Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na Ukraińskie Off Road


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy byli by chętni na Lutowy lub marcowy wyjazd na Ukrainę na prawdziwe Off Road. Je?li s? chętni to czekam na zgłoszenia. My?lę że w jaki? sposób sprawdziłem się w organizacji imprez więc mam nadzieję że nie bedę musiał zabardzo się rekomendować. No i chyba naj ważniejsze nie ma obowi?zku przyjazdu skuterem wszystkie ?rodki lokomocji dozwolone.

Co do terminu i czasu trwania imprezy oczekuje od wszystkich.

Co do bazy wypadowej to oczywi?ci Olimp w Ustrzykach Dolnych tam zbiórka a potem dalej w lasy.

No to trochę informacji: Wyjazd 2 lub 3 dniowy z jazd? po bezdrożach ukrainy samochodami ternowymi w 4 do 5 osobowych obsadach na samochód z noclegiem w lesie, czyli naprawde dla takich co lubi? przygodę i rozrywke i s? przygotowani na takie wyzwanie a pozatym chc? się sprawdzić.

Wiecej szczegółów podam bliżej samego wyjazdu a pozatym okre?le jaki potrzebny ekwipunek i jakie będ? koszta wyjazdu.

Ps. Dragon czy Ciebie też mam pytać o zdanie czy już wpisać na listę chętnych.( Domek jak zwykle na samej górze bo muszę zadbać o twoja kondycje)

Skoro s? juz pierwsi chętni więc robię wstepn? liste chetnych:

1) Lupak

2) ERMI (zrezygnował)

3) rafałek

4) krzyzówka

5) Mamu?ka (bez smesika :) )

6) Ysabel

7) Macek

8) Dragon

9) Maniek

10) przesio

11) spinka

12) Lechu

13) Więcek

14) Dorota

Kolejne informacje dotycz?ce wyjazdu na Ukraine :

1) Kosz jednej osoby za jeden dzień pobytu wynosi około 140 pln (chyba że kto? za życzy sobie nocleg w hotelu to koszt będzie wyższy). W kwote wliczony jest transport off road,wyżywienie, nocleg.

Odnośnik do komentarza

No to jak nie ma chętnych to może ja pierwszy sie wpisze.

I rezerwuje jeden bolid by choć chwilkę sie nim przejechać

Wolałbym w lutym ale termin jeszcze dokładnie nie okre?lony wiec może uda sie wszystko poukładać by TAM BYĆ :D

Pozdrawiam i już nie mogę sie doczekać :)

Lupak

Odnośnik do komentarza

termin do?ć odległy jak i same plame plany niejasne jak fusy w herbacie u wróżki ale znaj?c Ciebie i Jacka - to można mnie wpisać tak wstępnie.

troszku więcej informacjii by się przydało.

jakprzyjazd bele czym to się załapie hehehe.

Odnośnik do komentarza

No i niestety. Ja się napaliłam jak szczerbaty na suchary a mój m?ż powiedział NIE. Mogę się tylko obej?ć smakiem. Bardzo proszę tych co pojad? o obszern? relację również fotograficzn?.

Odnośnik do komentarza
No i niestety. Ja się napaliłam jak szczerbaty na suchary a mój m?ż powiedział NIE. Mogę się tylko obej?ć smakiem. Bardzo proszę tych co pojad? o obszern? relację również fotograficzn?.

Jakie nie przeciesz was to nawet nie zapraszam tylko macie taki obowi?zek.(swiadkowa). :) Smesik ty sie nawet nie wygłupiaj.

Odnośnik do komentarza

Witaj Pilot,

Po zlocie bieszczadzkim narobiles niezlego apetytu :rolleyes: . Co prawda luty czy marzec to raczej wymarzona pora na narciochy, ale my z Ysabel jestesmy wstepnie zainteresowani.

Czekamy na wicej informacji i 3mamy kciuki.

Pozdr,

Macek

Odnośnik do komentarza

Pilot...

W d...pach Wam się poprzewracało... Cóż, trzeba będzie być bo kto? będzie musiał prowadzić jeden z samochodów...

Nie podoba mi się opcja z nocowaniem w lesie...:rolleyes: musimy o tym porozmawiać... będę w przyszłym tygodniu w KRK...

Edit:

O cholera... wła?nie doczytałem, że to Ukraina....................................................

