Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Impreza roku 2007


Mamuśka

Któr? imprezę uważasz za imprezę roku  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywi?cie organizatorzy też mog? głosować whist

Celowo nie wpisałam innych imprez - chodziło mi o wybranie imprezy cyklicznej.

My?lę też że wprowadzimy now? ?wieck? tradycję i tak? sondę będziemy robić co rok. Dla zwycięzców a wła?ciwie dla organizatorów zwycięskiej imprezy będ? wręczane nagrody z podziękowaniem na Burgmanii.

Ja osobi?cie głosuję na Bieszczady i my?lę że nie muszę tego tłumaczyć :lol:

:lol::lol::lol:

Pozdrawiam

Mamu?ka

EDIT:

Więcu?, po zastanowieniu zmieniam zapis.

Odnośnik do komentarza
Bardzo proszę o głosowanie tylko te osoby które uczestniczyły w zlotach.

Czy trzeba było być na wszystkich zlotach, czy wystarcz? tylko 2 z po?ród przedstawionych przez Ciebie :lol:whist

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza
My?lę też że wprowadzimy now? ?wieck? tradycję i tak? sondę będziemy robić co rok.

Bardzo dobry pomysł z t? ankiet? whist .

Byłem tylko na dwóch zlotach (Rynia, Grotniki), bo niestety tak pozwolił mi wolny czas, i też wymusiła zmiana skutera na nowy.

Wybrałem Grotniki, ...ale z opowie?ci słyszałem, że |RM był extra, ...więc za rok obowi?zkowo!

Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie głosowałem na Grotniki bo chodz byłem tylko kilka godzin to podobała mi się organizacja tej imprezy. Co do reszty imprez to nie mogłem na Bieszczady bo sam je organizowałem , Burgmania nie powiem fajna ale organizowana pod innym k?tem i wcale nie uważam że jej profl powinien się zmienić. |RM byłem tez przez kilka godzin ale niestety w mojej ocenie Grotniki były lepsze. Stegna niestety znam tylko ze zdjęć i opisów nie tylko na forum i niestety według mnie wypadł słabo ( chodz wiem że organizatorzy włożyli w niego wiele wysiłku). Napewno głosował bym na Rajd M@rkiz ale niestety nie jest imprez? cykliczn? chodz chciałbym aby M@rkiz kontynułował swój rajd nawet znim o tym rozmawiałem. Je?li on tego nie zrobi to ja zachwam jego nazwę ( jak pozwoli ) i postaram się zorganizować co? podobnego nie koniecznie w na tereni Polski.

Odnośnik do komentarza

Burgmania

Grotniki

|RM

Stegna

Bieszczady

Wszystko to sa imprezy o innym profilu. Siega on od profilu "masowego" do "elitarnego" :angry: .

Nie dane mi bylo odwiedzic wszystkich (ale 4 tak), bo w momencie trwania |RM 2007, bawilismy sie swietnie na latarniach :rolleyes: . Mimo tego glosuje na Bieszczady ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ten rok był dla mnie pierwszym rokiem brania udziału w impezach burgmanii i miałem możliwo?ć uczestniczyć tylko w Rynii i w Bieszczadach, zgadzam się że każda z tych imprez ma inny charakter, być może ze względu na charakter (przynajmniej dla mnie) wyjazdowy i moc wrażeń wybieram Bieszczady :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dokładnie tak jak napisał Dr.Big... Te imprezy maj? w zasadzie różne profile.

1. Burgmania w Rynii> Impreza o charakterze ogólnym, możliwo?ć jazd próbnych maxi skuterami, konkursy, nagrody, parada, karaoke itp.

2. Grotniki> To zlot z naciskiem na zainteresowanie się bezpieczeństwem, ratownictwem na drodze, także parada, konkursy.

3. |RM> to zlot maxi z naciskiem na objazdówkę ziemi |więtokrzyskiej.

4. Stegna> ogólny zlot skuterowy bez nacisku na pojemno?ci skuterów.

5. Bieszczady> Impreza, która była totaln? niespodziank? dla wszystkich, zabawy na quadach, pływanie statkami- maksymalnie zajęty czas.

W sumie to dobrze bo każdy ma możliwo?ć wyboru profilu imprezy pod siebie... a jak ma czas to może zaliczyć każd? z imprez.

Ja byłem na czterech... Żałuje, że nie mogłem dojechać w Bieszczady :rolleyes:

Zabrakło mi trzech spędów w ankiecie. Tall Ship, Latarnie i Rajdu M@rkiza.

Odnośnik do komentarza

Grotniki :angry: - gdyż byłam tam po raz pierwszy i bardzo mile zaskoczona byłam organizacj?, zaangażowaniem organizatorów …

Oczywi?cie Burgmania, |RM jak zwykle super. ;)

O Bieszczadach niestety nie mogę się wypowiedzieć gdyż nie dali?my rady pojechać. :rolleyes:

Pozdrawiam,

Kasia

Odnośnik do komentarza

|RM super, bo pierwszy zlot !kisss !piwko

Bieszczady bardzo bardzo udane i bez zastrzeżeń :):)

Głosuję na Bieszczady z nie wielkim przekonaniem, ponieważ nie wiem czy sonda oddaje wszystko to co było na zlotach, czy nie powinno sie głosować na każdy zlot oddzielnie w przedziale punktowym od 0 do 10 i dodatkowo z podziałem na:

- organizacja zlotu

- miejsca i okolice zwiedzane podczas zlotu

- ogniska wieczorne

- imprezy dodatkowe

itd :)

Może dzięki takiej sondzie organizatorzy zlotów będ? mogli co? w przyszło?ci udoskonalić brakuj?ce rzeczy, nie zatracaj?c charakteru każdego ze zlotów, które s? inne i nie powtarzalne.

