Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mały wypad na Korfu


Kisiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witajcie

Właśnie wróciłem z sympatycznego wypadu do Grecji a ściślej na wyspę Kurfu na morzu jońskim.

Mimo iż podróżowałem samolotem po samej wyspie zrobiłem w kilka dni ponad 600 km na wypożyczonej Majesty 400.

Maximaniacy górą !winkiss

Kilka zdjęć

_0090.jpg

_0098.jpg

_0112.jpg

_0068.jpg

_0055.jpg

_0056.jpg

_0066.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Napisz moze, czy latwo jest wypozyczyc skuter o wiekszej pojemnosci i jak ksztaltuja sie ceny wypozyczenia :lol: ?

Zdjecia !winkiss

Przył?czam się do Big-a. Np. w Cro nie ma mowy o wypożyczeniu czegokolwiek

powyżej 50ccm... !sciana

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Napisz moze, czy latwo jest wypozyczyc skuter o wiekszej pojemnosci i jak ksztaltuja sie ceny wypozyczenia :huh: ?

Zdjecia !sciana

Maxiskutery do wypożyczenia ma prawie każda przyzwoita wypożyczalnia, Niestety najczęsciej max. 250ccm. Patrząc po innych wypożyczalniach na wyspie stwierdziłem, że miałem sporo szczęścia bo w żadnej innej nie widziałem skutera tej klasy.

Wypożyczenie przebiega gładko i przyjemnie, nawet pod hotel po mnie przyjechali osobówkś cobym trampek nie zdzierał.

Teoretycznie wymagane prawko A, ale mojemu nikt się nie przyglądał :lol:

Nie wiem tylko czy ryzykowałbym jazdę bez uprawień w obcym kraju ;)

Koszt na 3 dni nominalny 120Eur po negocjacjach 100Eur. Paliwo we własnym zakresie skuter odbierasz i przywozisz z pełnym zbiornikiem paliwa. Dwa kaski w cenie wypożyczenia. Na odchodne dostajesz mapkę wyspy i !winkiss

Ubezpieczenie sprzętu full casco - obejmuje 100% przykrych sytuacji.

Drogi bardzo trudne, wąskie ostre trawersy, śliski asfalt - nawet suchy - ale fun z jazdy niesamowity. Oczywiście jazda w przecisku, na trzeciego i takie tam nikogo nie dziwi i nie stanowi żadnej sensacji.

Trzeba jednak nadmienić, że maxi są rzadkością i powoduja zainteresowanie gawiedzi.

Poza tym chciałem oświadczyć, że nie przyniosłem wstydu kolegom z klubu - przez cały czas wyprzedził mnie tylko jeden miejscowy wariat na ...... C1'ce :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No prosze tez nie widzilem nigdy skutera wiekszego niz 50 ccm zawsze dlatego bralem biegowca z wypozyczalni !winkiss a nie przepraszam w Turcji sa skutery o pojemnosci 100ccm

Przynajmniej przedluzyles sobie lato !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to sobie trochę pozwiedzałe?. Tylko pozazdro?cić. Fotki bardzo ładne, tylko co? nie mogłem zobaczyć ujęć ze "szkolenia", a może tam był zakaz fotografowania !winkiss !sciana

Odnośnik do komentarza

Hej,

Wiem o czym piszesz. !sciana

My z Mackiem wybralismy sie na Krete w sierpniu i przez 4 dni zrobilismy sporo kilometrow.

Ja na X8 a Macek na czyms czerwonym ale 200 ccm miało. !winkiss

Na Krecie wypozyczalni skuterowych jest od groma, jednakze wypozyczenie czegos wiekszego niz 50- tka bez prawa jazdy nie wchodzila w gre.

Nie pamietam dokladnie, ale wydaje mi sie ze za 4 dni zaplacilismy 120 euro. Oczywiscie benzyna w baku miala osiagać poziom z przed wypozyczenia a dwa kaski w tak zwanej cenie.

Ubezpieczenie rowniez 100% oczywiscie nie obejmowalo jazdy po pijanemu .... :lol: przed czym nas kilka razy przestrzegali. Chyba wygladamy na takich co to potrafia. :lol:

Fajnie bylo powspominac

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja też wła?nie z tej wysepki wróciłem . Jest super jeżeli idzie o widoki no i skutery oczywi?cie. Cenki za wynajem skutera zaczynaj? się już do 3 euro jaka? zdezelowana 50 co? lepszego w tej klasie 5 euro za dobę, duże skutery do 10 euro za 125 do 40 euro za 400. Zrobiłem fotkę jak mi się zdawało Majesty 250 po tuningu optycznym ale się okazało że to podróba była !winkiss i 300.

Tu fotki dziwnej Majesty.

Odnośnik do komentarza

Witka, szkoda ze w Egipcie nie maja maksi w wypozyczalniach...

Mam kilka ciekawych fotek z innej czesci swiata:)

Co prawda wlasnorecznie nie jezdzilem ale bylem pasazerem jednosladowej taksowki na poludniu Chin:) wrzucielm kilka fotek ze skuterkami z tego kraju...zapraszam do obejrzenia...

pozdroxy

http://picasaweb.google.com/PollaccoTarcho/CHINY

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pollacco,

po przeczytaniu Twojego posta, przeszukałem twardziela i znalazłem foty pokazuj?ce skutery w Chinach.

Skuter wół roboczy

I jak tu dogonić mał? przedsiębiorczo?ć i gospodarkę?

Trochę to zalatuje OT ale my?lę, że Kisiel i Moderatorzy wybacz?. <_<

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku odwiedziłem Chorwacje. Troszku się naszukałem ale brak 2oo wzi?ł górę. Maxi co prawda nie było ale trafiła się ze stajni Yamahy R6 i quadzik Raptor. Go?ć był lekko nie przygotowany jeżeli chodzi o rozmiarówkę kasków i ostatecznie musiałem poginać w orzeszku... !holiday

Price za 24h ok. 250pln .

pozdro.

Cappo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...