?nię Ci powód zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Czy kto? z was może zostaje w Warszawie na ?więta i miałby ochotę wykorzystać jeszcze resztki przyzwoitej pogody

Tak tak.!scooter Mamu?ka możesz co? zorganizować. Od pi?tku do niedzieli będę w Piasecznie może i ja będę miał okazje spotkania się z Wami gdzie? na łonie natury.

Odnośnik do komentarza

No i z powrotem. W sumie 515 km, bo nie najkrótsz? drog?. Pogoda do jakiej? 15:00 dopisała super. Co prawda nie było 20 stopni, ale lekkie słoneczko i super widoki pięknej polskiej jesieni :). Potem zdeczko gorzej, bo zaczęło padać i wiać. Opony Bridgestone Hoop po raz kolejny pokazały jakim padłem s? :(. Strach było jechać szybciej niż 60-80 km/h. Na szczę?cie Heidenau K66 już zamówione...

U Qw@kiego wzorcowo. Po przyjeĽdzie dostali?my z Wickiem kawkę na rozgrzewkę, miło pogadali?my, obejrzeli?my salon i serwis. Fajnie, że można było być przy skuterze w trakcie przegl?du. Nie codzień jest okazja poogl?dać gwarancyjn? maszynę od poszewki :). Od teraz wszystkie sprawy serwisowe załatwiam w Sokole! :)

Qw@ki - dzięki za super serwis, miłe przyjęcie i towarzystwo :( !OKK !OKK Do zobaczenia następnym razem! :(:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...