Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mazowieckie - Krawiec


Michał_

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie (może dziwne?) - znacie jakiegoś krawca (krawcową) który miałby chęć uszyć spodnie a najlepiej spodnie i kurtkę na wymiar ?

Wiem dokładnie czego chcę na moto a rynek nie bardzo to oferuje. Jak znacie kogoś kto ma pojęcie o szyciu to dajcie znać. (gdyby to dobrze wyszło to moglibyśmy nawet szerszą współpracę nawiązać, mam parę pomysłów)

Odnośnik do komentarza

Tarbor z Lublina szyje na miarę   zamawiałem u nich dwie pary spodni .  

1- BOJÓWKI MOTOCYKLOWE Z KEVLAREM MORO-1 po nie   jechałem z Olsztyna na przymiarki 

2- JEANSY MOTOCYKLOWE BAWEŁNA TKANA Z KEVLAREM J-08. a  te już zamawiałem przez neta podając swoje wymiary  .

Polecam  bo mają bardzo duży wybór  w sklepie firmowym i jak trzeba przerobić to robią to na miejscu pod warunkiem że jesteśmy przed południem , 50 metrów od sklepu mają własną produkcję .

Ceny bardzo przystępne za poz 1 zapłaciłem 390 zł, a za poz 2 - 530 zł  

Odnośnik do komentarza

Lidka szyje - szczegóły znajdziesz na fb. To jest specjalistka, poprawiałem u niej kurtkę i z czystym sumieniem polecam. Żadnych kompromisów względem jakości, wszystko poogarniane, katana jak ze sklepu.

Punkt ma w Warszawie na Służewiu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, AlbertO napisał:

Lidka szyje - szczegóły znajdziesz na fb. To jest specjalistka, poprawiałem u niej kurtkę i z czystym sumieniem polecam. Żadnych kompromisów względem jakości, wszystko poogarniane, katana jak ze sklepu.

Punkt ma w Warszawie na Służewiu.

 

 

 

Chętnie się tam odezwę ale  daj jakieś namiary - Lidka to trochę mało

11 godzin temu, Paul napisał:

Ceny bardzo przystępne za poz 1 zapłaciłem 390 zł, a za poz 2 - 530 zł  

530 za jeansy nie wydaje mi się ceną specjalnie atrakcyjną, no ale może się nie znam...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dnia 23.06.2020 o 19:04, Michał_ napisał:
Wiem dokładnie czego chcę na moto a rynek nie bardzo to oferuje

 

Kiedyś były w Warszawie firmy które się tym zajmowały ale z przyczyn jakby oczywistych, wypadły z rynku lub przerzuciły się na inną branżę. 

 

Odnośnik do komentarza

Ja u niej kurtkę poprawiałem. Rozumiem, że robi tylko poprawki a nie szyje na miarę. Myślałem, że nie ma różnicy ale skoro Lidka tego nie robi to musi być różnica.
Jak znalazłem Lidkę to wiem ile się wtedy naszukałem. Skoro szukasz czegoś jeszcze bardziej wyczesanego to… powodzenia.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, AlbertO napisał:

Rozumiem, że robi tylko poprawki a nie szyje na miarę. Myślałem, że nie ma różnicy 

To że mechanik naprawia samochody nie oznacza że jest w stanie je wyprodukować. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, arturo-bb napisał:

To że mechanik naprawia samochody nie oznacza że jest w stanie je wyprodukować. 

Dokładnie arturo-bb... wiele osób nie widzi różnicy..poprawka  czegoś lub naprawa to co innego niż projektowanie od podstaw..😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kiedyś firma RETBIKE w Łomiankach szyła na wymiar ale strona jest nieaktywna więc trzeba by najpierw zadzwonić - Namiary

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Historia. Retbike i Felix - zrezygnowali z branży.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Myślałem że RETBIKE zawiesili działalność z powodu pandemii .

W takim razie nie ma już żadnej firmy szyjącej ubrania w okolicach Warszawy ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

RetBike miałem porażkę z jakością jak u nich robiłem zakupy kilka lat temu...po czasie szwy.... reklamacja i z daleka.. dlatego może ich nie ma..to moje zdanie..😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...