Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Stary Młyn zim???? - co ze spotkaniami ???


pablos

Co ze spotami czwartkowymi  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak mnie jako? nostalgia ogarneła ... i przyszło mi na my?l co ze spotami w zimie.

Jak wiem wszyscy Stary Młyn zim? nie jest nam przyjazny ( chodzi głównie o temp.) a ten czynnik ma znacz?cy wpływ na ilo?ć spotkaj?cych się .... więc pomy?lałem, że na czas zimy mogliby?my to miejsce przenie?ć.

Pomy?lałem sobie tak też w zadumie że mam od ręki miejsce w dobrym punkcie, cieplutkie i napewno nam przyjazne ....

Jest muzyka ceny identyczne ... kucharz robi cuda ....

Napewno mogliby?my mieć stał? rezerwację całego jednego poziomu - to miejsce mojej pracy ... Klub Level ul. Chmielna 9A.

Wrzucam kilka fotek ... czy by Wam to miejsce ew. pasiło.

level---bar.jpg

level---dol.jpg

level---bar2.jpg

20_63886_1_d_2529.jpg

20_63886_4_d_2257.jpg

20_63886_6_d_6879.jpg

Sorki prosze adminów o usunięcie tej drugiej skopanej sondy .... co? mi się pokręciło:) i Ľle wrzuciłem ...tekst i pytania.... SORKI

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tam wole do Młyna. Jest gdzie sprzęta postawić, jest dużo miejsca i fajny klimacik. Jestem generalnie za miejscami typu "namiotowego" takimi jak Młyn czy Route 66. Kwiestia tylko czy Młyn będzie czynny w tym roku zim??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

.........hmmmm.... zeszł? zimę jako? przetrwali?my we Młynie, fakt była łagodna /tylko jedno pęknięcie rury w kuchni/ :lol:;)

Twardziele przyjeżdżali :lol: , reszta popijała grzane :)

Może w tym roku aura też będzie łaskawa :)

:huh:

A tak z własnej kieszeni, jako? nie chce mi się siedzieć w "napalonym" miejscu :P

Odnośnik do komentarza

W Młynie byłem już kilkana?cie razy więc zagłosowałem. !winkiss

Na (4.Dostosuję się ) gdzie by?cie się nie przenie?li na okres zimy to i tak Was znajdę.

Osobi?cie wolał bym żeby spotkania regionu Mazowieckiego odbywały w weekendy

Zapewne większa ilo?ć klubowiczy z innych regionów mogła by być na spotkaniu w Stolicy czę?ciej. Co jaki? czas przejeżdżam obok Młyna w pi?tki i w niedziele ale wtedy Was tam niema. !sciana

Odnośnik do komentarza

Mareczku, nic nie stoi na przeszkodzie żeby uprzedzić o "przejeżdżaniu" a zapewniam cię znajd? się tacy co się pojawi? w ten nietypowy dzień coby ciebie zobaczyć.

Zobacz w?tek wizytacja z Krakowa !winkiss

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

E tam nie było aż tak Ľle. Stary Młyn starał się żeby?my nie marzli i co chwile dorzucał do pieca, kominka - nie wiem jak to nazwać. W oddali chodziła ogromna dmuchawa z ciepłym nawiewem. !winkiss

Fakt nie było tam 20 stopni ale sople też nam nie wisiały. :lol:

Przynajmniej mi zmarzluchowi.. :lol:

Głosowałam na Stary Młyn i jego klimat. !sciana

Pozdrawiam,

Kasia

Odnośnik do komentarza
W Młynie byłem już kilkana?cie razy więc zagłosowałem. !winkiss

Na (4.Dostosuję się ) gdzie by?cie się nie przenie?li na okres zimy to i tak Was znajdę.

Osobi?cie wolał bym żeby spotkania regionu Mazowieckiego odbywały w weekendy

Zapewne większa ilo?ć klubowiczy z innych regionów mogła by być na spotkaniu w Stolicy czę?ciej. Co jaki? czas przejeżdżam obok Młyna w pi?tki i w niedziele ale wtedy Was tam niema. !sciana

To czemu Mareczku nie stukniesz na forum - będę w Wawie .... chętnie spotkaliby?my się z Tob? także w inny dzień ....

PS. Sonda jest trochę humorystyczna :huh: a przy okazji ma ukryty cel.... zobaczymy ile osób, które dzi? mówi "Mnie zimno nie przeszkadza" będzie regularnie przyjeżdżać w czwartki w grudniu i styczniu :lol::lol: .

Bo pamiętam takie czasy jak siedział tylko Artix z Gosi? + czasem kto? jeszcze....wiec frekfencja była porazaj?co niska.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Artixowi i Gosi nie ma się co dziwić, że siedzieli w zimie... Wszyscy wiemy, że w tym sezonie zrobili sobie zaprawę zimow? jad?c SW do zimnego kraju... Teraz przynajmniej wiem po co... po to żeby w Młynie im nie było za zimno !winkiss

Mój głos "pusty" bo jakby nie chcę mieć wpływu na Wasze (ewentualnie) zmarniete ypud i nosy...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mlyn jest w porzadku, wprawdzie nie bywalem tam zima ale jezeli bedzie dzialal to chyba nie ma co zmieniac, jezeli bedzie jednak wiecej glosow za zmiana to sie na pewno dodtosuje.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Bo pamiętam takie czasy jak siedział tylko Artix z Gosi? + czasem kto? jeszcze....wiec frekfencja była porazaj?co niska. 

Przepraszam ale czy latem czy zim? jestem na praktycznie każdym spocie... czasem jakie? okoliczno?ci losowe zmuszaj? mnie do rezygnacji spotkania z grup? ale zdarza się to bardzo rzadko.

