Skocz do zawartości
Forum Burgmania

CO WY O TYM SˇDZICIE ???


Gość Krzych

Rekomendowane odpowiedzi

pełen czad !!!!!

tak jak z motocykli po dzwonie powstaj? street fightery, tak i powstal ze skutera ... mi osobiscie podoba sie bardzo :-)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Udziwniony ale sympatyczny, moze jak bym mial na tyle kasy zeby poplynac w fantazji kupil bym Burgera i zdjal plastiki zostawiajac gola rame i siedzenie, czyli cos a'la naked :D Waga takiego Burgera + moc silnika dawalo by na pewno mase frajdy z jazdy. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem... Po co sciagac plastiki ze skutera? Wtedy to juz nie skuter... Na tych zdjeciach jednoznacznie widac ze komus nie oplacalo sie kupowac zniszczonych elementow i "dorobil" po prostu pare wlasnych :D . Szczerze powiedziawszy, to troche pomysl nietrafiony i niezbyt estetyczny. Podobnie jak sa profesjonalnie zrobione streetfighter'y i szopowo- piwnicowe "stritfajtery", ktorymi niekoniecznie mozna sie zachwycac :D . Ten "skuter" jednoznacznie nalezy do grupy "poklejonych sprzetow z szopki przy stodole" :D .

Odnośnik do komentarza

No prosze, nawet nie z szopki tylko z motocyklowego warsztatu... nawet niedaleko... przy wolnej chwili bede musial tam podjechac :D . Gosc napisal ze jezdzi jeszcze bardziej odjazdowym Helem, jak bedzie cos ciekawego, to zapodam foty...

Link warsztatu: http://www.moto-clinic.de

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...