Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nexus 850 ??!!!!


Gość SeRo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam,

Ciekawa sprawa z tym 850ccm. Szczerze mówi?c, to wygl?da to narazie nie ciekawie na fotce, ale WIADOMO Koncept Scoot...

Nie wime czy zauwazyliscie, ale nie ma On wogóle tradycyjnej przekładni skuterowej, tylko pasek napędzaj?cy od razu koło... Ciekawe gdzie upchnęli resztę napędu...

Ale jedna rzecz, która robi wrażenie(przynajmniej na mnie) to te 2 tłumiki, bo reszta to taki sam szajs jak wersja 500ccm...

Choć nie powiem, ze bym się nie chciał przewieĽc takim Monstrum B)

Pozdrowionka, Kuba B)

Odnośnik do komentarza

plany plany i jeszcze raz plany

styl nexusa (chociaz nazwy jeszcze nie ma - zgaduj?), silnik Ferro (przepiekny V 90 80ccm) przeniesienie napędu na pasku takie jak w Buellu. pojazd będzie przystosowany bardziej do turystyki ... nie tak jak twarda 500 .. tunel w przekroku sięga prawie do poziomu siedzenia kierowcy :-)

czekaj? na info i do jazd próbnych ...

kr?z? tez plotki ze pojawic sie ma w 2006 T-max 750

generalnie s? to informacje z for internetowych, gdzie panuje ogromny bajzel i zdazaj? sie tam kwiatki ... jak na wszędzie ..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

a mnie ten sqter ??? wygl?da na przerobiony motor jaki???

zauważcie, że nawet jak na koncept to ma duuuze motocyklowe koło z przodu i zjechane tylne :( przepalone tłumiki i za?winiony silnik i raczej motocyklow? owiewkę B) Wogule to jest jaki? ratbike jakiego? pajaca co to chciał zrobić sensacje. No i to badziewiackie rozwi?zanie tylnych amortyzatorów z przed wielu lat - no niemodne jak na włocha B) nie mówi?c o nowoczesno?ci przy tego typu wachaczu B)

Takiego koncepta oblepionego czarnymi plastrami można zrobić w godzine

ERMI.

juz predzej dam wiary w t-maxa 750 choć to skuter niewiadomego przeznaczenia użytkowego :(B)

Odnośnik do komentarza

Witam @ll !!

No ja musze stan?ć w obronie portalu Cyberscooter. Każda informacja jest sprawdzana, to oni pokazali zamaskowanego nexusa 500 i spidermaxa 500, wiec nie s?dze ze to jaka? kaczka dziennikarska...Przemawia za tym chłodnica podzielona na 2 częsci z pewno?ci? z powodu wielkosci(jak w spider maxie) i silnik który jest do złudzenia podobny jak ten zaprezentowany w 2001 roku...no cóż zawieszenie to nie majstersztyk ale wiadomo od 1szych prototypów do modelu produkcyjnego daleka droga...Po co komu taka pojemno?ć...fanatykom szybko?ci B) Choć sam uważam ze skutery powinno sie zacz?ć odchudzać a nie powiekszać silniki..tak jak to zrobiła Aprilia w projekcie Leonardo 500...175kg;)

...And pozdro for All...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Musze powiedziec ze wyglada to troche jak corka Frankensteina, mam takiego kumpla ktory ma talent do zaliczania glupich gleb, zapobiegawczo nie zmienia plastikow i innych uszkodzonych elementow, poprostu naprawia je plastrem i przez chwile mialem wrazenie ze to moze jego zdjecie B) ale nie ten na zdjeciu jest zbyt malo zamaskowany plastrami B) jak na sprzet mojego kumpla. Ten to dopiero wyglada jak koncept i prototyp B) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...