Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycja spontonu


Mamuśka

Rekomendowane odpowiedzi

W zwi?zku z tym że dawno nigdzie się nie wypuszczali?my :rolleyes: chciałam zaproponować mały wypadzik ;):) :) :) (w stylu Płocka).

Tym razem proponuję Ostrów Mazowieck? z żarełkiem w ZajeĽdzie Skalnym

Co wy na to? Jest kto? chętny?

Czekam na zgłoszenia lub lepsze propozycje :)

Pozdrawiam

Mamu?ka

Lista chętnych:

mizerna i cosik mi się widzi że marne szanse na wycieczkę... :)

Odnośnik do komentarza

Maku - Propozycja dotyczy przyszłego pi?tku czyli 28.09.2007.

Orzech - jak ci brak czasu to go wyprodukuj !OK Albo ci pożyczę na niskie oprocentowanie ;)

Zbierz łupinki i jedĽ z nami.

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Już wiem, że w pi?tek, sobotę i niedzielę nie będę dysponował czasem. Szkoda, ale co zrobić. Takie życie. Ale za to do czwartku od godz. 16 jestem gotów na :rolleyes: .

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ja tez odpadam, w pt po pracy udaje sie zasadzac skrzynki w okolicy Koszalina !scooter

A czy możesz trochę przyci?ć im korzonki co by się za nadto nie rozrastały ?? !tut

Odnośnik do komentarza

W zwi?zku ze znikom? liczb? chętnych na wycieczkę w ten pi?tek niech wszyscy którzy maj? ochotę na wypadzik napisz? jaki termin im najbardziej pasuje. Może w ten sposób uda nam się co? zorganizować...

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
Ja tez odpadam, w pt po pracy udaje sie zasadzac skrzynki w okolicy Koszalina :)

Dasz namiary? :):lol:

Toż to moje rewiry :)

ps.Mamu?ka,nie denerwuj się,zło?ć piękno?ci szkodzi :)

ale masz rację..tak? malutk? !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chęci s?, szkoda tylko, że Yp-ka ci?gle na L-4 i czeka na czę?c, jedn? tak? malutk? ale bez niej się nie da jeĽdzic. Jeżeli dojdzie do wypadu to życzę powodzenia i pięknej pogody :angry: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Chęci s?, szkoda tylko, że Yp-ka ci?gle na L-4 i czeka na czę?c, jedn? tak? malutk? ale bez niej się nie da jeĽdzic. Jeżeli dojdzie do wypadu to życzę powodzenia i pięknej pogody :angry: .

Arek,

:( , mam nadzieję, że już jutro Mitsui wy?le smsa <proszę przyjechać po odbiór czę?ci> i nowy simering będzie szybko zamontowany. My?lę, że wypad pi?tkowy jest całkiem realny :( .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzieki Grzesiu za pocieszenie, bo mam wrazenie, ze to nie 11 dni ale miesiac bez skutera, oprocz simeringu czekam jeszcze na "nowa" kanape a ta ma byc dopiero w piatek wiec z wypadu i tak nic nie bedzie, no ale sezon sie jeszcze nie skonczyl wiec jeszcze wszystko mozlliwe. :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...