Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spoty grupy lubelskiej


krzysztof8800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proponuje spotkanie w drugi weekend lipca w sobotę lub niedzielę (dokładny termin do ustalenia) o godzinie 10 na parkingu przy Arenie Lublin. Wstępnie planowany kilkugodzinny wyjazd na Roztocze lub inne propozycje (do ustalenia).Dłuższy wyjazd zależny oczywiście od pogody. Każdy kierownik lub kierowniczka 2oo mile widziani😃

LwG🤞

Odnośnik do komentarza

Cześć panowie. Witam z Podkarpacia.  Czy wycieczka aktualna i już doprecyzowany termin (sobota, czy niedziela) i dokładny cel ?

Obserwuje temat bo być może (jeżeli będzie chęć i zgoda z Waszej strony) spotkamy się gdzieś na Roztoczu 🙂  

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, EndriuBis napisał:

Cześć panowie. Witam z Podkarpacia.  Czy wycieczka aktualna i już doprecyzowany termin (sobota, czy niedziela) i dokładny cel ?

Obserwuje temat bo być może (jeżeli będzie chęć i zgoda z Waszej strony) spotkamy się gdzieś na Roztoczu 🙂  

Dopisuje się do zapytania kolegi Endriu. Krzysztof8800 montuj ekipę, obmyślaj trasę i daj znać.

Odnośnik do komentarza

W ogólnym zarysie przewinął się Susiec, nie jest jeszcze sprecyzowane czy to punkt docelowy czy tylko przelotowy.

Odnośnik do komentarza

No to czekamy na szczegóły. Susiec dla nas jest spoko, mamy chyba nawet bliżej 🙂 ale to ma być Wasza wycieczka. My wpadniemy tylko gościnnie przybić piątkę , ewentualnie mały wspólny przelocik po okolicy.  Jak zapodacie chociaż wstępny plan to spróbujemy się wstrzelić.  Pogoda też ma znaczenie. Na razie moja pogodynka pokazuje że ładniej ma być w niedzielę.

Ja mam jeszcze do realizacji przy tej okazji jeden cel, ale to "tajne przez poufne" więc wszystko w swoim czasie. 😊

Odnośnik do komentarza

Cześć,

powoli wyklarował się termin spotkania i przejażdżki. Proponuję spotkanie w niedzielę (12.07) na parkingu przy Arenie Lublin ok. godz.8:45. Kierunek wyjazdu to Roztocze i malownicze okolice Suśca, przewidziana krótka piesza wycieczka wzdłuż brzegu Tanwi, słynne szumy. Jeżeli ,ktoś zgłodnieje sądzę, że czynna już  jest Chatka Gargamela,  ze swoimi szaszłykami lub kiełbaskami  z grlla, a do tego zimne piwko🍻 oczywiście 0% .Zapraszam wszystkich chętnych z lubelskiego i nie tylko....🤞

Ps. Gdyby pogoda sprawiła nam niespodziankę termin wyjazdu przesuniemy 😪

Odnośnik do komentarza

Cześć, czyli tak aby nie gonić o godz. 11:30  spotykamy się  na parkingu przy rezerwacie  ?  

Koledzy, pamiętajcie że w niedziele mamy wybory prezydenckie. Bez względu na kogo będziemy głosować, trzeba iść - obowiązki zawsze na 1 miejscu 🙂 

A co do pogody - zobaczymy w niedziele rano, ale coś mi mówi że będzie dobrze. Upału też nie powinno być. 😀

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, EndriuBis napisał:

o godz. 11:30  spotykamy się

Pewnie tak, ja preferuję spokojną jazdę dla przyjemności. W razie czego Tomek do mnie ma namiar to będziemy w kontakcie. Do zobaczenia🙂

 

12 godzin temu, ervinex napisał:

będę w Niedzielę pod Areną

Zapraszam i do zobaczenia w niedzielę🤞

Odnośnik do komentarza
Dnia 8.07.2020 o 09:51, EndriuBis napisał:

Cześć, czyli tak aby nie gonić o godz. 11:30  spotykamy się  na parkingu przy rezerwacie  ?  

 

Dnia 8.07.2020 o 12:01, krzysztof8800 napisał:

Pewnie tak, ja preferuję spokojną jazdę dla przyjemności. ..........

