Skocz do zawartości
Forum Burgmania

zamykanie w?tków w dziale ot


Gość schuler

Rekomendowane odpowiedzi

Wydajem mi sie że ci?gniecie w?tków w których;

temat zaczyna odbiegać od założen autora

lub na forum tworz? sie bezsensowne sprzeczki

należy zmykać.

Można pisać na privach do danych osób

lub porozmawiać osobi?cie w realu np przy piwku :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pkt 4 podpkt a/b.

To że dział OT powstał nie oznaczało w naszym zamy?le aby zrobił się w nim total hyde park a ostatnio praktycznie każdy ciekawszy temat tam zakładany prowadzi do sprzeczek, pyskówek, spięć lub wręcz wyzywania się.

Oto przykłady> w?tek 1, w?tek 2, czy w?tek 3

Od wielu osób słyszę głosy, że nie chc? się w tym dziale w ogóle wypowiadać bo boj? się ataków i nie chc? powodować na forum "ci?nień".

Nie ukrywam, że dział off topic, który stworzyli?my na próbe zostanie najprawdopodobniej zamknięty ponieważ generuje więcej złego niż dobrego i w odczuciu moim, reszty moderatorów oraz wielu Klubowiczów nie sprawdził się.

A tak apropos faux pas to panie schuler/ denver/ revned - jak nazwać sytuacje kiedy kogo? wyrzuca się z jakie? społeczno?ci a po chwili ten kto? pod płaszczykiem zmiany nicku wchodzi tam spowrotem???

Jest takie okre?lenie: "wytarte czoło" !

Odnośnik do komentarza

skoro Wy moderatorzy nie trzymacie sie zasad(termin bana-miał upłyn?c po miesi?cu)to z jakiej racji ja mam sie trzymac zasad?przykład powinien isc z góry :)

ps.nie znam tego powiedzenia "wytarte czoło "czy mógłbys wyjasnic?

aa i proponuje przeczytac co napisałem w dziale off ,w temacie "zamknijcie nam usta"to tak ad vocem słusznosci wyrzucenia nie tych których powinno sie wyrzucac.pragne zwrócic Twoj? uwage na te pierwsze dwa w?tki które sam podpi?łes...zwróc uwage kto jest głównym bohaterem tych pyskówek.

Szkoda ze negatywnym bohaterem :)

Odnośnik do komentarza

niestety ja też do?wiadczyłem od tzw. moderatorów stronniczo?ci oraz wym?drzania się :(

ale co tam widać takie to już s? te młodzieży chowanie :(

nie ma jak atak !OK

a kultury dyskusji i merytoryki zabrakło, może dlatego, że na uczelniach coraz mniej logiki, retoryki i chomiletyki :(

a mówi?, że ja jestem pokolenie co rzucało butelkami z benzyn? :(

ale w ipn teczki mojej brak :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
skoro Wy moderatorzy nie trzymacie sie zasad(termin bana-miał upłyn?c po miesi?cu)to z jakiej racji ja mam sie trzymac zasad?przykład powinien isc z góry :(

Termin bana miał upłyn?ć po miesi?cu gdyby nie pojawiaj?ce się bezsensowne, nic nie wnosz?ce komentarze pod newsami, gdyby nie zakładanie kolejnych kont i ogólnie olewaj?ce podej?cie (głupie PM'y, obelgi wysyłane do kilku Klubowiczów).

Zreszt? najlepszym dowodem na problemy osobowo?ciowe użytkownika denver/ revned/ schuler jest ostatni profil a dokładniej rubryka "sk?d".

Przykład takich osobników utwierdza nas w przekonaniu, że drug? i trzeci? szanse nie warto dawać każdemu.

Konto "schuler" zostało bezterminowo zablokowane!

W?tek zamykam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...