W zeszł? zimę chyba nie było czwartku abym się nie pojawił więc s?dzę Pablos, że trochę dramatyzujesz...

Osobi?cie jestem za pozostaniem w Starym Młynie bowiem nie lubię zmieniać przyzwyczajeń swoich i grupy. Oczywi?cie je?li kto? ma ochotę i będzie wolny czas to możemy się spotkać w Level'u ale w pi?tek... Te stołki ze specyficznym wykończeniem ala "burdello bum bum" :lol: oraz cały klimat bardzo mi pasuj?... Zakładam stringi i wpadam... !sciana ;):huh: Tylko bez skojarzeń proszę... !winkiss :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz faktycznie zima bywalo nas malo, malo nie oznacza ze wcale. Czy w Mlynie jest zimno, bywa faktycznie zimno ale zawsze jest powyzej zera !sciana no czasem nie znacznie ale jednak wiecej niz zero !winkiss Tam jest klimat motocyklowy, bo na moto tez bywa zimno wiec cos w tym jest. Nie lubie marznac ale nie przeszkadza mi to az tak zebym rezygnowal ze spotkan czwartkowych zima.

Odnośnik do komentarza
Zakładam stringi i wpadam... :P:lol::lol: Tylko bez skojarzeń proszę... !winkiss :huh:

Mariusz nie spodziewałem się ze i ty jeste? w mniejszo?ci !sciana .... czyli przyczajony tygrys - ukryty smok ;):) .

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Te stołki ze specyficznym wykończeniem ala "burdello bum bum" :lol: oraz cały klimat bardzo mi pasuj?... Zakładam stringi i wpadam... ;):lol::huh: Tylko bez skojarzeń proszę...

Jako? wolę zimny młyn niż ciepłe burdello;) !winkiss

A tak szczerze, to klimat SM bardziej pasuje do nas jako skuterzystów. Jest dużo przestrzeni, trochę miejsca do zaparkowania no i dobre jedzonko. A, że trochę zimno?

"Jest zima to i musi być zimno". Tfardym trza być nie mietkim! :P

A ta propozycja Mariusza jest całkiem kusz?ca...

Więc jestem za: czwartek SM

inny dzień, inna okazja inny lokal !sciana

Odnośnik do komentarza

Ze spotkaniami w Młynie dopiero się rozkręcam, nie wiem jak było w zimie ponieważ latem dopiero przyst?piłem do Was :P:lol:

Z do?wiadczenia wiem, że na spotkaniu nie jest ważna temperatura tylko klimacik dlatego popieram Młyn, a na pewno zima ostra z temperatur? poniżej 20 stopni i ?niegiem do 1,5 m rozwi?że ten temat. !winkiss

P.S.

W s?dzie głos który oddałem był pusty, bo jak to z żółtodziobem klikn?łem z dużo i poleciało !sciana :)

Głos Mój brzmi "Jestem za marznięciem i będziesz przyjeżdżał do Młyna"

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza

Oddałam głos na Młyn ...

Pamiętam czasy jak wybierali?my to miejsce po zamknięciu R66, były wtedy bardzo bojowe dyskusje odno?nie temperatury w ?rodku w czasie zimy.

Ostatnia zima jednak pokazała , że Młyn Daje radę - więc My też powinni?my dawać rade i spotykać się nadal w tym samym miejscu :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No jak by nie bylo w Mlynie jest zima zdecydowanie cieplej niz bylo w R66, a jeszcze cieplej niz gdzie kolwiek bylo w Coffee Point

Stary Mlyn to juz chyba 5 miejsce gdzie sie spotykamy, najpierw byla poprostu kolumna Zygmunta :P potem pomnik vis a vis Coffee Point hmm chyba niczego nie pomylilem :lol:

Odnośnik do komentarza
Stary Mlyn to juz chyba 5 miejsce gdzie sie spotykamy, najpierw byla poprostu kolumna Zygmunta ;) potem pomnik vis a vis Coffee Point hmm chyba niczego nie pomylilem !tut

No i chyba nie ostatnie, ponieważ chodz? słuchy na mie?cie, że na przedłużeniu Krasińskiego maj? budować kolejny most przez Wisłę :):lol:

No i co Młyn zostanie pod mostem :lol::huh:

Odnośnik do komentarza
No jak by nie bylo w Mlynie jest zima zdecydowanie cieplej niz bylo w R66, a jeszcze cieplej niz gdzie kolwiek bylo w Coffee Point

Stary Mlyn to juz chyba 5 miejsce gdzie sie spotykamy, najpierw byla poprostu kolumna Zygmunta !sciana potem pomnik vis a vis Coffee Point hmm chyba niczego nie pomylilem :lol:

Artix nie rób z nas wie?niakow , pod kolumna nigdy sie nie spotykalismy cyklicznie !!! A do Coffe P. sentyment mam najwiekszy !placz1

Odnośnik do komentarza

No teraz Was mam gagadki ..... wiemy kto głosował za marznięciem i teraz biada mu jak będzie regularnie opuszczał spotkania we Młynie przy ujemnych ;) temperaturach.

Zobaczymy kto tak naprawdę jest słowny a kto okaze się kłamc? lustracyjnym !tut .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie jestem za Mlynem, i nie przepadam za zmianami.

Wole sie ubierac na cebule z kocem na plecach, ale zmian nie chce :lol:

Mogliby tylko zainwestowac w cos co rozgrzewa i nie jest oprocentowane ..... bo jednak dojechac bez sprzetu jest ciezko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...