Boję się... i jeszcze te lasy... bardzo sie boję...

Odnośnik do komentarza
Pilot...

W d...pach Wam się poprzewracało... Cóż, trzeba będzie być bo kto? będzie musiał prowadzić jeden z samochodów...

Nie podoba mi się opcja z nocowaniem w lesie...:rolleyes: musimy o tym porozmawiać... będę w przyszłym tygodniu w KRK...

Edit:

O cholera... wła?nie doczytałem, że to Ukraina....................................................

Boję się... i jeszcze te lasy... bardzo sie boję...

Złego niedĽwiedzie nie bior? a pozatym to ty sam jeste? jak niedĽwiedż więc nie musisz się obawiać.No może tylko :rolleyes:. !OKK

Odnośnik do komentarza

S? jakie? bliższe już szczegół wyjazdu na Off road?? prawdę mówi?c mi bardziej pasuje pocz?tek lutego albo marzec.Niestety sesja mnie czeka w lutym, no ale wszystko zależy od organizatora, no i nie wiadomo jak będzie, bo może nawin?ć się niespodziewanie jaka? poprawka :P

Odnośnik do komentarza

Czego by nie Ukraina to ładny i dziki Kraj. :)

Dopisz Mnie do listy Pilocie, a termin który Mi najbardziej odpowiada po 18.02.2008r ponieważ w 1 połowie lutego to ferie zimowe Warszawy i trzeba trochę z rodzin? pojeĽdzić na nartach.

P.S.

Do Mnie dopisz jeszcze 1 osobę. Imię jej to Dorota, lubi Bieszczady i auta terenowe.

:):P

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza

Minęło już trochę czasu od ostatniego posta na temat off road w Bieszczadach :lol::D

czy temat upadła ja napisała Krzyżówka 15.11.2007 r.

czyż zabrakło chętnych i wszyscy się wypisali :D

czy aut zabrakło w Bieszczadach :D

a może co? innego.

Ja jak do tej pory jestem za interesowany.

Pilocie czy s? jakie? nowe wie?ci.

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza
Minęło już trochę czasu od ostatniego posta na temat off road w Bieszczadach :lol::D

czy temat upadła ja napisała Krzyżówka 15.11.2007 r.

czyż zabrakło chętnych i wszyscy się wypisali :D

czy aut zabrakło w Bieszczadach :D

a może co? innego.

Ja jak do tej pory jestem za interesowany.

Pilocie czy s? jakie? nowe wie?ci.

Pozdrawiam

Więcek

Do tematu wrócimy zaraz na pocz?tku stycznia.

Na t? chwilę proszę wszystkich chętnych na wpisywanie się i wysyłanie do mnie PM.

Czekam na chętnych.

Odnośnik do komentarza

Skoro mamy już rok 2008 zgodnie z zapowiedziami co do zorganizowania wyjazdu na Ukraine informuję wszystkich że s? nowe ustalenia co do całej imprezy.

Planowany termin to 6-9.03.2008 lub 27-30.03.2008.

Termin wyjazdu jest uzałeżniony od pogody a dokładniej od tego czy bedzie jeszcze zalegał ?nieg. Ze względu na to że wyjazd ma być w lasy na terenie Ukrainy i sa to tereny niedostępne kiedy jest ?nieg musimy dopasować to do panuj?cych warunków.

Liczba miejsc też jest ograniczona ze względu na ilo?ć samochodów jakie w tym okresie będ? do dyspozycji a jest ich przygotowywanych 5 więc może jechać 20 osób.

Chętnych którzy zgłaszaj? się na ten wyjazd proszę o wysłanie do mnie PM w celu ustalenia listy uczestników wyjazdu.

Dokładny termin będzie ogłoszony kiedy otrzymam informacje że s? odpowiednie warunki pogodowe.

Co do ekwipunku jaki będzie potrzebny na wyjazd podam z pocz?tkiem lutego.

Od dzi? czekam na chetnych i pytania dotycz?ce wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Na 99% mnie nie będzie... :)

Pilocie... przykro mi bardzo... :) wiesz jak bardzo chciałem... ale wiesz również o moim problemie...

Takie życie... :P

Będę trzymał kciuki za organizatorów i uczestników... !OKK

Trzymam kciuki żeby wszystko było OK ? Nawet jak by? miał nie jechać na Ukrainę :):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...