Skocz do zawartości
Forum Burgmania

POL-MOTORS Wrocław


Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Tym razem pochwała dla ekipy z POL-MOTORS we Wrocławiu za wzorow? obsługę. :lol: Po prostu wszystko tak jak powinno byc w serwisie.

Zacznę od pocz?tku.

Wracaj?c ze Stegny już przed Kaliszem wiedziałam, że "poszły" mi znowu (po 3000km od ostatniej wymiany) łożyska w przekładni. Do tego ze dwa razy spadła mi po drodze fajka ze ?wiecy (tutaj dzięki za porady Mariuszowi i Qwaki'emu oraz za pomoc mojemu towarzyszowi podróży - Pawłowi z Kalisza na czarnym B650 :lol: ) oraz Burgman zacz?ł gasn?ć mi po zatrzymaniu się na ?wiatłach !OK . Po dotarciu do Wrocławia skuter schowałam do garażu i powiedziałam mu - "Masz - chłopie - wolne i co? czuję że na dłużej...". W poniedziałek telefon do serwisu we Wrocku i pytanie, jaki jest najbliższy termin, w jakim mogliby przyj?ć skuter na przegl?d i wymianę łożysk w przekładni, bo się "rozsypały". Pan przy telefonie zapytał, kto postawił diagnozę, że to te łożyska (bo chciałam żeby je już od razu zamawiali :P ) - i jak mu powiedziałam, że ja, to co? sceptycznie do tego podszedł...no ale zaprosił mnie na czwartek na 15-st? ze skuterem. Upewniłam się tylko, czy na pewno ma na my?li TEN NAJBLIŻSZY czwartek - bo spodziewałam się terminu najwcze?niej za 2 tyg... A tu pierwsza miła niespodzianka.

W czwartek chłopaki rozebrali skuta i co się okazało: łożyska w przekładni do wymiany ("rozsypały" się), pokrywa przekładni do wymiany (łożyska jej nie oszczędziły), kruciec ss?cy pęknięty ("łapał" lewe powietrze, dlatego skuter gasł), pęknięta blaszka pomiędzy pokryw? przekładni a elementami napędu (które się o ni? ocierały), do tego pasek - szeroko?ć już nieco poniżej normy, i pokrywa wariatora "wyżłobiona przez pasek. Tak więc nie wygl?dało to za ciekawie... Poszedł w ruch aparat i zrobiono szczegółowe zdjęcia, które na drugi dzień z rana zostały wysłane wraz z wnioskiem o uznanie naprawy gwarancyjnej. Tak samo w pi?tek z rana zostały zamówione potrzebne czę?ci. We wtorek czę?ci były już we Wrocławiu, ale okazało się, że nie wszystkie (tylko te z magazynu z Niemiec), ponieważ co? jeszcze szło z magazynu z Włoch. W czwartek dotarły brakuj?ce czę?ci i skuter został złożony z nowym krućcem ss?cym, nowymi łożyskami, now? pokryw? przekładni - zarówno t? w której znajdowały się łożyska, jak i t? osłaniaj?c? wariator i sprzęgło. I umyty stał i czekał na odbiór. :D

Teraz siedzimy sobie z Burgim w Krakowie, a podróż z Wrocławia przebiegła bez żadnych problemów. !tut

Lada moment Burgi dostanie nowy wariator i nowy pasek do tego - i będzie ?migał jak nówka! !OK

Także wrażenia z naprawy jak najbardziej pozytywne - polecam serwis użytkownikom maxi z dolno?l?skiego. :D

Odnośnik do komentarza

Witam. ;)

Karolina. Ciekawy i warto?ciowy tekst i informacje. Takich informacji dotyczacych własnie serwisów autoryzowanych (tutaj Susuki) w Burgmanii brakuje. Mojego burga niedługo będzie oczekiwał przegl?d gwarancyjny przy 6tys km. Rekomendowany Qwaki jest zbyt daleko od Poznania. Szukam serwisu bliżej - Wrocław, Gorzów, ŁódĽ może jeszcze Gdynia. W Gdyni byłem już i rozmawiałem z wła?cicielem. Mam pozytywne odczucia, ale to jednak ponad 300km. O Gorzowie słyszałem różne opinie i nie mam zdania na ich temat. Rozpatrywałem jeszcze Wrocław, wczesniej jednak nie miałem informacji na ich temat.

Proponuję pod koniec sezonu założenie nowego w?tku na forum w dziale technicznym. Dotyczyć będzie dzilenia się informacjami, użytkowników forum, na temat serwisowania swoich skutów (zwłaszcza w stacjach autoryzowany) w minionym sezonie i ewentualnego polecania serwisu. W końcu za ten serwis i tak płacimy wła?nie my.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Takich informacji dotyczacych własnie serwisów autoryzowanych (tutaj Susuki) w Burgmanii brakuje.

Proponuję pod koniec sezonu założenie nowego w?tku na forum w dziale technicznym. Dotyczyć będzie dzilenia się informacjami, użytkowników forum, na temat serwisowania swoich skutów (zwłaszcza w stacjach autoryzowany) w minionym sezonie i ewentualnego polecania serwisu.

Jest taki dział po?więcony wła?nie serwisom,wszystkim serwisom,nie tylko Suzuki

Serwisy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...