Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dookoła Tatr


emjarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ciekawa wycieczka. Fajnie zmontowane video + miły tembr narratora

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miły ????  Chłopie znajdź mi takiego narratora?  widoki super fakt, wycieczka super fakt...narrator dał swoje i jest super relacja.. Makłowicz siada i Cejrowski prawie...Panowie 👍

 

ps.moje zdanie..

Odnośnik do komentarza

No pięknie. 🙂  A zastanawiałem się gdzie kolega Jarek zniknął -  a on od początku sierpnia film montował  😜  ale efekt całkiem całkiem 😀 wycieczka też niczego sobie. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super relacja 🙂👍

Wyrazy uznania dla autora - kawał dobrej roboty 🙂 - niby trochę ponad 14 min ale jak ktoś się bawił w montaż filmów to wie jak wiele pracy i czasu trzeba poświęcić żeby powstał dobry materiał.

Odnośnik do komentarza

Nie zniknąłem. Remontuję chałupę i jeżdżę. Takie priorytety. 😀 Do zmontowania jest jeszcze trzy filmy z kilkudniowych wyjazdów. Podlasie, Mazury, zahaczyłem też o morze. 

Cieszę się, że film się spodobał. Dla mnie to takie zapasy na zimę. Powiem Wam, że taki film obejrzany w grudniu pozwala na jakie takie przeżycie zimy. 😀

Teraz jestem na Kaszubach, ale to wyjazd 🎶. Trochę koncerty wracają do życia. Myślę, że pojawię sie na najbliższym spotkaniu. Dziękuję za pozytywne reakcje. Do predkiego zobaczenia! 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jarku, świetny filmik ale komentarze jeszcze lepsze - tego przeważnie brakuje w montażach innych skuterowców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...