Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wydarzenie roku 2007


dr.big

Na jaka impreze roku 2007 oddajesz swoj glos?  

92 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Artix i Gosia rules jak dla mnie...

Najlepsze byly te dlugie dni...

poco spac jak noc jasna:):rolleyes::angry:

Nie no, zrobilo to na mnie wrazenie i pobudzilo wyobraznie...

pozdr.Pollacco

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

M@rkiz jedyny typ na swiecie ktory spowodowal ze wstalem w srodku nocy i na 7 rano poszedlem na sniadanie :)

Jak do tej pory nikomu sie to nie udalo i nie predko sie uda :) zaluje tylko ze zrobilem z nim tylko 1 tys km :)

Glos dla M@rkiza !kisss

Choc kazda z tych wymienionych imprez miala cos w sobie i tylko zaluje ze az na 2 ze wszystkich wymienionych nie bylem.

Odnośnik do komentarza

The winner is... Markiz (twarda d..pa I*)

Bior?c pod uwagę WSZELKIE trudno?ci z jakimi borykał się Markiz przy organizacji rajdu doprowadzaj?c go jednak do realizacji nie mam żadnych w?tpliwo?ci co do swojej decyzji... A za to, że zrobił do D[r]inkiem nakeży mu się u?cisk ręki prezesa i pochwała w jadłospisie...

=========================

* - twarda d...pa I = Markiz

** - twarde d...py II = Artix i Gosia

=========================

Odnośnik do komentarza

Głos oddaje na M@rkiza, ponieważ jako organizator i pomysłodawca rajdu (w którym wszyscy chętni mogli wzi?ć udział) zasłużył na szczególne uznanie, tym bardziej że niektórzy pow?tpiewali w powodzenie M@rkizowych planów, jednak nie zniechęciło to ani kiepska pogoda Twardego M@rkiza i dopi?ł swego i za to należy Mu się uznanie !TAZ .

Odnośnik do komentarza

Dla mnie dwa pierwsze miejsca Rajd M@rkiza i Gosia z Artixem --> dla mnie poczatkujacego to olbrzymia inspiracja. Pelny respect whist !!!

Szczegolne uznanie dla Gosi.

Mysle, ze zloty powinny byc oceniane oddzielnie - nie da sie porownac imprez z wyczynami ww.

Pozdr,

Macek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zrobić skandynawie to duża sprawa ale zorganizować rajd i przejechać go z grup? ciężkich (czasami :lol: )do okiełzania indywidualno?ci to naprawdę wyczyn.

za organizację i dyscyplinę (wprowadzon? na rajdzie) 1miejsce M@rkiz

pawel883

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcami, którzy zauważyli, że powinny być dwie sondy - imprezy coroczne i wydarzenia a'la wyczyny. I prawie tak wyszło.

W wyczynach oddałem głos na połyskuj?ce w ?wietle polarnej zorzy Srebrne Skrzydło uskrzydlaj?ce Dwójkę Samozaparciuchów - bo to wyczyn był co się zowie. A że organizacja Tour Scooter de Pologne przez M@rkiza to piękne i trudne przedsięwzięcie - nie było mi łatwo.

Swoj? drog?, szacunek się należy za wszystkie wymienione i zorganizowane wydarzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...