!tut :)

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza

Zagłosowałam na |RM, nie dla tego, że współorganizatorem był mój mężczyzna, ale dlatego, że po raz pierwszy brałam udział w takim Rajdzie prowadz?c sama maszynę skuterow?.

Nie był to jaki? żarłocz, ale zgrabna 125 !scooter

Nie poruszałam tego wcze?niej, ale stwierdziłam, że powinnam teraz to opisać.

Jad?c w kolumnie skuterów w pewnym momencie poderwał się goł?b i przeleciał mi przed nosem.

!piwko się.

To było dla mnie b. wzruszaj?ce.

Zapraszam do |wiata Motocykli nr 10. Kilka moich słów z |RM.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja głosuje na Bieszczady ponieważ było dużo ciekawych atrakcji, organizacja powalaj?ca no i najbardziej zapadnie mi w pamięci wła?nie ta impreza.

Nie byłem w Stegnie więc się nie wypowiadam.

Na resztę również już się nie mogę doczekać ponieważ każda impreza miała w sobie TO co?.

Odnośnik do komentarza

Ciężki wybór, każdy zlot miał w sobie co? co powodowało że chciało się w nim uczestniczyć, każda impreza ma swój niepowtarzalny klimat dlatego mój głos mógłbym rozdzielić na trzy imprezy Burgmania, Grotniki i Rajd |więtokrzyski kolejno?ć nie gra roli, dla mnie były to najważniejsze zloty 2007 w któtych uczestniczyłem !TAZ :lol:whist !V :lol: !OK .

Odnośnik do komentarza

My bylismy w tym roku na 3 zlotach (Burgmania, Stegna i Bieszczady). Zaglosowalem na Bieszczady ze wzgledu na jej charakter i przezycia.

Tak jak pisal Bigu, kazda z imprez ma inny charakter, wiec trudno je porownywac.

Mysle, ze wszyscy organizatorze wlozyli mnostwo energii i wysilku w ich przygotowanie, wiec wielkie dzieki.

Juz sie ciesze na kolejny sezon i kolejne imprezy

Pozdrawiam,

Macek

Odnośnik do komentarza

Witam!

Ja głosowałam na Grotniki ze względu na to że znam organizację,sprawy i sprawki od podszewki. Poza tym uważam że błędem jest wybieranie jednej "imprezy roku" bo każdy zlot polega na czym innym. Grotniki - zwiedzanie i konkursy, |RM- turystyka, Burgmania- imprezka no i Bieszczady-hmmm wszystko+ekstramalne przeżycia. Jedni lubi? pomarańcze inni jak im nogi ?mierdz? sd?d takie zróżnicowanie w charakterze zlotów.

Ps. Mnie najbardziej odpowiada Bieszczadzkie błotko :lol:whist ale głosowałam na swój zlot.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Oddałem pusty głos bo było by nieetycznie głosować na "swoje dziecko"

W kategorii impreza głos oddałbym na Grotniki tylko ze względu na przesłanie i.... u?miechy dzieci z domu dziecka - to tkwi we mnie do dzi?.

Jako wydarzenie roku to po ciężkich przemy?leniach ....

1. Rajd Mar@iza - determinacja i odwaga

2. Na drugim miejscu oczywi?cie Artix - przegrana tylko dlatego, że nie musiał planować przejazdu pod k?tem całej bandy ... więc było mu napewno łatwiej a poza tym był już mocno zaprawiony w bojach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Z wymienionych w ankiecie zlotów, nie byłem tylko w Grotnikach. Bardzo żałuję, bo czytałem i slyszałem, że to dobrze zorganizowana impreza. Oganizatorów proszę, aby tak ustawili termin w 2008 r. aby nie zgrały się zloty tydzień po tygodniu :lol:

Jak już kto? napisał, nie da się jednoznacznie porównać wszystkich zlotów. Każdy był inny. Ale na każdym bawiłem się doskonale, poza Stegn? oczywi?cie whist

Dla potrzeb ankiety zaznaczam Bieszczady :lol: To był wyj?tkowy i zaskakuj?cy zlot. Ale chcę podkre?lić, że na pozostalych zlotach też doskonale i miło spędziłem czas.

Odnośnik do komentarza

Nie oddałem głosu, wszystkie zloty, rajdy, spotkania s? zaje....,

bo tworz? je wyj?tkowi Ludzie. :wacko:

To czy zlot jest fajny zależy od nas samych,

a że każdy ze zlotów ma inny profil, urozmaica je.

Tak trzymać Organizatorzy w/w imprez. :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...