Jak wyjedziecie o 10:00 z Lublina do do Suśca zajedziecie na 12:30 😊 moja pomyłka, a nikt mnie nie poprawił 😀  nie wiem czemu, ale ja wyjazd ustawiłem na 9:00 🤔

Ale ja własnie w tej sprawie. Jeżeli wierzyć pogodynce zapodanej prze Tomka klik  to u nas o 10:00 jeszcze będzie padać. U was już nie, ale będziecie cały czas "ścigać deszcz".  Czy duży problem dla Was aby opóźnić wyjazd o godz. ?  Czy też w razie deszczu przekładacie wyjazd na następny weekend.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie godzina później jest OK, bo może być kolejka do głosowania. Prawdopodobnie Krzysiek też zaakceptuje bo wyjazd o 10, to jego wcześniejsza propozycja.

Odnośnik do komentarza
Dnia 7.07.2020 o 20:58, krzysztof8800 napisał:

niedzielę (12.07) na parkingu przy Arenie Lublin ok. godz.8:45.

 

7 godzin temu, EndriuBis napisał:

nie wiem czemu, ale ja wyjazd ustawiłem na 9:00

Ja też ustawiłem wyjazd na 9🙂. Ale jak będzie lało odpuszczamy😪..Jak nie będzie padać przesuwamy o godzinę.

6 godzin temu, ervinex napisał:

Ja bym preferował przesunięcie na inny dzień. Pogoda niepewna, wybory oraz żużel o16:30. 

Jak będzie lało przesuwamy, wybory i tak miałem załatwić z rana🙂. Na razie jest plan przesunąć wyjazd o godzinę. Możemy tak skrócić wyjazd żeby wrócić na 16:30

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysztof8800 napisał:

Jak będzie lało przesuwamy, ....

Panowie, ostateczną decyzję podejmiemy w niedzielę rano. Dam znać na forum.  Liczę się z tym że u nas może padać, a u Was może być piękna pogoda 😞 

Odnośnik do komentarza

Ja już po wyborach, jakieś śniadanko i o 9 45 jestem pod Areną

 

Ervinex, z godziny na godzinę coraz cieplej aż do 19 stopni

 

 

Odnośnik do komentarza

No to wam fajnie 🙂  u nas niestety mokro i co jeszcze gorsze - zimno.  Aktualnie 12 stopni 😞   u nas wycieczka przełożona. 

Odnośnik do komentarza

Samotny spontaniczny jesienny wypadzik. Na cmentarz nie można to mała przejażdżka. Temperatura 7-10 stopni trochę słońca i miejscami w lasach niekiedy mgiełka. Jazda spokojna na lajcie więc sama przyjemność. Prędkości 50-80 km/h to i spalanie śladowe a po drodze wyprzedziłem tylko traktor🤣🤣🤣.  Po drodze w wioskach cmentarze otwarte i nawet sprzedaż kwitnie tak więc poza większymi aglomeracjami tradycja zachowana. 

Pomimo braku upałów spotkałem sporo ludzi na 2oo ale i Policji polującej z radarami na wylotówkach też nie brakuje😉.

Jak dalej będzie powyżej 5 stopni to chyba wezmę się za docieranie nowych opon😄 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

j

Screenshot_20201101-164539.jpg

IMG_20201101_154633.jpg

IMG_20201101_143743.jpg

IMG_20201101_143736.jpg

IMG_20201101_143730.jpg

Odnośnik do komentarza

W ramach oczywiście docierania nowych opon (tak żeby na wiosnę były gotowe)😄 krótki przelocik zahaczający o Nałęczów. Piękne słoneczko i temperatura w granicach 11-14 stopni C. Po drodze sporo spotkanych 2oo i wymiana LwG👍 Przyjemność z jazdy w dobie wszelkich zakazów i restrykcji wspaniała. Trza korzystać póki można:scooter:

Później to będzie śnieg albo tylko w celach służbowych🤣

IMG_20201108_150647.jpg

IMG_20201108_145956.jpg

IMG_20201108_150003.jpg

Screenshot_20201108-162228.jpg

IMG_20201108_150644.jpg

IMG_20201108_150629.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...