Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Po Bemowie


Gość DZIWAK

Rekomendowane odpowiedzi

wItam (:

Na wstepie dzieksy za namowienie Mnie do wyciagniecia kredensu i nawiniecia paru km.

Ogolnie dla Mnie dzien byl zimny/chlodny/cieply/chlodny/zimny/bardzo zimny.

Mialem tez okazje poznac cafe racing w pelnym wykonaniu ekipy burgmani.Zaliczono chyba wiekszosc kanjp motocyklowych ze o innych atrakcjach nie wspomne.

Dzieki za kielbaski (specjalnie sprowadzane takie inne niz te w sklepach) i cole (mam nadzieje ze normalna sklepowa) dla scoterlandu.Gratuluje rowniez wyboru modela na prezentacje strojow. <rotfl>

Dzieki Artixowi za to ze pomogl mi w doswiadczeniu na temat wyzszosci Ypki nad AN.Coz zrobic ANtki sa ble q:

Dzieki organizatorom otwarcia na bemowie za sprawienie ze jeszcze wiecej wlosow mi z glowki spadlo po paradzie.Wiadomo ten porzadek i organizacja.

Prima sort po prostu.

Dzieki Yp-250 ze pomimo wszystko nadal wiernie mi sluzyla.

Do zobaczenia kiedys i gdzies.

Szacuneczek

Dziwak (Óć)

YP-250 (01)

Odnośnik do komentarza

również chcialbym serdecznie podziekowac naszym Burgmaniak? za przesympatyczne towarzystwo, za możliwo?ć poznania Warszawy w zasadzie wzdłóż i w szerz :) , za całe mnóstwo sympatycznych gestów. :):D no i za to, że aby z wami móc jezdzić 120 chcieli?cie mi dać kijki narciarskie (Artix) :D . Warszawa ogl?dana z 2 kół zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu.

.

Moim zdaniem parada był zorganizowana bardzo dobrze. Każde skrzyżowanie obstawione policjantami. Swoj? drog? zawsze podobało mi sie na takich przelotach to ,że legalnie można przejezdzać na czerwonych ?wiatlach i to bez skutków ubocznych :D

Jedyny niedosyt jaki mi został to zbyt mała liczba stoisk z bibelotami motocyklowymi na samym Bajzlowisku.

Najezdzilem się jak smok, do domu przyjechałem zmęczony ale zadowolony i ?miej?cy się cał? dusz?.

Pozdrawiam

ERMI

Komar ty mi zdrowie uratowałe?!! :D

Dacja - B)B)B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Coz dodac, bylo naprawde sympatycznie. Parada w tym roku juz nie byla az tak ciezkim wyzwaniem jak zeszloroczna, przynajmniej policja pokazala ze da sie zamknac skrzyzowania zeby w huku silnikow i chmurach spalin zablokowac choc na chwile miasto. Szkoda ze cala Warszawska ekipa Burgmanii tak szybko rozjechala sie do domow. No ale czesc postanowila choc w malym stopniu objechac miasto i pokazac sie to tu, to tam. Dzien zamknalem sama jazda po miescie w wyniku 150 km. Dzieki Ermi i Dziwak ze wpadliscie do Wawy. Milo bylo was zobaczyc i wspolnie sie pokrecic po miescie. :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fakt parada w tym roku wyszła troszkę lepiej, ale cóż ideałów nigdzie nie ma :D .

Dzięki obfito?ci kiełbasek w scooterlandzie obok całej modlińskiej i mój brzuszek co? szarpn?ł :D , podkusiło mnie to do nawinięcia na 2 kółkach jeszcze kilku km, choć nie da się ukryć było zimniej niż zim?. :D

Sezon oficjalnie otwarty teraz tylko przydałaby się oficjalna wiosna.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzień był jak najbardziej udany. Ilo?ć osób dopisała. Bemowo nie różniło się specjalnie od imprez z ostatnich lat z małym wyj?tkiem... parada była lepiej zorganizowana jak przed rokiem. Oczywi?cie mogłoby być jeszcze lepiej ale nie wymagajmy zbyt wiele. Cena wjazdu na sam plac była nie specjalnie atrakcyjna tym bardziej, że niczego nie obejmowała... ale w końcu jest to impreza czysto komercyjna więc nie czepiajmy się.

Scooterland wykazał się bardzo na plus... zreszt? jak co roku. Jadło, popitka, krówki itp :D .

Najmilej wspominam modela z pokazu mody "skuterowej" B):)B)

Dziękuje wszystkim za spotkanie. Maxi skutery były wyraĽnie zauważalne na Bemowie i należy się z tego cieszyć.

Ps. Już za kilka dni relacja z Bemowa i fotki thebe?ciaki :D

Odnośnik do komentarza

Heh .... :)

Mimo , że z Bemowa (prawie) się wywodzę to tegoroczne otwarcie sezonu było dla mnie pierwsze w jakim czynnie uczestniczyłam B). My?lałam kiedy?, że na Bemowie to może mnie zachwycić tylko ,, rostrzaskany szybowiec na bloku '' a jednak nie tylko .... . Reasumuj?c było fajnie , nawet parada mi sie podobała B)

Nastepne miłe akcenty - cóż ... :D cała grupa Burgmanii , kiełbaski w Skoterlandzie ( nie takie normalne jak w sklepie ) , model z mody skoterowej - sorry Mariusz moja wrodzona nie?miało?ć nie pozwoliła mi się zgłosić do niego po autograf :) , możliwo?ć podziwiania sprytu nad sprytami okolicznych ( obok Skoterlandu ) mieszkańców kanałów no i na koniec całodzienny - cafe racing z Krisem , Artem, Dziwakiem i Ermim :D

Sezon już otwarty jest :)))

Odnośnik do komentarza

Hmhmhm.......sezon rozpoczęty,ale nie dla wszystkich szczę?liwie.W niedzielę policjanci którzy mnie zatrzymali poinformowali mnie że kilku motocyklistów już się rozwaliło,a ja jestem 16 którego zatrzymali po "piwie".Jak pech to pech,a moze nie pech.Nie wierzę w takie przypadki,wyszedłem z hotelu i po przejechaniu 200 m. zostałem zatrzymany,chyba jednak dostali cynk od personelu.Zyczę wszystkim spokojnej i bezkolizyjnej jazdy.

Pozdrawiam.

P.S.Słowa uznania dla Maximusa,mimo wypadku i nie najlepszego stanu zdrowia pojawił się na rozpoczęciu sezonu.

Odnośnik do komentarza

Parady juz bywały dobrze zorganizowane na "Bemowie" .Ale żeby nie było godzinnej kolejki na wjazd tylko 1 minutowa tego jeszcze w historii "Bemowa" nie było. A kiełba to była chyba z Constaru , bo pozniej musiałem sie na 1 h w WC zamkn?ć :D

Odnośnik do komentarza

Witam,

Miło było spotkać reprezentację miasta Uć i Toruń na otwarciu :D

Organizacja imprezy OK, ale ludzi i sprzętów było chyba mniej niż w zeszłym roku... B)

Z innych informacji: dzień zakończyłem wynikiem 5 kiełbas. Trenuję do bicia rekordu na Burgmanii :D

PS-mam foto modela ze Scooterlandu B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
PS-mam foto modela ze Scooterlandu  :D

Jest relacja, s? foty (te z "super" misiem, modelem też :D ).

Zapraszam wszystkich na stronę główn?.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...